Pôžičky cez SMS

Pokiaľ sa vyskytnú nečakané výdaje v domácnosti alebo ak zostáva ešte niekoľko dní do výplaty a Vy akútne potrebujete peniaze, jednoduchým riešením je SMS pôžička. Ihneď a veľakrát aj bez registra a jeho overovania sa dajú získať týmto spôsobom dostatočné peniaze pre pokrytie väčšiny nečakaných výdavkov. Nie je pritom potrebné nikam chodiť, všetko sa dá vybaviť z pohodlia domova a to aj bez dokladovania príjmu. Na čo peniaze použijete, je len na Vás - nie ste ničím obmedzovaní.

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody SMS pôžičky

  • Rýchle vybavenie bez zbytočných dokladov
  • Žiadne predkladanie potvrdenia o výške príjmu
  • Možnosť získania pôžičky cez internet
  • Možnosť použitia finančných prostriedkov bezúčelovo

Referencia

"Ak hľadáte jednoduchú pôžičku a stačí Vám požičať si na mesiac niekoľko desiatok alebo stoviek Eur, potom je táto pôžička ideálna. Využil som ju už viackrát a vždy som o ňu požiadal rovno cez internet - je to najrýchlejšie a najjednoduchšie. Či už som potreboval peniaze do výplaty alebo ak som mal nečakaný výpadok príjmu, takáto finančná pomoc sa mi hodila a prišla včas. Odporúčam ju určite každému."

Tomáš M., 50, Sobrance

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

Čo vás pri SMS pôžičke najviac zaujíma?

Dá sa získať SMS pôžička pre nezamestnaných?

Pre ľudí bez akéhokoľvek príjmu nie je pôžička cez SMS určená. Ak ale máte príjem postačujúci pre splatenie pôžičky, nie je nutné preukazovať jeho výšku a pôžičku môžete získať.

Aké sú podmienky získanie pôžičky?

Stačí Vám splniť podmienku na minimálny požadovaný vek 18 rokov a podmienku mať na území Slovenskej republiky trvalý pobyt.

Sú spojené s pôžičkou nejaké poplatky vopred?

Za pôžičku neplatíte žiadne poplatky vopred. Nie sú s ňou spojené ani žiadne poplatky za vybavenie pôžičky alebo za vedenie pôžičky.

Za akú dobu môžem mať peniaze vyplatené?

Po schválení pôžičky zo strany veriteľa sa finančné prostriedky posielajú na bankový účet, na ktorý budú pripísané štandardne do 24 hodín od ich odoslania.