Nuxo pôžička

Nuxo pôžička je pre ľudí nad 18 rokov, ktorí potrebujú požičať menšiu sumu s krátkou splatnosťou. Maximálna výška pôžičky je 500 € so splatnosťou maximálne 30 dní. Preto je vhodná najmä ako pôžička pred výplatou v prípade nečakaných udalostí. Funguje na systéme „peer to peer lending”, čo znamená, že finančné prostriedky pochádzajú od iných ľudí, ktorí sa snažia pomôcť iným.

Jedným z hlavných benefitov Nuxo pôžičky je rýchle poskytnutie prostriedkov. Tie je možné v ideálnom prípade získať už v priebehu jedného dňa. Celý proces je nastavený tak, aby žiadateľ všetko vybavil z domu. Stačí mu vyplniť žiadosť, odoslať a počkať na telefonát od spoločnosti. Následne dohodnú všetky detaily, žiadateľ potvrdí zmluvnú dokumentáciu a čaká na pripísanie prostriedkov prípadne bankovú poukážku.

Reprezentatívny príklad

Pôžička vo výške 400 € so splatnosťou 20 dní. Celkový sprostredkovateľský poplatok je 85,40 € a je odpočítaný z požičanej sumy. Celková suma na zaplatenie po 20 dňoch je 400 €. S pôžičkou sa nespájajú žiadne iné poplatky.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Aké poplatky si účtuje Nuxo za poskytnutie úveru?

Jediný poplatok je sprostredkovateľský. Ten nájdete uvedený v tabuľke pri výbere sumy a splatnosti pôžičky.

Pre koho je určená Nuxo pôžička?

Pre občanov nad 18 s trvalým pobytom na území SR spôsobilých na právne úkony, ktorí potrebujú požičať pár stoviek € na krátke obdobie.

Môžem získať pôžičku so záznamom v registri dlžníkov?

Áno, spoločnosť nenahliada do registrov dlžníkov.

Musím dokladovať účel použitia prostriedkov?

Ide o bezúčelový typ pôžičky. To znamená, že poskytovateľa nezaujíma spôsob nakladania s požičanými financiami.

O spoločnosti

Nuxo

Nuxo je nová internetová platforma, ktorý sa zameriava na krátkodobé pôžičky formou „peer to peer lendingu”. Spája ľudí, ktorí potrebujú požičať s tými, ktorí majú dostatok financií, na to aby mohli pomôcť iným. Spoločnosť sa prezentuje férovým prístupom a transparentnými podmienkami. Žiadateľ ešte pred požiadaním o pôžičku presne vie výšku sprostredkovateľského poplatku a všetky ostatné poplatky.