O Pôžičke od 365

Ak hľadáte pôžičku do 40 000 € a preferujete vybavenie v kamennej prevádzke, Pôžička od 365 môže byť správnym bankovým produktom pre vás. Pri vybavovaní úveru si môžete podľa vlastných preferencií nastaviť podmienky, ako je výška, splatnosť a poistenie. Po pár minútach už môžete odchádzať s hotovou zmluvou a peniaze vám čoskoro prídu na účet. Stav pôžičky následne sledujete prostredníctvom aplikácie 365.bank vo vašom mobile.

Reprezentatívny príklad

Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 6,00 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 50 €, je ročná percentuálna miera nákladov 6,50 % (RPMN), 95 splátok vo výške 65,99 € a posledná 96. splátka vo výške 65,21 €. Celková suma, ktorú klient uhradí predstavuje 6 384,26 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. 365.bank poskytuje pôžičky s dobou splácania 12 – 96 mesiacov s maximálnou výškou RPMN vrátane nákladov na poistenie schopnosti splácať úver vo výške 20,70 %.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Čo kryje poistenie splácania?

Základný súbor poistenia kryje úmrtie, invaliditu a pracovnú neschopnosť. V komplexnom súbore je naviac aj krytie straty zamestnania.

Môžem si požičať so spolužiadateľom?

Áno, a dokonca nielen s jedným. Ak sa bojíte, že by ste nestíhali splácať, môžete si na pomoc zobrať až dvoch spolužiadateľov.

Na čo môžem využiť túto pôžičku?

Pôžička od 365 je bezúčelový úver pre fyzické osoby, takže požičané peniaze môžete využiť na čokoľvek.

O spoločnosti 365.bank

365.bank

365.bank pôsobí na Slovensku od konca roka 2018. Snahou tejto spoločnosti je prinášať klientom služby na najvyššej úrovni použitím moderných technológií. Okrem spokojnosti svojich zákazníkov im záleží aj na životnom prostredí. 365.bank je preto prvou bankou na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť certifikátom o uhlíkovej neutralite.

Viac informácií