Výhody študentskej pôžičky

icon

Jednoduché vybavenie len s dvoma dokladmi totožnosti

icon

Najvýhodnejšia pôžička pre všetkých študentov denného aj externého štúdia

icon

Rýchle požiadanie priamo online cez internet

icon

Možnosť použitia finančných prostriedkov na čokoľvek

icon

Nízka mesačná splátka vďaka lehote splácania až na 42 mesiacov

icon

Získať môžete až 25 000 €

Študentská pôžička

Študujete na vysokej škole a vyskytli sa u Vás nečakané výdaje? Alebo potrebujete napríklad finančnú injekciu na vybavenie pre štúdium alebo na dočasné preklenutie nepriaznivej finančnej situácie? Viete koľko vlastne štúdium stojí? Bez zbytočného dokladovania príjmu alebo účelu použitia si môžete vybaviť študentské pôžičky. Všetko zariadite z pohodlia domova a stačia Vám na to len občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti. Pôžička je bez poplatkov vopred, pričom ide o klasický úver s mesačným splácaním počas dohodnutej lehoty splatnosti.

Ako získať študentskú pôžičku?

1

Požiadate o pôžičku cez nezáväzný online formulár

2

Počkáte na kontaktovanie zo strany spoločnosti

3

Okamžite po schválení získate peniaze na účet v banke

Podmienky pôžičky

icon

Vek od 18 rokov

icon

Trvalý pobyt na území SR

Čo vás pri študentskej pôžičke najviac zaujíma?

Aby ste si mohli požičať, musíte mať vek aspoň 18 rokov, mať na území Slovenskej republiky trvalý pobyt a byť spôsobilý na právne úkony.

Nie, nie je nutné dokladovať príjem. Študentské pôžičky patria medzi pôžičky bez dokladovania príjmu a nemusíte tak vôbec zháňať žiadne potvrdenia a iné doklady o príjme.

Pôžička sa dá použiť na čokoľvek, nakoľko je bezúčelová. Nemusíte teda pri žiadosti o pôžičku alebo ani po jej schválení poskytovateľovi vôbec dokladovať, ako ste peniaze minuli.

Hneď, ako je pôžička u poskytovateľa schválená a sú podpísané všetky potrebné dokumenty, peniaze sa odosielajú priamo na Váš bankový účet. Bežne naň prídu do 24 hodín od odoslania.

Články

Čo hrozí pri nesplácaní úveru?

18.03.2024

Pôžičky

Nesplácanie úveru je moment, ktorému sa chce každý vyhnúť. Prečítajte si, ako v takom prípade postupuje banka a kedy môžete prísť o nehnuteľnosť

Neschválili vám pôžičku? Možno ste iba zle vyplnili žiadosť.

26.01.2024

Pôžičky

Myslíte si, že vyplniť správne žiadosť o pôžičku je jednoduché? Čudovali by ste sa, aké chyby robí väčšina ľudí. Právne vyplnená žiadosť o poskytnutie pôžičky je polovicou úspechu.

Pôžička pre dôchodcov. Ako si nájsť tú správnu?

28.07.2023

Pôžičky

Hľadáte pôžičku pre dôchodcov? Poradíme vám, ako si vybrať, na čo si dať pozor a kde získať najlepšie podmienky. Takéto sú vaše možnosti.