Rýchla pôžička do 500 €

Ocitli ste sa pár dní pred výplatou s nulou na účte? Pôžička 500 je pre vás vhodným riešením. Patrí do kategórie pôžičiek pred výplatoubez nutnosti dokladovania príjmu. Rýchle vybavenie z pohodlia domova a peniaze do pár hodín sú pri tomto type pôžičky samozrejmosťou.

Nepredvídané udalosti, ako pokazená práčka, či umývačka riadu vedia spôsobiť poriadne komplikácie nielen v domácnosti, ale aj na bankovom účte. Predstavujú nečakané výdavky, ktoré musíte bezodkladne riešiť. Pôžičky 500 sú určené práve na takéto situácie.  Pomôžu vám zvládnuť čas do najbližšej výplaty, prípadne Vás zachránia pred ďalšími peňažnými pokutami z omeškaných platieb na nájomnom, či elektrine.

 

Bez nutnosti ručiteľa a bankového účtu

Pôžičky do 500 € patria medzi ľahšie dostupné, vo väčšine prípadov nebankové pôžičky, či krátkodobé pôžičky, keďže nepredstavujú väčšiu sumu peňazí. Vzhľadom na to nie je potrebný ručiteľ pôžičky a dokonca ani vlastný bankový účet. Požičanú sumu je možné odoslať poštovou poukážkou priamo na vašu adresu.

 

Charakteristické znaky pôžičiek 500 €

 • Krátkodobé pôžičky s vybavením ihneď, známe aj ako nebankové, či kolektívne pôžičky
 • Nevyžadujú si žiadne ďalšie potvrdenie o príjme a ručiteľa pôžičky
 • Ich vybavenie je bezplatné, online, bez akýchkoľvek ďalších poplatkov
 • Peniaze môžete použiť na čokoľvek, nič nemusíte dokladovať
 • Doba splatnosti sa najčastejšie pohybuje do 30 dní, avšak niektoré spoločnosti poskytujú možnosť aj mesačného splácania

Výhody pôžičky do 500 €

 • Rýchle vybavenie z pohodlia domova
 • Peniaze do pár hodín na účte
 • Bez dokladovania príjmu
 • Vhodné aj pre nezamestnaných, dôchodcov, či mamičky na MD
 • Pomôžu zvládnuť čas pred výplatou

Nevýhody

 • Vyšší úrok
 • Nutnosť splatiť jednorázovo do 30 dní

Časté otázky

Môžem splatiť pôžičku aj skôr ako je termín splatnosti?

Áno, hotovostnú pôžičku 500 môžete splatiť hneď ako budete mať príslušnú hotovosť bez ďalších poplatkov, či už elektronicky, prostredníctvom Internetbankingu, alebo priamym vkladom na účet spoločnosti cez príslušnú banku.

Musím dokladovať na čo chcem použiť peniaze?

Nie, pôžička 500 je bezúčelová pôžička, teda peniaze môžete použiť na čokoľvek budete chcieť, či už na zaplatenie inej pôžičky, nájmu, opravu domáceho spotrebiča, alebo pred Vianocami.  

Dostanem pôžičku aj so záznamom v registri?

Každá spoločnosť je povinná pri vybavovaní žiadosti o pôžičku pozrieť záznam registra dlžníkov. Spravidla však u nebankových spoločností a pôžičiek s menšou sumou peňazí, do ktorých patrí aj pôžička 500, záznam v registri nie je prekážkou.

Môžem získať pôžičku 500 aj ako nový klient?

Všetko závisí od poskytovateľa pôžičky. Kým niektoré spoločnosti majú prísnejšie podmienky a novým žiadateľom poskytnú prvú pôžičku len do výšky 100 € , iné sú ochotné požičať aj vyššiu sumu.

Aký je rozdiel medzi nebankovou a kolektívnou pôžičkou?

V dĺžke vybavenia a dokladovania žiadosti o pôžičku. U nebankových subjektov je proces rýchlejší a peniaze máte na účte do niekoľkých hodín.