Dobrá pôžička od Poštovej banky

Pôžička na čokoľvek

Dobrá pôžička je úver vo výške od 300 až do 30 000 € s výhodným ročným úrokom už od 5,5 %. Je určená všetkým občanom s akýmkoľvek príjmom, teda aj pre podnikateľov, dôchodcov a mamičky na materskej dovolenke. Doba splatnosti je do 96 mesiacov, no takisto je možný aj odklad splátok, a to až na 6 mesiacov a bez poplatku. Pôžičku získate na čokoľvek a bez spolužiadateľa alebo potreby založenia nehnuteľnosti. Pôžičku si môžete takisto poistiť pre prípad nemožnosti jej splácania. Užívajte si peniaze vtedy, kedy ich potrebujete. Dobrú pôžičku od Poštovej banky vybavíte skutočne rýchlo a jednoducho.

Poštová banka pôžička - tabuľka splátok

Výška pôžičky 300 € 5 000 € 20 000 €
Počet splátok 12 48 96
Mesačná splátka 27 € 117 € 259 €
Ročný úrok 5,5 % 5,5 % 5,5 %

*Uvedené údaje sú čerpané z oficiálnej stránky poskytovateľa k dňu 26. 04. 2018

Podmienky a potrebné doklady

O pôžičku môžete požiadať ak máte viac ako 18 rokov a trvalé bydlisko na území SR. Je dostupná všetkým, čo pracujú minimálne 3 mesiace v SR, Maďarsku alebo Českej republike, podnikajú nepretržite minimálne 2 roky, prípadne poberajú iné príjmy, ako napríklad starobný, výsluhový, invalidný a vdovský/vdovecký dôchodok, materský/rodičovský príspevok, úrazovú rentu a podobne. Ak ste zamestnaný v SR, postačí pre vybavenie žiadosti iba občiansky preukaz.

Časté otázky v súvislosti s produktom Dobrá pôžička od Poštovej banky

Ako môžem požiadať o pôžičku?

Najjednoduchším spôsobom je vyplniť nezáväzný online formulár, po odoslaní ktorého budete následne kontaktovaný zástupcom banky s ktorým prejdete už všetky potrebné detaily.

Môžem si požičať aj keď som zamestnaný v zahraničí?

Áno, avšak táto možnosť platí iba pre krajiny Maďarsko a Českú republiku.

Čo všetko potrebujem pre získanie Dobrej pôžičky?

Ak ste zamestnaný v SR, postačí iba občiansky preukaz. Nemusíte zakladať žiadnu nehnuteľnosť, dokladovať účel pôžičky ani mať spolužiadateľa.

Aké ďalšie výhody získam?

Okrem nízkych mesačných splátok vďaka dobe splatnosti do 96 mesiacov a úroku už od 7,9 % môžete bezplatne požiadať o odklad splátok až na 6 mesiacov alebo si poistiť splácanie úveru.

O spoločnosti Poštová banka, a.s.

Poštová banka, a.s.

Poštová banka u nás pôsobí už 22 rokov. Na území SR má celkovo 217 bankomatov, 44 pobočiek a svoje služby poskytuje aj na viac ako 1500 poštách. Dnešným dňom sa stará o viac než 1 milión klientov. Počas svojej existencie získala už viacero ocenení, ako napríklad Banka roka, Zlatá minca alebo Trend top banka.