Produkty spoločnosti

Raiffeisen pôžička logo

Raiffeisen pôžička

O spoločnosti

Raiffeisen BANK vstúpila na slovenský trh v novembri 2012. Ide o odštepný závod známej Tatra banky. Vďaka silnému zázemiu vie Raiffeisen poskytovať výhodné služby všetkým svojim klientom. Napríklad výhodný účet alebo pôžička na počkanie. Banka je členom najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny RBI Group.

História 

Raiffeisen BANK sa síce na slovenský trh dostala v roku 2012, no v skutočnosti je jej história omnoho dlhšia. Opiera sa o viac ako 130-ročnú tradíciu skupiny RBI Group. Počas svojho pôsobenia sa dostala do viacerých krajín Európy ako napríklad Česko, Rusko, Bulharsko, Švédsko a mnohé ďalšie. 

Od roku 2012 Raiffeisen na slovenskom trhu viditeľne rastie. Neustále otvára nové pobočky a ich počet presiahol číslo 60. Počet bankomatov je raz taký, pretože klienti môžu využívať bankomaty od Tatra banky

Viac informácií o Raiffeisen BANK 

  • Raiffeisen BANK poskytuje Parádny účet, ktorého súčasťou sú neobmedzené výbery a vklady hotovosti na pobočke. Dokonca poskytuje možnosť dvoch výberov mesačne z bankomatu inej banky úplne zadarmo.
  • Okrem Parádneho účtu môžete požiadať aj o Parádnu pôžičku. Schválená je už do pár minút bez poplatkov za poskytnutie.
  • Raiffeisen BANK ponúka praktickú mobilnú aplikáciu vhodnú pre Android a iOS. Má množstvo funkcií vrátane prehľadu príjmov a výdavkov.