Pôžička pre nezamestnaných

Dostali ste sa do nečakanej a náročnej životnej situácie? Potrebujete si požičať, no po strate zamestnania máte problém so získaním pôžičky? Nezúfajte a požiadajte o výhodnú pôžičku pre nezamestnaných, pri ktorej sa zaobídete aj bez potvrdenia o príjme a ďalších dokladov.

Túto pôžičku vybavíte skutočne rýchlo a bez zdĺhavého vybavovania rôznych dokumentov. Požiadať môžete až o 20 000 € s dobou splatnosti až do 42 mesiacov.

Ako to funguje?

Vyplňte nezáväznú on-line žiadosť na našej web stránke. Následne budete kontaktovaní obchodným zástupcom, ktorý vám navrhne produkt najvodnejší priamo pre Vás.

Pre vyplnenie žiadosti o pôžičku budete potrebovať občiansky preukaz a ešte jeden doklad totožnosti – napríklad pas alebo vodičský preukaz.

Pôžička je bez poplatkov vopred. Splácať v stanovenej výške a termíne začnete až po tom, ako vám budú pripísané peniaze na účet. 

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov.Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Čo vás pri pôžičke pre nezamestnaných najviac zaujíma?

Aké podmienky musím splniť?

Ak máte trvalý pobyt na území SR a vek minimálne 18 rokov, vystačíte si s občianskym preukazom a s ďalším dokladom totožnosti.

Môžem požiadať o pôžičku aj keď som dôchodca?

Áno, pôžička je určená naozaj všetkým, nezamestnaným, dôchodcom aj SZČO.

Aké sú podmienky splácania?

Požičanú sumu vo výške od 50 až do 25 000 € môžete splácať až do 42 mesiacov. Bližšie podmienky závisia od viacerých faktorov a konkrétneho klienta.

Potrebujem pre vybavenie pôžičky nejaké ďalšie doklady?

Nie, pre vybavenie nepotrebujete potvrdenie o príjme, doklad o účele pôžičky ani žiadne ďalšie dokumenty.