Home Credit - Flexibilný úver na karte

Pri vybavovaní Flexibilnéhej pôžičky od Home Credit nepotrebujete ručiteľa. Jedná sa o typ revolvingového úveru, ktorý vybavíte jednoducho a rýchlo cez internet. V online formuári vyplníte všetky dôležité údaje, vrátane výšky požadovanej sumy, a ak bude Vaša pôžička schválená, poštou obdržíte zmluvu a následne peniaze zvoleným spôsobom vyplatenia.

Reprezentatívny príklad

Ilustrativný výpočet pre revolvingový úver na základe požiadaviek zákona: Úverový rámec 400,00 EUR, ročná úroková sadzba karty 19,9 %, RPMN 21,82 %, celková suma splatná spotrebiteľom 443,08 EUR. Mesačné splátky sú postupne uvedené za jednotlivé mesiace: 39,96 EUR, 39,41 EUR, 38,86 EUR, 38,31 EUR, 37,75 EUR, 37,20 EUR, 36,65 EUR, 36,09 EUR, 35,54 EUR, 34,99 EUR, 34,44 EUR, 33,88 EUR. Splátky a celková čiastka, ktorú zaplatíte, sú matematicky zaokrúhlené. Tento príklad je iba ilustračný na základe zákonných predpokladov – čerpanie celej výšky úveru okamžite, bezhotovostne, v plnej výške, pri najvyššie úrokovej sadzbe a s najvyšším poplatkom. Poskytnutie úveru je počítané na 12 mesiacov pri splátkach s rovnakou výškou istiny. Konkrétna ponuka sa môže od prezentovanej líšiť. Ponuka nie je verejný prísľub a platí pri splnení podmienok Home Credit Slovakia, a s., ktorý je poskytovateľ finančných služieb.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Komu je pôžička určená?

Home Credit pôžičky sú určené pre klientov, ktorí si potrebujú rýchlo a zároveň výhodne požičať peňažné prostriedky. Sú určené rovnako pre fyzické aj pre právnické osoby na pokrytie nečakaných výdavkov alebo kúpu akejkoľvek veci či služby.

Aké doklady budem potrebovať?

V prípade, ak máte záujem o poskytnutie pôžičky, stačí Vám občiansky preukaz a jeden ďalší doklad totožnosti. Môže to byť vodičský preukaz, cestovný pas alebo rodný list. Podmienkou poskytnutia pôžičky je tiež dosiahnutie veku 18 rokov.

Ako dlho potrvá, kým budem mať peniaze na účte?

Žiadosti o pôžičku vybavuje Home Credit v čo najkratšom čase. Ku každému klientovi pristupuje individuálne, a preto sa doba získania peňažných prostriedkov môže mierne líšiť. Dôležité je v čo najkratšom čase poskytnúť potrebné údaje a doklady.

Čo v prípade, ak nemám možnosť splácať pôžičku?

V prípade akýchkoľvek problémov so splácaním kontaktujte finančného poradcu spoločnosti Home Credit. Cieľom je nájsť spoločné riešenie prospešné pre obe strany.

Čo je to revolvingový úver?

Úver, ktorý umožňuje klientovi čerpať poskytnuté zdroje opakovane, bez nutnosti žiadať o povolenie čerpania banku. Príkladom revolvingového úveru sú kreditné karty, pri ktorých je klientovi poskytnutý úverový rámec. Ak klient vyčerpá časť alebo celý úverový rámec a následne vyčerpanú sumu splatí jednorazovo, hneď po pripísaní tejto úhrady má opäť k dispozícii celý úverový rámec. Ak vyčerpanú sumu spláca postupne, bude mať stále k dispozícii tú časť úverového rámca, ktorá nie je vyčerpaná a ktorá sa zároveň s každou splátkou zvyšuje.

Referencia

"Pri mojej živnostenskej činnosti mám príjmy iba počas jarných a letných mesiacov, minulý rok bol však pre moje podnikanie obzvlášť ťažký a ja som počas zimného obdobia potreboval menšiu finančnú výpomoc na súkromné účely a blížiacu sa sezónu pre môj biznis. Pôžička od Home Credit ma oslovila hlavne svojou flexibilitou. Po štyroch mesiacoch poctivého splácania som si vďaka vyšším príjmom zvýšil výšku splátky a splatil tak pôžičku skôr."

Vladimír, 46 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O poskytovateľovi: Home Credit Slovakia, a.s.

Home Credit Slovakia, a.s.

Spoločnosť Home Credit Slovakia je spoľahlivým partnerom pri poskytovaní spotrebiteľského financovania na Slovensku. Je členom skupiny Home Credit, ktorá je jedným z popredných poskytovateľov finančných služieb v Európe a Ázii. Okrem hotovostných pôžičiek poskytuje svojim klientom širokú škálu produktov spotrebiteľského financovania.

Viac informácií