Pôžička od Raiffeisen Bank

Pôžičku vybavíte na počkanie a v prípade, že máte v banke vedený účet, peniaze budete mať ihneď po podpise zmluvy. Pôžičku dostanete bez akýchkoľvek poplatkov, bez komplikovaných zmlúv a skrytých podmienok. S Raiffeisen bankou je všetko jednoduché a vopred jasné. Minimálna doba splácania pôžičky je 18 mesiacov a maximálna doba je 8 rokov.

Požičať si môžete od 700 eur do 30 000 eurAk si požičiate 2000 eur a viac a budete svoje záväzky splácať riadne a včas, banka vás odmení a vráti vám sumu až do výšky 459 eur ročne.

Časté otázky

Koľko si môžem požičať?

Pôžička z Raiffeisen banky môže byť vo výške od 700 do 30 000 €. V prípade menšej sumy je možné využiť produkt Mini pôžička, ktorý ponúka na výber z troch pôžičiek vo výške 200 eur, 400 eur a 600 eur a dobu splácania v závislosti od výšky sumy 7, 12, alebo 18 mesiacov.

Kedy dostanem peniaze na účet?

V prípade, že máte v banke vedený účet, budú vám peniaze prevedené ihneď po podpise zmluvy. Pri uvedení účtu inej banky vám bude poskytnutá pôžička najneskôr do 2 pracovných dní odo dňa podpisu zmluvy.

Ako môžem o pôžičku zažiadať?

Osobne na ktorejkoľvek pobočke Raiffeisen banky alebo vyplnením on-line formulára, na základe ktorého vás budeme kontaktovať.

Aký vysoký je úrok?

Úroková sadzba je od 0 % p. a. v závislosti od výšky sumy a dĺžky obdobia splácania.

Ako môžem získať odmenu k pôžičke?

Odmenu k pôžičke môže získať len klient, ktorý dostane v pobočke Raiffeisen banky potvrdenie s určením jej výšky v podobe ročnej odmeny prislúchajúcej ku konkrétnej zmluve o pôžičke. Výška ročnej odmeny závisí od výšky poskytnutej pôžičky a doby jej splatnosti. Podmienkou na vyplatenie ročnej odmeny je riadne splácanie poskytnutej pôžičky. Odmena je vyplácaná po ukončení sledovaného obdobia, ktorým je 12 po sebe idúcich kalendárnych mesiacov.

Reprezentatívny príklad

Príklad výpočtu ročnej percentuálnej miery nákladov (RPMN) po zľave 3 percentuálne body zo štandardnej ročnej úrokovej sadzby p.a.: výška pôžičky: 15 000 €, mesačná splátka: 227,92 €, poplatok za poskytnutie: 0 €, počet splátok 96, doba splatnosti 8 rokov. Štandardná úroková sadzba po zľave: 9,90 % p. a., RPMN: 10,51 %, celková čiastka ktorú zaplatíte: 21 880,32 €. Po zohľadnení odmeny za celé obdobie splácania: Úroková sadzba: 6,27 % p. a., RPMN: 6,66 % a celková čiastka, ktorú zaplatíte: 19 176,32 €. Odmena Vám bude vyplatená za riadne splácanie každý rok vo výške až 338 €, t. j. dohromady u nás získate odmenu až 2 704 €. Výška zľavy závisí od výšky úveru. Akciu môžu využiť klienti, ktorí podajú Žiadosť a zároveň uzatvoria Zmluvu o pôžičke v čase od 1. 2. 2020 do 31. 3. 2020.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O Raiffeisen banke

Raiffeisen BANK

Raiffeisen BANK je odštepný závod Tatra banky. Na slovenský trh sa dostala v novembri 2012. Jej história je však dlhšia a opiera sa o silnú rakúsku bankovú skupinu RBI Group. Má viac ako 60 pobočiek na Slovensku a pri výbere peňazí využívate bankomaty Tatra banky

Služby Raiffeisen BANK sú veľmi podobné ako služby iných bánk. Výnimku tvorí Parádny účet a Parádna pôžička s veľkým množstvom výhod. Banka poskytuje skvelo spracovaný internetbanking a praktickú mobilnú aplikáciu.

Viac informácií

Referencia

"Už ma nebavili všetky tie pôžičky, ktoré mali mnoho podmienok a nevedela som vlastne ani to, koľko budem platiť. Raiffeisen pôžička je naopak transparentná už od prvého momentu a vopred viete, aké sú podmienky teraz aj v budúcnosti. Navyše, požiadať o tento úver je podľa mňa tá najjednoduchšia vec na svete - všetko vyriešite online a doslova za pár minút!"

Simona L., 26 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

O Raiffeisen banke

Raiffeisen BANK

Kontaktné informácie

  • Hodžovo námestie 3 811 06 Bratislava
  • E-mail: info@raiffeisen.sk
  • Telefon: 0850 850 555
  • Oficiálny web spoločnosti: www.raiffeisen.sk
  • IČO: 00 686 930
  • DIČ: 2020408522
  • IČ DPH: SK7020000944

Tatra banka, a.s., odštepný závod Raiffeisen banka, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, oddiel Sa, vložka č. 71/B, orgán dohľadu: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava

Raiffeisen BANK, Hodžovo námestie 3, 811 06 Bratislava