Pôžička od mBank - výhody mPôžičky Plus

  • Ročný úrok od 5,89 %
  • Bankový účet mKonto úplne zadarmo
  • Prehľad o splátkách a aktuálnej dlžnej sume v internet bankingu
  • Mimoriadna splátka kedykoľvek a zadarmo
  • Jednoduché vybavenie pre existujúcich klientov
  • Predčasné splatenie pôžičky bez poplatku
  • Rýchle vybavenie až po načerpanie pôžičky z pohodlia domova
  • Bez zbytočných dokladov

mPôžička Plus

Predčasné splatenie mPôžičky bez poplatku

Pôžičku vo výške od 350 až do 40 000 € je teraz možné získať v rámci dlhodobej akcie bez poplatkov za jej poskytnutie. Tento úver s garantovanou úrokovou sadzbou pre všetkých žiadateľov bez rozdielu môže klient splácať 12 až 96 mesiacov, pričom dobu a deň splatnosti si zvolí sám. Pôžička taktiež nezahŕňa žiadne ďalšie zbytočné a skryté poplatky za vedenie účtu, mimoriadne splátky a predčasné splatenie. Pôžička je flexibilná, môžete si prispôsobiť deň splátky a dobu splatnosti podľa svojich potrieb. Účel nedokladujete, môžete ju využiť na čokoľvek a nie je potrebné ju zabezpečť nehnuteľnosťou alebo ručiteľom.

Reprezentatívny príklad

Reprezentatívny príklad: Výška úveru 6 000 EUR na 60 mesiacov, úroková sadzba 6,89 % p.a., RPMN 12,69 %, mesačná splátka 118,5 EUR, mesačná platba za poistenie 15 EUR, počet splátok 60 a celková splatná čiastka 8 009,76 EUR


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky v súvislosti s produktom mPôžička Plus

Kto môže požiadať o pôžičku?

Každý, kto má stály zdroj príjmov, teda okrem zamestnancov na Slovensku a v zahraničí aj dôchodcovia, živnostníci a podnikatelia.

Aké mám možnosti v prípade neschopnosti splácania?

V prípade prechodných ťažkostí so splácaním pôžičky je možné predĺžiť dobu splatnosti a znížiť tak mesačnú splátku alebo požiadať o odklad splátok až na 6 mesiacov.

Môžem zmeniť deň splátky?

O zmenu dátumu splácania pôžičky môže klient jednoducho požiadať prostredníctvom online formuláru.

Som invalidný dôchodca, môžem požiadať o pôžičku?

Áno, o pôžičku môžu požiadať aj klienti, ktorí poberajú starobný, invalidný, výsluhový a vdovský dôchodok.

O spoločnosti mBank S.A,

mBank S.A,

mBank vstúpila na slovenský trh v roku 2007 a ako prvá priniesla nový model každodennej online správy bankových služieb samotným klientom. Vďaka silnému a medzinárodnému finančnému zázemiu úspešne sprostredkúva svojim klientom produkty a služby za atraktívne ceny, a to klientsky veľmi prívetivým spôsobom.

Viac informácií