Pôžička od Slovenskej sporiteľne

Moderná pôžička

SLSP má svoju Modernú pôžičku vo výške 400 až 30 000 € so splatnosťou 12 až 96 mesiacov určenú naozaj pre každého. Pre mladých môže slúžiť napríklad na auto či na zariadenie prvého bývania. Peniaze z úveru je možné tiež využiť na refinancovanie starých pôžičiek a získať lepšie podmienky, prípadne aj nižšiu splátku. Vďaka štedrému úverovému limitu nie je problém využiť pôžičku aj na veľkú rekonštrukciu domu či modernizáciu domácnosti.

Veľkou výhodou pôžičky od SLSP je, že sa dá vybaviť s minimom dokladov a online. Nie je potrebné sa zaťažovať dokladovaním účelu alebo zháňaním ručiteľa. Výpočet, koľko sa dá požičať a s akou mesačnou splátkou, je možný cez online kalkulačku alebo orientačne cez tabuľku splátok.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 300 € 4 000 € 6 000 €
Počet splátok 24 60 60
Mesačná splátka 14,29 € * 84,15 € * 126,23 € *
Ročný úrok 6,90 % 6,90 % 6,90 %
RPMN 14,03 % 10,01 % 10,01 %
Celková čiastka na zaplatenie 342,96 € 5 049,00 € 7 573,80 €

Výpočet je určený len na informatívne účely.
* Mesačná splátka aj s poplatkom za Poistenie k úveru.

Časté otázky o úvere SLSP:

Platí sa nejaký poplatok za vybavenie pôžičky?

Nie, za vybavenie pôžičky sa neplatí žiaden poplatok ani pred, počas či po schválení úveru. Neplatíte ani spracovateľský alebo administratívny poplatok.

Je možné splatiť úver aj predčasne a ak áno, za akých podmienok?

Áno, úver môžete splatiť predčasne viacerými mimoriadnymi splátkami alebo jednorazovým splatením celého zostatku úveru. Predčasné splatenie spotrebného úveru je bez poplatkov, avšak je potrebné o zámere banku informovať vopred.

Sú na získanie úveru naviazané aj nejaké iné produkty v banke?

Nie, aby ste získali Pôžičku na čokoľvek, nemusíte mať v Slovenskej sporiteľni už žiaden iný produkt. Nie je potrebné mať v banke osobný bežný účet, sporenie ani iný typ produktu, avšak ak chcete získať výhodnejšiu úrokovú sadzbu, musíte založiť aj sporenie .

Je ponúkaný úrok už pevný a bude platiť počas celej splatnosti pôžičky?

Áno, ponúkaný úrok je pevný a bude platiť počas celej splatnosti úveru. Banka v zmluve o úvere garantuje fixovanie úrokovej sadzby na celé obdobie splácania pôžičky.

Ako je to so žiadateľmi, ktorí majú príjem zo zahraničia?

Banka umožňuje získať úver aj pre tých žiadateľov, ktorí nepracujú na Slovensku, ale majú príjem zo zahraničia. Vzťahujú sa na nich podobné podmienky a aj v tomto prípade je potrebné mať príjem zo zahraničia stabilný, v dostatočnej výške a vedieť ho doložiť.

Reprezentatívny príklad

Klient získal úver 4 000 €. Splácať ho bude 8 rokov. Uhradí 96 splátok vo výške 60,01 €. V mesačnej splátke je zahrnutý poplatok za poistenie k úveru 3,66 €. Úroková sadzba úveru je 7,9 % ročne. Ročná percentuálna miera nákladov je 10,11 %. Celková čiastka spojená s úverom je 5 760,96 €.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Referencia

"Všade vám budú hovoriť o tom, že majú najnižší úrok alebo o tom, že poskytujú rovnaké podmienky pre každého. Ja som sa na vlastnej koži presvedčila, že dôležité je, aby ste získali skutočne najlepšie podmienky individuálne pre vás. Mne pôžička od Slovenskej sporiteľni plne vyhovuje a najlepšie na tom celom je, že som ju vybavila cez internet do pár minút!"

Veronika, 32 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa, a.s.

Slovenská sporiteľňa je bankou s najdlhšou tradíciou sporiteľníctva u nás. Prvé filiálky fungovali v Bratislave už od roku 1819. Od roku 1990 banka pôsobí s univerzálnou bankovou licenciou a od roku 2001 je členom silnej medzinárodnej finančnej skupiny Erste Bank der oesterreichischen Sparkassen AG. V súčasnosti je SLSP najväčšou komerčnou bankou na Slovensku poskytujúcou komplexné produkty a služby.