Pôžičky cez SMS

Pokiaľ sa vyskytnú nečakané výdaje v domácnosti alebo ak zostáva ešte niekoľko dní do výplaty a vy akútne potrebujete peniaze, jednoduchým riešením je SMS pôžička. Ihneď a veľakrát aj bez registra a jeho overovania sa týmto spôsobom dajú získať dostatočné peniaze pre pokrytie väčšiny nečakaných výdavkov. Nie je pritom potrebné nikam chodiť, všetko sa dá vybaviť z pohodlia domova, a to aj bez dokladovania príjmu. Na čo peniaze použijete, je len na vás - nie ste ničím obmedzovaní.

Ako to funguje

Prostredníctvom SMS je možné požiadať o mikropôžičku, teda o krátkodobý úver. Ako prvé sa musíte cez SMS zaregistrovať na určenom telefónnom čísle – v texte pošlete všetky potrebné údaje, požiadate o zvolenú sumu a o dobu splácania. V rámci overovania vašej osoby a vášho čísla účtu od vás môže sprostredkovateľ žiadať uhradiť poplatok, najčastejšie vo výške 0,01 eur – teda 1 cent. Vďaka tomuto kroku sa uistí, že o úver skutočne žiadate vy a ste majiteľom uvádzaného bankového účtu.

Po vyplnení žiadosti čakáte na informáciu od poskytovateľa, či ju schválil alebo nie. Pri prvej pôžičke je doba od poslania SMS až po pripísanie financií na účet o niečo dlhšia, nakoľko sa musíte zaregistrovať, spoločnosť si preverí vašu schopnosť dlžnú sumu splatiť a následne vám úver schváli. Ak by ste si časom od rovnakej spoločnosti potrebovali požičať znova, peniaze môžete mať na účte už o pár minút.

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov.Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody SMS pôžičky

  • Rýchle vybavenie bez zbytočných dokladov
  • Žiadne predkladanie potvrdenia o výške príjmu
  • Možnosť získania pôžičky cez internet
  • Možnosť použitia finančných prostriedkov bezúčelovo

Čo vás pri SMS pôžičke najviac zaujíma?

Dá sa získať SMS pôžička pre nezamestnaných?

Pre ľudí bez akéhokoľvek príjmu nie je pôžička cez SMS určená. Ak ale máte príjem postačujúci pre splatenie pôžičky, nie je nutné preukazovať jeho výšku a pôžičku môžete získať.

Aké sú podmienky získanie pôžičky?

Stačí Vám splniť podmienku na minimálny požadovaný vek 18 rokov a podmienku mať na území Slovenskej republiky trvalý pobyt.

Sú spojené s pôžičkou nejaké poplatky vopred?

Za pôžičku neplatíte žiadne poplatky vopred. Nie sú s ňou spojené ani žiadne poplatky za vybavenie pôžičky alebo za vedenie pôžičky.

Za akú dobu môžem mať peniaze vyplatené?

Po schválení pôžičky zo strany veriteľa sa finančné prostriedky posielajú na bankový účet, na ktorý budú pripísané štandardne do 24 hodín od ich odoslania.