Nebankové pôžičky

Potrebujete si požičať, ale u známych ani v banke ste nepochodili? Obráťte sa na nebankové spoločnosti! Ich pravidlá nie sú také prísne ako tie bankové a vy tak môžete získať potrebné financie. Ponuka produktov od nebankoviek je skutočne bohatá. V mnohých prípadoch je možné nebankovú pôžičku získať ihneď a dokonca aj bez dokladovania príjmu či bez nahliadnutia do registra dlžníkov. Ďalšou výhodou je možnosť požičať si aj nízku sumu peňazí na krátky čas. Ak vám nevychádzajú peniaze do výplaty, práve nebankové pôžičky môžu byť tým vhodným riešením. U nás nájdete nebankové úvery už od 25€.

Ako to funguje?

Tak, ako v banke, aj v nebankovke budú zisťovať vašu bonitu, teda schopnosť splácať vaše záväzky. Čím je vaša bonita vyššia, tým nižší úrok môžete získať. Ak vám nebanková spoločnosť je ochotná pôžičku poskytnúť, mali by ste si preveriť, aká je výška ročnej percentuálnej miery nákladov. Inými slovami, koľko si požičiate a koľko spolu nebankovke zaplatíte. Ak je suma splátok a celková suma, ktorú splatíte, pre vás prijateľná a viete, že vaše záväzky dokážete uhrádzať pravidelne a načas, odporúčame vám zmluvu podpísať a nebankovú pôžičku si zobrať. Pamätajte si, že žiadna seriózna spoločnosť od vás nebude žiadať platbu žiadneho poplatku pred tým, ako vám pôžičku poskytne.

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody

  • Menej prísne pravidlá ako v banke
  • Možnosť požičať si nízke sumy na krátke obdobie
  • Možnosť požičať si na čokoľvek
  • Niektoré spoločnosti poskytujú pôžičku už do hodiny od schválenia žiadosti

Nevýhody

  • Vyššie úrokové sadzby ako v banke
  • Maximálna výška úveru je spravidla nižšia ako ponúka banka

Referencia

"Potreboval som rýchlo peniaze a nemal som čas ani chuť na zdĺhavé osobné stretnutia a otravné vybavovanie pôžičky. Rozhodol som sa pre online nebankovú pôžičku. Výsledky vyhľadávania na internete mi ponúkli veľmi veľa nebankových pôžičiek, ale nakoniec som si vybral práve túto. Vybavenie pôžičky bolo priame bez akéhokoľvek zavádzania a skrytých poplatkov."

Jakub, 28 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

Časté otázky

Kde môžem požiadať o nebankovú pôžičku?

O nebankovú pôžičku môžete požiadať na našej web stránke vyplnením formulára. Na základe neho vás bude kontaktovať poskytovateľ pôžičky a informuje vás o možnostiach poskytnutia pôžičky.

Je vyplnenie formulára záväzné?

Nie, vyplnenie formulára nie je v žiadnom prípade záväzné. Na základe neho Vás bude kontaktovať poskytovateľ pôžičky a informuje Vás o možnostiach poskytnutia pôžičky.

Ako mi peniaze budú po schválení pôžičky vyplatené?

Peniaze vám budú zaslané na váš bankový účet.

V súčasnosti stále počúvam o zavádzajúcich zmluvách a nekorektnom jednaní. Prečo si mám vybrať práve vás?

Naša spoločnosť spolupracuje len s overenými bankovými a nebankovými inštitúciami, ktoré sú známe transparentným a čestným prístupom ku klientom. Dôkazom toho sú aj naši spokojní klienti, ktorí na základe dobrých skúseností využívajú naše služby opakovane.

Mám záznam v registri dlžníkov. Môžem získať nebankovú pôžičku?

Niektoré ponuky umožňujú získať pôžičku aj v prípade, že sa nachádzate v registri dlžníkov. Stačí, ak vyplníte nezáväzný online formulár a konkrétny poskytovateľ Vás bude kontaktovať.