Pôžička 1000 €

Stratili ste blízkeho človeka, alebo sa musíte vysťahovať z podnájmu a potrebujete rýchlo peniaze na vybavenie všetkých potrebných náležitostí? Pôžička 1000 je určená práve na takéto situácie. Poskytovatelia počítajú s tým, že žiadateľmi o túto pôžičku sú práve ľudia, ktorí sa náhle ocitli vo finančnej tiesni. Z tohto dôvodu prebieha celý proces od podania žiadosti až po odoslanie peňazí na účet rýchlo, jednoduchobezpečne. Presne tak, ako to v tej chvíli potrebujete.

 

Bez nutnosti bankového účtu, peniaze dostanete aj v hotovosti

Pôžička do 1000 € patrí do kategórie tzv. hotovostných pôžičiek. V prípade teda, že nemáte vlastný bankový účet, alebo z určitých dôvodov potrebujete peniaze v hotovosti, máte na výber z dvoch možností, v závislosti od poskytovateľa. Väčšina spoločností má pobočky po celom Slovensku, vďaka čomu si môžete peniaze prevziať priamo tam. Ak vo svojom okolí pobočku danej spoločnosti nemáte, peniaze vám budú odoslané poštovou poukážkou, alebo kuriérom priamo k vám domov, zvyčajne do dvoch pracovných dní.

 

Nemusíte nikam chodiť, ponuky jednotlivých pôžičiek porovnáme za vás

Náš tím odborníkov spolupracuje s mnohými nebankovými, ako aj bankovými spoločnosťami, ktoré môžete osloviť telefonicky, alebo vyplnením online formulára. Následne budete kontaktovaní samotným poskytovateľom pôžičky, ktorý vás oboznámi so splátkovým kalendárom a aktuálnou úrokovou sadzbou. Nemusíte teda chodiť po bankách, čakať v radoch a zisťovať potrebné informácie. Pri každom type pôžičky, vrátane pôžičky 1000  nájdete porovnanie ponúk rôznych spoločností . Tie si môžete v pokoji pozrieť z pohodlia domova.


Žiadne ďalšie skryté poplatky a zdĺhavá administratíva

Prvotné vyplnenie a odoslanie nezáväzného formulára je úplne zdarma. Podobne ako vypracovaný návrh splátkového kalendára, vrátane aktuálnej úrokovej sadzby, ktorý vám pošle obchodný zástupca príslušnej spoločnosti. Jediné čo od vás bude väčšina spoločností požadovať, je doklad totožnosti, najlepšie kópia Občianskeho preukazupotvrdenie o trvalom príjme. Žiadne ďalšie vypisovanie papierov, dlhý proces schvaľovania, či nutnosť overiť dokumenty notárom. Peniaze rýchlo a jednoducho, to je v prípade pôžičky 1000 hlavnou prioritou.

Charakteristika pôžičky 1000 €

 • Možnosť vybavenia pôžičky z rôznych kútov sveta, online, telefonicky, alebo cez sms.
 • Nepotrebujete ručiteľa, za dodržanie splátkového kalendára zodpovedá každý žiadateľ sám za seba.
 • Podmienkami k získaniu pôžičky 1000 sú vek min. 18 rokov, trvalý príjempreukaz totožnosti.
 • Peniaze dostanete v hotovosti, alebo online prevodom na účet, už do niekoľkých hodín.
 • Pôžička do 1000 € je bezúčelová, je teda len na vás, na čo požičané financie využijete.
 • Doba splatnosti sa pohybuje v rozmedzí od 7 dní až po 96 mesiacov, v závislosti od konkrétnej spoločnosti.

Výhody:

 • Peniaze na účte do 24 hod.
 • Bez ďalších poplatkov a ručiteľa
 • Doba splatnosti až 96 mesiacov
 • Vyplnenie žiadosti je nezáväzné
 • Vhodná aj pre dôchodcov, mamičky na MD a SZČO

Nevýhody:

 • Vyššia úroková sadzba
 • Nutnosť trvalého príjmu

Časté otázky

Ak potrebujem peniaze rýchlo, mám osloviť bankovú, alebo skôr nebankovú spoločnosť?

Našimi partnermi sú tak bankové, ako aj nebankové spoločnosti. Každá z nich má svoje výhody aj nevýhody odvíjajúce  sa od aktuálnych finančných možností žiadateľa. V prípade, že potrebujete peniaze ihneď na účte, do pár hodín je výhodnejšia pôžička 1000 od nebankovky. Bankové spoločnosti majú často prísnejšie podmienky k získaniu pôžičky a s tým súvisí aj dlhší čas jej vybavenia – zvyčajne dva pracovné dni.

Nemôžu byť moje osobné údaje v online formulári zneužité?

Určite nie.  Nemusíte sa báť, k vašim osobným údajom pristupujeme zodpovedne a s čo najväčšou diskrétnosťou, v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vaše údaje teda budeme využívať výhradne na účely poskytnutia pôžičky 1000.

Som začínajúci podnikateľ, môžem získať pôžičku do 1000?

Základnou podmienkou pre získanie pôžičky je preukázanie vašej platobnej spôsobilosti, resp. trvalého príjmu. Ak teda máte v posledných mesiacoch pravidelný príjem, aj keď len na úrovni minimálnej mzdy, pôžička 1000 vám s veľkou pravdepodobnosťou bude schválená.