Pôžička od Raiffeisen Bank

Chcete si zaplatiť dovolenku či svadobnú cestu? Potrebujete vymeniť auto? Zišla by sa vášmu domu nová strecha alebo by ste si radi zrekonštruovali celý byt? V takom prípade je tu pre vás spotrebný úver od Raiffeisen Bank, ktorý získate od 700 do 30 000 €. Vybavenie je jednoduché, s minimom dokladov a bez zbytočnej byrokracie navyše. Pôžičku vám banka môže schváliť dokonca na počkanie.

Peniaze z úveru môžete pritom použiť na čokoľvek. Poskytnutie je bez akýchkoľvek poplatkov, rovnako tak aj predčasné splatenie pôžičky. Pokiaľ by ste v budúcnosti potrebovali spraviť iné zmeny na úvere, je to tiež bez poplatku. Navyše, za riadne splácanie včas a pri dodržaní pôvodnej výške splátky a splatnosti získate od Raiffeisen Bank štedrú odmenu až do 400 € ročne.

Časté otázky

Koľko a na akú dobu splatnosti sa dá požičať?

Raiffeisen Bank poskytuje svoju pôžičku v sume od 700 do 30 000 €. Splatnosť takejto pôžičky môže byť od 18 do 96 mesiacov. Ak by ste potrebovali menšiu sumu, môžete získať mini pôžičku na 200, 400 alebo 600 €. V tomto prípade je splatnosť do 18 mesiacov.

Čo ak budem chcieť úver v budúcnosti splatiť alebo si naopak znížiť splátku?

Tak, ako vybavenie, aj predčasné vyplatenie pôžičky je bez akýchkoľvek poplatkov, pokút alebo sankcií. Pokiaľ by ste potrebovali predĺžiť splácanie úveru alebo si upraviť výšku splátky, tieto zmeny sú rovnako bez poplatku.

Aké sú podmienky pre získanie Štedrej odmeny?

Aby ste mohli získať Štedrú odmenu, musíte splniť dve podmienky. Prvou je dodržanie stanovenej lehoty splatnosti a výšky mesačnej splátky. Druhou podmienkou je riadne a včasné splácanie úveru. Banka vie v súvislosti s druhou podmienkou odpustiť raz za rok jedno meškanie najviac v trvaní 60 dní.

Môžem použiť peniaze aj na splatenie iných úverov?

Áno. Môžete ich použiť aj na refinancovanie iných bankových či nebankových úverov a to bez ohľadu na typ úveru. Jedinou podmienkou však je, aby ste neboli v omeškaní so svojimi finančnými záväzkami, nemali negatívny záznam v registroch a neboli v exekúcií - v týchto prípadoch vám totiž banka vôbec nemusí pôžičku schváliť.

Reprezentatívny príklad

Výška pôžičky 20 000 EUR, mesačná splátka: 332,42 EUR, poplatok za poskytnutie: 0 EUR, počet splátok/doba splatnosti v mesiacoch: 84. Štandardná úroková sadzba: 9,90% p.a., RPMN: 10,51%, celková suma ktorú zaplatíte: 27 923,28 EUR. Po zohľadnení odmeny za celé obdobie splácania: Úroková sadzba: 6,62% p.a., RPMN: 7,04%. a celková suma, ktorú zaplatíte: 25 123,28 EUR. Odmena Vám bude vyplatená za riadne splácanie každý rok vo výške až 400 EUR, t.j. dohromady u nás získate odmenu až 2800 EUR.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Referencia

"Už ma nebavili všetky tie pôžičky, ktoré mali mnoho podmienok a nevedela som vlastne ani to, koľko budem platiť. Raiffeisen pôžička je naopak transparentná už od prvého momentu a vopred viete, aké sú podmienky teraz aj v budúcnosti. Navyše, požiadať o tento úver je podľa mňa tá najjednoduchšia vec na svete - všetko vyriešite online a doslova za pár minút!"

Simona L., 26 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

O spoločnosti Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK

Kontaktné informácie

  • Hodžovo námestie 3 P.O.Box 42, 850 05 Bratislava 55
  • E-mail: info@raiffeisen.sk
  • Telefon: 0850 850 555
  • Oficiální web společnosti: www.raiffeisen.sk
Raiffeisen BANK, Hodžovo námestie 3, P.O.Box 42, 850 05 Bratislava 55