Digitálna pôžička

Internetová banka 365.bank prináša svojím klientom pôžičku od 300 do 10 000 za fixný úrok 5 % p.a. bez ohľadu na dĺžku doby splácania a bez poplatku za poskytnutie. Pôžičku tak môžete za ten istý úrok splácať od 3 do 96 mesiacov. Ak vám to financie umožnia, môžete bezplatne zaplatiť mimoriadne splátky a dobu splácania si tak skrátiť. Všetko si jednoducho nastavíte v aplikácii od 365.bank. Na poskytnutie pôžičky treba mať v banke založený účet. Ak ešte nie ste jej klientom, účet si založíte za 15 min. pomocou dotykového mobilného telefónu, postačí vám na to len občiansky preukaz. Overenie totožnosti prebieha cez videohovor. Zmluvu podpíšete tiež cez mobilný telefón.

Reprezentatívny príklad

Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 6 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 5 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, bez poplatku za poskytnutie úveru, je ročná percentuálna miera nákladov 5,20% (RPMN), 95 splátok vo výške 75,92 € a s poslednou 96. splátkou vo výške 75,06 €. Celková suma, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť, je 7 287,46 €. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Môžem si požičať, aj keď nie som klientom 365.bank?

Pôžička je určená len pre klientov banky. Preto je potrebné založiť si v banke účet.

Budem potrebovať nejaké doklady či potvrdenia?

Budete potrebovať mobilný telefón s pripojením na internet a občiansky preukaz. Všetko
vybavíte len s pomocou telefónu.

Aký typ pôžičky to je?

365.bank poskytuje bezúčelový úver pre fyzické osoby. Peniaze je tak možné použiť na čokoľvek.

Ako prebieha splácanie úveru?

Splátky sú nastavené ako mesačné inkaso a z účtu odchádzajú automaticky.

O spoločnosti 365.bank

365.bank

365.bank prináša na Slovensko bankovníctvo postavené na princípe „mobile first“. S klientom komunikuje výhradne cez smartfón. Cieľom spoločnosti je vybudovať bankovníctvo tak, aby bolo pre klienta jednoduché, príjemné na používanie a inteligentné. Banka 365 je odštepný závod Poštovej banky.

Viac informácií