Pôžička pre nezamestnaných

Dostali ste sa do nečakanej a náročnej životnej situácie? Potrebujete si požičať, no po strate zamestnania máte problém so získaním pôžičky? Nezúfajte a požiadajte o výhodnú pôžičku pre nezamestnaných, pri ktorej sa zaobídete aj bez potvrdenia o príjme a ďalších dokladov.

Túto pôžičku vybavíte skutočne rýchlo a bez zdĺhavého vybavovania rôznych dokumentov. Požiadať môžete až o 20 000 € s dobou splatnosti až do 42 mesiacov.

Ako to funguje?

Vyplňte nezáväznú on-line žiadosť na našej web stránke. Následne budete kontaktovaní obchodným zástupcom, ktorý vám navrhne produkt najvodnejší priamo pre Vás.

Pre vyplnenie žiadosti o pôžičku budete potrebovať občiansky preukaz a ešte jeden doklad totožnosti – napríklad pas alebo vodičský preukaz.

Pôžička je bez poplatkov vopred. Splácať v stanovenej výške a termíne začnete až po tom, ako vám budú pripísané peniaze na účet. 

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Referencia

"Po nečakanej strate zamestnania som mala, ako to už zvyčajne býva, problémy zabezpečiť chod našej domácnosti. Napriek manželovmu príjmu sme stratu toho môjho naozaj pocítili, a tak sme sa rozhodli pre pôžičku. Nájdenie vhodnej pôžičky, ktorej nevyhovujem iba ja ako klient ale aj ona mne, najmä svojimi podmienkami, bolo zložité, no vďaka portálu Hyperfinancie.sk sme našli tú svoju."

Helena, 36 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

Čo vás pri pôžičke pre nezamestnaných najviac zaujíma?

Aké podmienky musím splniť?

Ak máte trvalý pobyt na území SR a vek minimálne 18 rokov, vystačíte si s občianskym preukazom a s ďalším dokladom totožnosti.

Môžem požiadať o pôžičku aj keď som dôchodca?

Áno, pôžička je určená naozaj všetkým, nezamestnaným, dôchodcom aj SZČO.

Aké sú podmienky splácania?

Požičanú sumu vo výške od 50 až do 25 000 € môžete splácať až do 42 mesiacov. Bližšie podmienky závisia od viacerých faktorov a konkrétneho klienta.

Potrebujem pre vybavenie pôžičky nejaké ďalšie doklady?

Nie, pre vybavenie nepotrebujete potvrdenie o príjme, doklad o účele pôžičky ani žiadne ďalšie dokumenty.