Vyberte si produkt

Investičné produkty môžu byť rôzne, cieľ je rovnaký – zhodnotenie vložených finančných prostriedkov.

Výhody

  • pohodlný spôsob zhodnocovania peňazí
  • vyšší výnos ako v prípade bežných bankových vkladov
  • okamžitý prehľad ohľadom stavu investície odkiaľkoľvek, kde je internet
  • investovanie do pôžičiek alebo dlhopisov je jednoduché a dostupné aj pre ľudí bez predošlých skúseností
  • možnosť začať s menším objemom peňazí a postupne výšku investície zvyšovať

V dnešnom modernom svete nie je online investovanie ničím výnimočným. Aby ste aj vy mohli zhodnocovať svoje úspory oveľa lepšie, ako je tomu konzervatívnym spôsobom vo forme bankových vkladov, nepotrebujete mať nutne bohaté skúsenosti s finančníctvom. Stačí si vybrať profesionálneho partnera, čiže overenú investičnú spoločnosť, ktorá vám pomôže s investovaním napríklad do pôžičiek, fondov alebo dlhopisov. Všetko vybavíte jednoducho online, pričom začať viete už s pár desiatkami eur mesačne a výber výšky rizika je na vás. 

Časté otázky

Je online investovanie bezpečné?

Áno, aj keď investovanie všeobecne nie je spojené s garanciou výnosu a ani s nulovým rizikom. Výberom vhodného typu investovania a najmä spoluprácou s overenou investičnou spoločnosťou je možné akékoľvek riziko straty peňazí úplne minimalizovať.

Ako si vybrať vhodný druh online investovania?

To, ktorý typ investovania je pre vás najlepší, závisí od troch vecí. Prvou je miera rizika, ktorú ste ochotní zniesť. Druhou je rýchlosť, s akou očakávate návratnosť investície. Treťou je výška finančných prostriedkov, ktoré máte k dispozícii. Pre tých, čo chcú nízke riziko, rýchly zisk a chcú investovať aj v malom, je vhodné investovanie prostredníctvom pôžičiek. Investovanie do dlhopisov je bezpečnou, ale dlhodobejšou investíciou. Investovanie do podielových fondov znamená vyššie riziko, ale aj lepší výnos.

Pre koho je vhodné online investovanie?

Investovanie online je dostupné prakticky pre každého, kto má záujem a zároveň má dostatok finančných prostriedkov. Treba splniť len podmienku plnoletosti a plnej spôsobilosti na právne úkony.