Výhody MoneyTu pôžičky

  • Peniaze na účte už do 3 hodín
  • Všetko vybavíte výhradne online
  • Stačí občiansky preukaz a mať vlastný bankový účet
  • Požičiame vám až 6000 €
  • Doba splatnosti 3 až 60 mesiacov
  • Pôžička na čokoľvek, bez uvádzania účelu
  • Možnosť poistiť si úver

MoneyTu pôžička

Pôžička od MoneyTu je určená ľuďom so stálym príjmom pracujúcim na trvalý pracovný pomer. Je prvou, ktorú celú vybavíte výhradne online. Peniaze môžete použiť na čokoľvek bez toho, aby ste uvádzali, na čo ich potrebujete. Na účte ich môžete mať už do 3 hodín od schválenia. Výhodou je, že pôžičku sa dá vrátiť bez akýchkoľvek poplatkov do 30 dní od podpisu zmluvy. Taktiež ju môžete kedykoľvek predčasne splatiť.

Časté otázky

Ako môžem požiadať o pôžičku?

O pôžičku môžete požiadať online na tejto webovej stránke vyplnením kontaktného formulára.

Ako dlho trvá schválenie pôžičky?

Niekoľko minút po ukončení online žiadosti dostanete informáciu o predbežnom schválení pôžičky. Ak vám bola schválená, peniaze vám vyplatíme v priebehu jedného pracovného dňa, klientom bánk ČSOB, VÚB, Tatra banka a Poštová banka do 3 hodín.

Môžem si požičať, aj keď nemám trvalý pracovný pomer?

Pôžička od MoneyTu je určená klientom, ktorí sú zamestnaní na TPP. Kontaktujte nás a spolu nájdeme najvhodnejší produkt pre vás.

Na čo slúži poistenie úveru?

Poistenie úveru vás ochráni pred nečakanými udalosťami, ako sú práceneschopnosť či strata zamestnania, ktoré vám môžu spôsobiť platobnú neschopnosť. V prípade poistnej udalosti za vás poisťovňa uhradí mesačnú splátku alebo celý zostatok úveru.

O spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o.

PROFI CREDIT a.s.

Poskytovateľom pôžičky od MoneyTu je nebanková spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Od septembra 2015 je držiteľkou licencie od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov. Okrem pôžičiek svojim klientom ponúka možnosť poistenia úverov.

Viac informácií