Pôžička 900 €

K  bezúčelovým pôžičkám rovnako ako pôžičky 600, 700 a 800 patrí aj pôžička do 900 €. Poskytne vám presne to, čo v tej chvíli potrebujete – peniaze rýchlo na svojom účte, bez zbytočných otázok a papierovania.  Ak vás teda tlačí čas, exekútor klope na dvere, alebo sa vám práve pokazila práčka spolu s chladničkou hotovostná pôžička sa určite zíde.

 

O podmienkach pôžičky ste informovaní vopred

Nemusíte sa báť, že po vyplnení a odoslaní online formulára sa stáva žiadosť záväznou. Práve naopak, formulár slúži ako cenný zdroj informácií na základe ktorých vám odborníci navrhnú splátkový kalendár a výšku jednotlivých splátok. Následne je len na vás, ako sa rozhodnete. Ak návrh schválite, vaša žiadosť sa stáva záväznou a do niekoľkých hodín budete mať peniaze na účte. Všetky návrhy, administratíva a transakcie sú bez ďalších, skrytých poplatkov. Konečná suma sa nezvyšuje.

 

Pôžičku získate aj so záznamom v registri dlžníkoch

Pôžička 900 patrí do kategórie pôžičiek bez registra. Zo zákona síce vyplýva poskytovateľovi pôžičky povinnosť nahliadnuť do registra dlžníkov, avšak v ojedinelých prípadoch nebankové spoločnosti poskytnú pôžičku aj napriek záznamu v evidencií dlžníkov. V prípade teda, že ste v minulosti mali problém so splácaním a v súčasnosti máte opäť finančné ťažkosti, nebankovka vašu situáciu prehodnotí a v akútnych prípadoch žiadosť o pôžičku schváli.

 

Pôžička 900 € – bezúčelová pôžička na čokoľvek

Veľkým benefitom pôžičiek pred výplatou je ich bezúčelovosť. Banka od vás nevyžaduje žiadne doklady a potvrdenia na čo ste požičané financie využili. Môžete ísť pokojne na dovolenku, do kúpeľov, zariadiť si bývanie, alebo začať podnikať. Dobrou správou je, že pôžičku 900 môžu využiť tak mladý, pracujúci ľudia, ako aj starší ľudia na dôchodku, alebo živnostníci. Podmienkou je pravidelný príjem, občiansky preukaz a vek min. 18 rokov.

 

Charakteristické znaky pôžičky 900 €

  • Hotovostná pôžička bez ďalších poplatkov, ktoré by navýšili požičanú sumu
  • Vybavíte ju vyplnením online formulára, cez telefón, alebo u niektorých nebankoviek dokonca aj cez SMS
  • Záznam v registri dlžníkov, status dôchodcu, či mamičky na MD dovolenke nie je prekážkou.
  • Peniaze budete mať na účte už do pár hodín od potvrdenia splátkového kalendára
  • K vybaveniu pôžičky potrebujete iba občiansky preukaz a potvrdenie o príjme. Niektoré spoločnosti dokonca nevyžadujú ani trvalý pobyt na území SR
  • Doba splatnosti pôžičky je zvyčajne do 42 mesiacov

Výhody:

  • Pôžičku vybavíte online z pohodlia domova
  • Bez ďalších poplatkov a nutnosti ručiteľa
  • Možnosť predĺžiť dobu splatnosti
  • Pôžičku získate aj so záznamom v registri

Nevýhody:

Časté otázky

V prípade, že nestihnem splatiť pôžičku včas, hrozí mi finančná sankcia?

O blížiacom sa termíne splatnosti vás poskytovateľ vopred upozorní, či už formou telefonátu, alebo emailu. V prípade preukázateľnej neschopnosti pôžičku splatiť do stanoveného termínu, je možné požiadať poskytovateľa o predĺženie doby splatnosti bez ďalších poplatkov.

Je získanie pôžičky 900 obmedzené vekom?

U bankových spoločností platia prísnejšie podmienky aj z hľadiska vekovej hranice. Naopak, takmer všetky nebankové spoločnosti poskytujú túto pôžičku dôchodcom v akomkoľvek veku. Navyše vybavenie pôžičky je podstatne rýchlejšie.  

Môže pôžičku 900 získať aj nový žiadateľ bez histórie?

Áno, vo väčšine prípadov je žiadosť o pôžičku schválená aj novému žiadateľovi, samozrejme, ak spĺňa stanovené podmienky – vek min 18 rokov, trvalý príjem a u bankových spoločností musíte mať aj trvalý pobyt na území SR.