Výhody a nevýhody

Cena

 • Nemenná úroková sadzba počas celej doby splatnosti
 • Poplatok za zriadenie

Flexibilita

 • Možnosť požiadať o úver telefonicky aj osobne
 • Je nutné mať (nechať si zriadiť) bezplatný účet v 365.banke
 • Podpis zmluvy prebieha priamo na pobočke banky

Transparentnosť

 • Pevne dané poplatky
 • Stručné a jasné podmienky
 • Všeobecné obchodné podmienky voľne prístupné na webe banky

  Zákaznícka podpora

  • Rýchla odozva
  • Možnosť komunikovať cez live chat
  • Zákaznícka podpora dostupná denne vrátane víkendov (mimo sviatkov)
  • Bezplatná infolinka

   Pôžička od 365.bank - recenzia

   Spotrebný úver od 365. bank je bezúčelová pôžička, ktorú tak môžete využiť na čokoľvek. Celý proces žiadosti, spracovania a podpisu zmluvy prebieha osobne na pobočke. O úver je však možné požiadať aj telefonicky. Na vybavenie pôžičky je však nutné byť klientom 365.bank. Treba však podotknúť, že banka ponúka bezplatný osobný účet. 

   V rámci úveru je možné získať od 300€ do 40 000€. Úrok je 6% a RPMN 6,2%. Splatnosť je možné stanoviť v rozsahu 1 až 8 rokov. 

   Na schválenie je nutné mať pravidelný príjem zo zamestnania na Slovensku (žiadať o pôžičku môžu aj živnostníci) alebo poberať starobný resp. invalidný dôchodok. Banka neschvaľuje pôžičky žiadateľom, ktorí majú prebiehajúci odklad splátok, platobné problémy v iných inštitúciách alebo prebiehajúcu práceneschopnosť.

   Banka za vybavenie účtu berie poplatok 1% z celkovej žiadanej sumy. Súčasťou pôžičky je aj možnosť poistiť sa v štyroch základných balíkoch (plus jeden pre seniorov). Podľa zvoleného typu sa líši rozsah krytia a výška mesačných nákladov. 365.bank ponúka bezplatný odklad splátok. Schvaľovanie žiadosti resp. odosielanie peňazí prebieha aj počas víkendu (mimo sviatkov).

   Výhodou oproti digitálnej pôžičke vyplýva z individuálneho prístupu, nakoľko každú žiadosť posudzuje priamo človek. Pokiaľ pri digitálnej pôžičke dôjde k nejakým nezrovnalostiam, systém žiadosť okamžite zamietne. V prípade Pôžičky od 365 však je možné tieto nejasnosti odkonzultovať a doriešiť. Šanca na úspešné vybavenie úveru je tak vyššia.

   Pôžička od 365.bank v skratke

   Bez poplatku za zriadenie X
   Bonus za zriadenie online X
   Bezplatná správa úveru
   Možnosť poistenia schopnosti splácať
   Bonus za riadne splácanie X
   Možnosť výberu výšky splátok
   Bez dokladovania trvalého príjmu od zamestnávateľa X
   Bezplatné predčasné splatenie X
   Bezplatný odklad splátok alebo zmena splátkového kalendára
   Zvýšenie pôžičky počas trvania úveru
   Vyplatenie pôžičky aj počas víkendu X

    

   Podmienky získania pôžičky a potrebné doklady

   • Plnoletá osoba s príjmom akceptovateľným v banke
   • Stály zdroj príjmu v SR (vrátane starobného a invalidného dôchodku)

    

   Proces poskytnutia pôžičky

   Po kliknutí na tlačidlo “chcem si požičať” budete presmerovaný na stránku 365.banky. Následne záleží na vás, ako chcete postupovať. Môžete zavolať na bezplatnú infolinku a väčšinu procesu absolvovať telefonicky.

   Alebo si na stránke vyberiete výšku úveru, splatnosť, poistenie pôžičky a základné osobné a kontaktné údaje. Následne vás kontaktujú z banky a dohodnú si s vami osobné stretnutie na vybranej pobočke vo vami zvolený čas. Na mieste potom doriešite ostatné náležitosti a podpis zmluvy. 

   Zároveň si v tomto kroku založíte na pobočke bezplatný osobný účet. Po podpise zmluvy naň v priebehu niekoľkých minút dostanete svoje peniaze.

   Časté otázky

   Koľko sa platí za vybavenie úveru?

   Poplatok je 1% z celkovej žiadanej sumy. Maximálne teda 400€.

   Je nutné doložiť potvrdenie o príjme?

   Áno, je nutné doložiť potvrdenie o príjme – zamestnanie, daňové priznanie resp. dôchodok

   Akú sumu si môžem požičať?

   Minimálna suma je 300€, maximálna 40 000€.

   Čo kryje poistenie splácania?

   Základný súbor poistenia kryje úmrtie, invaliditu a pracovnú neschopnosť. V komplexnom súbore je naviac aj krytie straty zamestnania.

   Môžem si požičať so spolužiadateľom?

   Áno, a dokonca nielen s jedným. Ak sa bojíte, že by ste nestíhali splácať, môžete si na pomoc zobrať až dvoch spolužiadateľov.

   Na čo môžem využiť túto pôžičku?

   Pôžička od 365 je bezúčelový úver pre fyzické osoby, takže požičané peniaze môžete využiť na čokoľvek.

   Reprezentatívny príklad

   Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 6,00 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, s poplatkom za poskytnutie úveru vo výške 50 €, je ročná percentuálna miera nákladov 6,50 % (RPMN), 95 splátok vo výške 65,52 € a posledná 96. splátka vo výške 64,46 €. Celková suma, ktorú klient uhradí predstavuje 6 338,86 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver.


   *Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

   O spoločnosti 365.bank

   365.bank

   365.bank pôsobí na Slovensku od konca roka 2018. Snahou tejto spoločnosti je prinášať klientom služby na najvyššej úrovni použitím moderných technológií. Okrem spokojnosti svojich zákazníkov im záleží aj na životnom prostredí. 365.bank je preto prvou bankou na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť certifikátom o uhlíkovej neutralite.

   Viac informácií