Pôžička od Raiffeisen Bank

Pôžičku vybavíte na počkanie a v prípade, že máte v banke vedený účet, peniaze budete mať ihneď po podpise zmluvy. Pôžičku dostanete bez akýchkoľvek poplatkov, bez komplikovaných zmlúv a skrytých podmienok. S Raiffeisen bankou je všetko jednoduché a vopred jasné. Minimálna doba splácania pôžičky je 18 mesiacov a maximálna doba je 8 rokov.

Požičať si môžete od 300 do 30 000 €Ak si požičiate 2000 € a viac a budete svoje záväzky splácať riadne a včas, banka vás odmení a vráti vám sumu až do výšky 459 € ročne.

Reprezentatívny príklad

Príklad výpočtu ročnej percentuálnej miery nákladov Parádnej pôžičky (RPMN): celková výška pôžičky: 2 000 EUR, výška mesačnej splátky: 29,99 EUR (výška poslednej splátky pôžičky je 27,06 EUR), poplatok za poskytnutie: 0 EUR, počet splátok 96, doba splatnosti 8 rokov (lehota splatnosti je kratšia ako požadovaná z dôvodu, že pre výpočet RPMN bol použitý dodatočný zákonný predpoklad). Štandardná úroková sadzba: 9,53 % p. a. (fixná), RPMN: 10,10 %, celková čiastka ktorú zaplatíte: 2 846,12 EUR.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Koľko si môžem požičať?

Pôžička z Raiffeisen banky môže byť vo výške od 300 do 30 000€.V prípade menšej sumy je možné využiť produkt Mini pôžička, ktorý ponúka na výber z troch pôžičiek vo výške 200 €, 400 € a 600 € a dobu splácania v závislosti od výšky sumy 7, 12, alebo 18 mesiacov.

Kedy dostanem peniaze na účet?

V prípade, že máte v banke vedený účet, budú vám peniaze prevedené ihneď po podpise zmluvy. Pri uvedení účtu inej banky vám bude poskytnutá pôžička najneskôr do 2 pracovných dní odo dňa podpisu zmluvy.

Ako môžem o pôžičku zažiadať?

Osobne na ktorejkoľvek pobočke Raiffeisen banky alebo vyplnením on-line formulára, na základe ktorého vás budeme kontaktovať.

Aký vysoký je úrok?

Úroková sadzba je od 5,9 % p. a. v závislosti od výšky sumy a dĺžky obdobia splácania.

Ako môžem získať odmenu k pôžičke?

Odmenu k pôžičke môže získať len klient, ktorý dostane v pobočke Raiffeisen banky potvrdenie s určením jej výšky v podobe ročnej odmeny prislúchajúcej ku konkrétnej zmluve o pôžičke. Výška ročnej odmeny závisí od výšky poskytnutej pôžičky a doby jej splatnosti. Podmienkou na vyplatenie ročnej odmeny je riadne splácanie poskytnutej pôžičky. Odmena je vyplácaná po ukončení sledovaného obdobia, ktorým je 12 po sebe idúcich kalendárnych mesiacov.

O Raiffeisen banke

Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK je odštepný závod Tatra banky. Na slovenský trh sa dostala v novembri 2012. Jej história je však dlhšia a opiera sa o silnú rakúsku bankovú skupinu RBI Group. Má viac ako 60 pobočiek na Slovensku a pri výbere peňazí využívate bankomaty Tatra banky. 

Služby Raiffeisen BANK sú veľmi podobné ako služby iných bánk. Výnimku tvorí Parádny účet a Parádna pôžička s veľkým množstvom výhod. Banka poskytuje skvelo spracovaný internetbanking a praktickú mobilnú aplikáciu.

Viac informácií