Študentská pôžička

Študujete na vysokej škole a vyskytli sa u Vás nečakané výdaje? Alebo potrebujete napríklad finančnú injekciu na vybavenie pre štúdium alebo na dočasné preklenutie nepriaznivej finančnej situácie? Viete koľko vlastne štúdium stojí? Bez zbytočného dokladovania príjmu alebo účelu použitia si môžete vybaviť študentské pôžičky. Všetko zariadite z pohodlia domova a stačia Vám na to len občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti. Pôžička je bez poplatkov vopred, pričom ide o klasický úver s mesačným splácaním počas dohodnutej lehoty splatnosti.

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov.Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody študentskej pôžičky

  • Jednoduché vybavenie len s dvoma dokladmi totožnosti
  • Najvýhodnejšia pôžička pre všetkých študentov denného aj externého štúdia
  • Rýchle požiadanie priamo online cez internet
  • Možnosť použitia finančných prostriedkov na čokoľvek
  • Nízka mesačná splátka vďaka lehote splácania až na 42 mesiacov
  • Získať môžete až 25 000 €

Čo vás pri študentskej pôžičke najviac zaujíma?

Aké sú podmienky na získanie pôžičky?

Aby ste si mohli požičať, musíte mať vek aspoň 18 rokov, mať na území Slovenskej republiky trvalý pobyt a byť spôsobilý na právne úkony.

Je nutné dokladovať príjem?

Nie, nie je nutné dokladovať príjem. Študentské pôžičky patria medzi pôžičky bez dokladovania príjmu a nemusíte tak vôbec zháňať žiadne potvrdenia a iné doklady o príjme.

Na čo sa dajú peniaze z pôžičky použiť?

Pôžička sa dá použiť na čokoľvek, nakoľko je bezúčelová. Nemusíte teda pri žiadosti o pôžičku alebo ani po jej schválení poskytovateľovi vôbec dokladovať, ako ste peniaze minuli.

Ako dlho trvá vyplatenie pôžičky?

Hneď, ako je pôžička u poskytovateľa schválená a sú podpísané všetky potrebné dokumenty, peniaze sa odosielajú priamo na Váš bankový účet. Bežne naň prídu do 24 hodín od odoslania.