Hľadáte pôžičku na auto? Týchto 5 úverov je najlepších

Publikované 26.05.2017 Prieskum | Pôžičky

Hľadáte pôžičku na auto? Týchto 5 úverov je najlepších

Chcete si kúpiť auto, no nemáte dostatočnú hotovosť? Využite na to spotrebný autoúver. Pôžička na auto sa dá získať v bankách aj v nebankových spoločnostiach.

Ak sa rozhodnete kúpiť si auto na splátky prostredníctvom úveru, získate oproti financovaniu cez leasing dve veľké výhody. Prvou je, že auto je momentom kúpy vaše, takže napríklad výber poistenia je len a len na vás. Druhou je psychologická výhoda. S peniazmi v peňaženke môžete zjednať lepšiu cenu, ako keď ste závislý od leasingovej ponuky predajcu.

Hyperpôžička i na auto

Maximálna výška pôžičky je 7 000 €, pričom maximálna doba splácania je 42 mesiacov. Ide teda o menší úver, pričom ju môžete využiť i na kúpu auta. Ide o bezúčelovú pôžičku bez skrytých poplatkov a zbytočných dokladov, o ktorú môžete požiadať v prípade že máte trvalý zdroj príjmu. Ide o najschvaľovanejší typ pôžičky, keďže pôžička samotná slúži ako agregátor iných pôžičiek.

Požičia vám aj UniCredit Bank

Presto úver z UniCredit Bank poskytuje úvery do 25 000 €. Lehota splatnosti môže byť od 1 do 8 rokov a záleží to len na vás a vašich finančných možnostiach.   Stačí jednoducho len preukázať výšku svojho príjmu a nemať negatívny záznam v registroch a peniaze môžete mať na účte okamžite po schválení pôžičky. Ak si úver poistíte, môžete mať výhodný úrok od 5,6 % p.a., čo je jedna z najvýhodnejších sadzieb na trhu. Samozrejme, závisí to aj od posúdenia vašej bonity bankou.

mBank s jednotným úrokom pre všetkých

Nechcete sa zaoberať plnením rôznych špecifických podmienok, len aby ste znížili úrokovú sadzbu o pár percent? V takom prípade je pre vás najlepšia pôžička od mBank. Banka ponúka 9,9 % p.a. pre všetkých, ale zároveň aj s garanciou najvýhodnejšej pôžičky. To znamená, v prípade že nájdete lepšiu ponuku od inej banky, mBank ju nielen dorovná, ale aj prekoná od 0,2 % RPMN. Vybavenie úveru je bez poplatku, rovnako ako aj mimoriadne splátky alebo predčasné splatenie úveru.

Na nové i ojazdené auto si požičiate v Ceteleme

Cetelem ponúka špeciálny úver na kúpu nového alebo jazdeného auta. Pôžička je bez poplatku za spracovanie, poskytnutie a správu úveru, ale napríklad aj bez poplatkov za mimoriadne splátky či predčasné splatenie. Splácať ju môžete až 8 rokov a úver je možné si aj poistiť pre prípad nečakaných životných situácií. Pôžičku vybavíte bez ručiteľa a aj bez akontácie, čiže nepotrebujete mať žiadne vlastné peniaze.

Pre podnikateľov je tu Profi Credit

Na záver vám dávame do pozornosti pôžičku pre živnostníkov od spoločnosti Profi Credit. Tá je určená špeciálne podnikateľom, ktorí podnikajú už aspoň 1 rok a majú obrat aspoň 5.000 € ročne. Ak splníte tieto dve podmienky, môžete si požičať pokojne úver až 6 000 € na vaše auto. Výhodou úveru je, že ponúka možnosť splácania až 4 roky. Úroky z úveru sú pre podnikateľa daňovo uznateľným nákladom, takže si ich môžete odpočítať zo svojej daňovej povinnosti. Po schválení úveru máte peniaze na účte do 24 hodín

Najlepšia a najvýhodnejšia pôžička? Skúste naše porovnanie

/data/hyperfinancie.sk/multimedia/images/porov.png

Stále vám nestačí a chceli by ste vedieť, kde ešte inde môžete získať úver na auto? Kalkulačka pôžičiek na našom webe vám to veľmi rýchlo prezradí. Stačí len zopár kliknutí a niekoľko minút a hneď viete, kto vám vie požičať a za akých podmienok. Kúpiť si svoje vysnívané auto nebolo nikdy jednoduchšie a dostupnejšie - tak nesnívajte, ale jazdite!

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.