Pôžička 3000 €

Stavba, prerábanie domu, bytu, či plánovanie svadby – to všetko predstavuje väčšie výdavky, ktoré vedia poriadne zaťažiť rodinný rozpočet. Obzvlášť, ak je jeden z partnerov nezamestnaný, prípadne má zdravotné problémy. Zohnať potrebnú sumu peňazí však nemusí byť také ťažké, ako tomu bolo kedysi. V súčasnosti je pôžička do 3000 € dostupná takmer pre každého, kto má min. 18 rokov, trvalý príjem a niektoré spoločnosti požadujú aj trvalý pobyt na území SR.

 

Bezhotovostná pôžička ihneď na účet

Veľkým benefitom pôžičky 3000 je jej rýchle a jednoduché vybavenie. Po splnení všetkých podmienok máte peniaze na účte najneskôr do 24 hodín od podania žiadosti. Táto pôžička je teda ideálnym riešením najmä v situáciách vyžadujúcich si promptné riešenie. Navyše nemusíte chodiť po bankách a porovnávať jednotlivé úroky a doby splatnosti. Spolupracujeme s množstvom bankových a nebankových spoločností, ktorých ponuky porovnávame a aktualizujeme. Vďaka tomu si z nich môžete vybrať tú, ktorá bude pre vás najvýhodnejšia.

 

Pôžička bez registra s nutnosťou trvalého príjmu

Nebankové pôžičky síce nahliadajú do registra dlžníkov, avšak v prípade, že tam aj nájdu vaše meno nič nie je stratené. Vo výnimočných prípadoch a po preukázaní, že ste svoj predchádzajúci dlh splatili, väčšina nebankových spoločností vám pôžičku aj napriek tomu poskytne. Samozrejme musíte  mať  trvalý príjem, či už dôchodok, alebo materskú. Prísnejšími podmienkami však disponujú bankové spoločnosti, ktoré register dlžníkov starostlivo preverujú. Z tohto dôvodu trvá vybavenie pôžičky o niečo dlhšie, ako pri nebankových pôžičkách.

 

Spotrebný úver s dlhou dobou splatnosti

Keďže ide o vyššiu sumu peňazí, ako v prípade krátkodobých pôžičiek pred výplatou, sa čas na splatenie pôžičky výrazne predĺžil tak u bankových, ako aj nebankových spoločností. Dobu splatnosti až 96 mesiacov poskytujú viaceré spoločnosti, ktoré vám v prípade zlej finančnej situácie môžu splátkový kalendár upraviť, resp. predĺžiť.  Samozrejme musíte poskytovateľa pôžičky o vašej situácií včas informovať.

 

Charakteristika pôžičky 3000

 • Nemusíte nikam chodiť, je k dispozícií online, cez telefón, alebo SMS. Vyplnenie žiadosti je nezáväzné.
 • Pôžička bez registra a nutnosti ručiteľa. Za požičanú sumu zodpovedáte iba vy.  Pôžička je vhodná aj pre dôchodcov, SZČO, študentov a slobodné mamičky.
 • Podmienkou je vek min. 18 rokov, trvalý príjemobčiansky preukaz.
 • Bezúčelová pôžička na čokoľvek, nemusíte dokladovať účel využitia financií.
 • Bez ďalších skrytých poplatkov, množstva administratívy a nutnosti bankového účtu.

Výhody:

 • Peniaze máte  na účte do 24 hod.
 • Dlhá doba splatnosti až 96 mesiacov
 • Široká ponuka poskytovateľov
 • Pôžička bez registra a potreby ručiteľa
 • Vyššia suma peňazí na nečakané výdavky (oprava strechy, kotla)

Nevýhody:

 • Vyššia úroková sadzba
 • Nutnosť trvalého príjmu

Časté otázky

Čo v prípade, ak nestihnem splatiť pôžičku včas, budem platiť ďalšie poplatky?

Ak sa dostanete do zlej finančnej situácie a nebudete spôsobilý splácať pôžičku, môžete požiadať poskytovateľa o zníženie splátok a predĺženie splátkového kalendára. Poskytovatelia sú v tomto prípade veľmi ústretoví, avšak musíte im to včas oznámiť a preukázať ochotu dlžnú sumu splatiť. Predĺženie a úprava splátkového kalendára je v takomto prípade bez ďalších poplatkov.

Môžem úver splatiť aj skôr? Kedy?

Áno, u väčšiny spoločností je možnosť úver splatiť aj skôr. Približne je to už po 7 dňoch od schválenia pôžičky, presný termín však závisí od poskytovateľa.

Môžem získať pôžičku 3000 aj keď som na invalidnom dôchodku?

Základnou podmienkou získania pôžičky 3000 je vek min. 18 rokov a trvalý príjem. V prípade , že ste poberateľom invalidného dôchodku a nemáte záznam v registri dlžníkov, resp. nesplatený dlh je veľká pravdepodobnosť, že pôžička do 3000 € vám bude schválená.