Produkty spoločnosti

Užitočné bývanie logo

Užitočné bývanie

Užitočný účet logo

Užitočný účet

Účet pre mladých logo

Účet pre mladých

Termínovaný vklad logo

Termínovaný vklad

O spoločnosti

Poštová banka dnes patrí k lídrom na bankovom trhu. Svoje pôsobenie začala v roku 1992 a služby začala poskytovať o rok na to. Poštová banka ponúka svoje služby viac ako 1 miliónu klientov. Patrí medzi 5 najsilnejších bánk na Slovensku. Vďaka spolupráci so Slovenskou poštou ju majú klienti vždy po ruke. Služby môžete využiť nielen v jej 50 pobočkách, ale aj na viac ako 1600 poštách. 

História 

Poštová banka vznikla v roku 1992 ako akciová spoločnosť. O rok neskôr zahájila svoju prevádzku a ľuďom začala poskytovať služby z oblasti bankovníctva. V roku 2000 prišiel pre banku zlom. Odštartovala spoluprácu so Slovenskou poštou a k ľuďom sa dostala ešte bližšie. Dnes ju tak môžete nájsť na viac ako 1600 poštách po celom Slovensku. 

Viac informácií o Poštovej banke

  • Poštová banka je známa svojou Dobrou pôžičkou. Viete si ju vybaviť do niekoľkých minút, bez ručiteľa a len s občianskym preukazom. Vhodná je na čokoľvek čo potrebujete a má nízke úroky. 
  • Banka svojim klientom poskytuje praktickú a prehľadnú mobilnú aplikáciu. Pomocou nej budete mať prehľad o svojich príjmoch a výdavkoch. Taktiež cez ňu môžete platiť alebo využiť zákaznícku podporu.
  • V roku 2017 - 2019 získala banka niekoľko desiatok ocenení vrátane ocenenia za komunikáciu či služby a produkty.