Pôžička 2000 €

Život nám prináša do cesty rôzne situácie prichádzajúce celkom nečakane. Z tohto dôvodu je vo väčšine prípadov takmer nemožné sa na ne vopred pripraviť. Obzvlášť, ak predstavujú vyššiu investíciu. Rýchla pôžička do 2000 € môže byť pre vás v takýchto situáciách doslova záchranným kolesom. Aj napriek tomu, že ide už o vyššiu sumu, všetko vybavíte online zo všetkých kútov sveta.

 

Peniaze na účte už do 24 hodín

Akútne situácie si vyžadujú rýchle riešenia a práve s tým počítajú aj poskytovatelia bezhotovostnej pôžičky 2000. Celý proces od podania žiadosti až po schválenia sa snažia vybaviť promptne a čo možno najrýchlejšie, dokonca aj cez víkend a sviatky. Ak teda disponujete bankovým účtom, požičaná suma vám tam príde ešte v deň podania žiadosti. V prípade, že nemáte založený účet v banke nevadí, poskytovatelia mysleli aj na takúto situáciu. Požičané peniaze vám budú odoslané kuriérom priamo domov, prípadne si ich môžete prísť prevziať osobne do pobočky poskytovateľa pôžičky.

 

Dostatočne dlhá doba splatnosti

U  krátkodobých pôžičiek pred výplatou sa doba splatnosti pohybuje od 1 do 30 dní, pri pôžičke do 2000 € je doba splatností dlhšia, až 96 mesiacov. Nemusíte sa teda báť, že svoju podlžnosť nestihnete vyrovnať včas. Vo výnimočných prípadoch vám dokonca môžu poskytovatelia predĺžiť dobu splatnosti v závislosti od vašej finančnej situácie. Samozrejme bez ďalších poplatkov a pokút z omeškania. Jedinou podmienkou je ich včas o vašej situácií informovať a spolupracovať pri hľadaní vhodného riešenia.

 

Charakteristika pôžičky 2000 €

 • Hotovostná pôžička aj bez potreby bankového účtu. Peniaze si môžete vyzdvihnúť osobne, alebo vám ich donesie kuriér priamo domov.
 • Rýchle vybavenie online, alebo cez telefón. V prípade nebankových spoločností máte peniaze na účte ešte v deň podania žiadosti.
 • Bezúčelová pôžička bez registra a nutnosti ručiteľa.
 • Podmienkou je vek min. 18 rokov, pravidelný príjem, prípadne trvalý pobyt na území SR.
 • Poskytovateľmi sú bankové aj nebankové spoločnosti poskytujúce dostatočne dlhú dobu splatnosti.

Výhody:

 • Peniaze na účte do 24 hod.
 • Nemusíte dokladovať účel použitia financií
 • Bez ďalších poplatkov a ručiteľa
 • Dlhá doba splatnosti

Nevýhody:

 • Vyššia úroková sadzba
 • Pri bankových spoločnostiach prísnejšie podmienky a dlhší čas vybavenia

Časté otázky

Ako prebieha celý proces vybavovania pôžičky ?

Najskôr vyplníte nezáväzný online formulár s vašimi kontaktnými údajmi a požadovanou výšku pôžičky. Na základe neho  budete kontaktovaní obchodným zástupcom poskytovateľa pôžičky. Ten vás oboznámi s konkrétnymi podmienkami, ako je doba splatnosti, či aktuálna úroková sadzba.  Následne, až po vašom odsúhlasení zvoleného návrhu a splnení všetkých podmienok sa stáva vaša žiadosť záväznou a peniaze vám budú odoslané ihneď na účet.

Môžem požiadať o pôžičku aj zo zahraničia?

Áno, samozrejme, o pôžičku 2000 môžete požiadať kdekoľvek sa nachádzate. Dokonca nemusíte mať k dispozícií ani internetové pripojenie, požiadať o pôžičku sa dá aj telefonicky, alebo cez SMS.

Musím dokladovať účel použitia financií?

Nie, pôžička 2000 patrí do kategórie bezúčelových pôžičiek bez ručiteľa. Peniaze môžete teda využiť na čokoľvek, či už kúpu nového auta, prerábanie bytu, alebo na dovolenku.