Rýchla pôžička do 200 € na čokoľvek

Pôžičky do 200 € sa hodia najmä vtedy, ak potrebujete získať rýchlo určitú sumu peňazí na nečakané výdavky alebo vtedy, ak nemáte krátkodobo dostatok vlastných peňazí na účte. Využívajú sa napríklad ako pôžičky do výplaty alebo ako úvery na pokrytie napríklad výdavkov na bývanie, ktoré už neznesú odklad.

 

Aj bez dokladovania príjmu

Výhodou takýchto úverov je, že je možné ich získať aj bez dlhého vybavovania a bez dokladovania výšky príjmu. Vzhľadom na to, že ide o pôžičky na nižšie sumy, sú dostupné aj pre menej bonitných žiadateľov. Veľká výhoda je, že sa dajú vybaviť priamo z domu cez internet, takže nemusíte nikam chodiť osobne.

Pôžičky na 200€ majú najčastejšie tieto vlastnosti:

  • Nebankové pôžičky, prípadne o pôžičky kolektívneho úverovania
  • Nie sú s nimi spojené žiadne poplatky vopred alebo skryté poplatky
  • Môžete ich získať ako krátkodobé pôžičky, ale aj ako pôžičky s mesačnými splátkami
  • Nie ste obmedzení v použití peňazí a úver môžete využiť prakticky na čokoľvek

Časté otázky

Ako rýchlo sa dá takýto úver vybaviť?

Rýchlosť vybavenia a schválenia pôžičky závisí tak od konkrétneho poskytovateľa, ako aj od bonity a finančnej histórie žiadateľa. Spravidla však netrvá vybavenie viac ako 24 hodín.

Získa pôžičku na 200 € aj nový žiadateľ bez histórie?

Áno, v prípade viacerých poskytovateľov úverov je možné získať prvý úver aj do výšky 200 €. Niektoré spoločnosti poskytujúce krátkodobé úvery však môžu mať prísnejšie podmienky.

Je lepšie si vybrať nebankovku alebo kolektívne pôžičky?

To závisí primárne od toho, ako rýchlo chcete získať úver a čo všetko chcete dokladovať. Rýchlejšie a jednoduchšie to je väčšinou u nebankoviek.

Získa pôžičku do 200 € aj dôchodca?

Áno, aj dôchodcovia môžu získať túto pôžičku. Podmienkou však v niektorých prípadoch môže byť predložiť dôchodkový výmer pre overenie bonity žiadateľa.