HyperPôžička - zhrnutie

HyperPôžička v sebe zahŕňa skupinu bezúčelových spotrebných úverov. Po zadaní žiadosti systém vyhodnotí formulár a ponúkne žiadateľovi najlepšiu možnosť. Teda úver, ktorý najviac vyhovuje zadaným parametrom. V žiadosti možno zvoliť sumu v rozpätí od 50€ do 25 000€. Splatnosť tejto pôžičky sa pohybuje v rozpätí od 7 dní do 42 mesiacov

Ročný úrok začína na 4,9% a RPMN je individuálne. Odvíja sa od viacerých parametrov vrátane zvoleného poskytovateľa úveru.

 

Výhody a nevýhody

Cena

  • Zvyčajne bez poplatku za zriadenie
  • Možný vysoký úrok a RPMN

Flexibilita

  • Možné schválenie žiadosti aj cez víkend
  • Podpis zmluvy prebieha zvyčajne iba elektronicky

Transparentnosť

  • Poskytovatelia sú osvedčené bankové a nebankové spoločnosti
  • Podmienky a poplatky záležia od konkrétneho poskytovateľa

Recenzia pôžičky - dlhšia verzia

Hyperpôžička zastrešuje balík rôznych úverov. Konkrétna ponuka je vyberaná na základe vyplneného dotazníka. Po jeho odoslaní systém vyhodnotí žiadosť a ponúkne najlepšiu voľbu. Minimálna suma, o ktorú je možné požiadať, je 50€. Maximálna 25 000€. Splatnosť je od 7 dní do 42 mesiacov. Minimálny ročný úrok je 4,9% a RPMN sa odvíja od konkrétnej ponuky.

Požiadať o úver môže plnoletá osoba bez obmedzenia na právne úkony. Dôležitý je samozrejme pravidelný príjem a trvalý pobyt na Slovensku. Žiadosť o vybavenie pôžičky prebieha elektronicky. Po odoslaní formulára s kontaktnými údajmi a výškou pôžičky vás v krátkom čase kontaktuje poskytovateľ úveru naspäť. Alebo budete presmerovaní na ponuku vybraného poskytovateľa.

V závislosti od konkrétneho poskytovateľa prebieha podpis zmluvy. Ten môže byť elektronický alebo osobne na pobočke. Štandardne po podpise zmluvy sú prevedené peniaze na vami zvolený účet.

Rovnako individuálny prístup sa týka poplatkov za vybavenie, predčasné splatenie či poistenie úveru proti neschopnosti splácať.

Podmienky získania a doklady v odrážkach

  • Fyzická osoba staršia, ako 18 rokov spôsobilá na právne úkony
  • Občiansky preukaz
  • Trvalý pobyt na území SR
  • Trvalý príjem

 

Proces poskytnutia pôžičky v bodoch

Po kliknutí na tlačidlo chcem si požičať sa dostanete k online žiadosti. Následne je potrebné vyplniť osobné informácie a zadať výšku pôžičky. Po odoslaní formuláru systém vyhodnotí vašu žiadosť a buď vás presmeruje na stránku poskytovateľa alebo vás priamo kontaktuje daná finančná spoločnosť.

V ďalšom kroku s poskytovateľom pôžičky vyriešite podmienky, poplatky a v prípade vašej spokojnosti aj podpis zmluvy. Ten môže prebiehať elektronicky alebo v niektorých prípadoch aj osobne na pobočke danej inštitúcie. Po podpise zmluvy vám budú čím skôr vyplatené peniaze na vami zvolený účet.

Časté otázky:

Akú sumu si môžem požičať?

Minimálna suma je 50€, maximálna 25 000€.

Je nutné doložiť potvrdenie o príjme?

Áno, je nutné doložiť potvrdenie o pravidelnom príjme.

Koľko sa platí za vybavenie úveru?

Poplatok za vybavenie záleží od podmienok poskytovateľa úveru.

Reprezentatívny príklad

Pôžička vo výške 1 800 € na 24 mesiacov s mesačnou splátkou 92,19 € mesačne pri 20,66 % p.a. a 22,73 % RPMN. Celková suma splátok je 2212,56 €. Úroková miera, ktorá Vám bude ponúknutá záleží od individuálnych okolností.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.