Kto sme

Spoločnosť Bezvafinance s.r.o. je samostatným online spostredkovateľom spotrebiteľských úverov. Úloha Bezvafinance s.r.o. spočívá v prepojení žiadatela (spotrebiteľa) s poskytovateľom spotrebiteľských úverov.

Cieľom portálov, ktoré spoločnost Bezvafinance s.r.o. vlastní (medzi ktoré patrí aj Hyperfinancie.sk), je zaistiť pre spotrebiteľov ponuku na mieru a možnosť porovnania. Používateľ má možnosť porovnať viac úverov a jednoduchšie tak získat pôžičku, ktorá mu bude vyhovovať. Finálnu ponuku sa používateľ dozvie po vyplnení online formulára priamo od poskytovateľa spotrebiteľských úverov.

História spoločnosti

 • 2017 - založenie spoločnosti
 • 2018 - získanie Oprávnenia vykonávať činnosť samostatného finančného agenta
 • 2018 - spustenie webu Hyperfinancie.sk

Porovnávame za vás finančné produkty, aby ste vy mohli šetriť čas a peniaze

Spolupracujeme s najlepšími

 


Náš tým

Ing. Emil Burák, PhD.

Ing. Emil Burák, PhD.

Finančný expert a editor

 
Ján Schneider

Ján Schneider

Finančný expert a editor

Vladimír Koppan

Vladimír Koppan

Finančný expert a editor

Erik Makovický

Erik Makovický

Admin webu a správca obsahu

Marek Turčáni

Marek Turčáni

Projektový manažer

 
Peter Kukučka

Peter Kukučka

Marketingový a affiliate manažer

 


 

 

Najčastejšie otázky

Na Hyperfinancie.sk nájdete prehľadné porovnanie finančných produktov: od bankových účtov, spotrebných úverov, hypoték až po poistenie osôb a áut. V našich porovnaniach sa ľahko zorientujete a ľahko si vyberiete tú najlepšiu možnosť pre vaše aktuálne potreby.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a dlhodobej spolupráci s finančnými inštitúciami vám môžeme pomôcť:

 • ušetríte čas a peniaze: vďaka prehľadnému porovnaniu produktov, ich podrobnému popisu a uvedeným výhodám môžete rýchlo a jednoducho nájsť optimálne riešenie pre poistenie, úvery a iné finančné produkty z pohodlia domova. To všetko pri zohľadnení ceny, kvality a rozsahu finančnej služby
 • vyberte si tú správnu pôžičku podľa svojich potrieb: Porovnávač pôžičiek ponúka najvýhodnejšie podmienky pôžičiek od bankových aj nebankových inštitúcií. Pomôžu vám podrobné popisy pôžičiek aj kalkulačka splátok. Všetko môžete urobiť odtiaľto.
 • vyberte si správny bežný a sporiaci účet: Či už ste spotrebiteľ alebo podnikateľ, naše porovnanie účtov vám pomôže vybrať si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám, či už z hľadiska poplatkov, služieb alebo úrokových sadzieb.
 • získať potrebné poistenie: umožňujeme vám jednoducho porovnať poistenie zodpovednosti za škodu, havarijné poistenie a poistenie osôb a okamžite si dohodnúť možnosť, ktorá je pre vás najvýhodnejšia.
 • vybaviť alebo refinancovať hypotéku: spojíme vás s hypotekárnymi špecialistami, ktorí majú prehľad o najnovších ponukách na celom hypotekárnom trhu. Pomôžu vám s novou hypotékou, refixáciou alebo refinancovaním

V Hyperfinancie.sk poskytujeme komplexné služby. Od porovnania a výberu produktu, cez spojenie s poskytovateľom služby, bez zbytočnej administratívy. Ušetrili sme už tisícom klientov peniaze a čas. Pridajte sa k nim a objavte svet financií so širokou ponukou úspory času a peňazí.

Odpoveď je jednoduchá: našou pomocou je nájsť najvhodnejší produkt s maximálnym komfortom a úsporou času.

V Hyperfinancie.sk vám ponúkame:

 • jednoduché porovnanie finančných produktov: na jednom mieste nájdete prehľad ponúk bánk, licencovaných a overených nebankových spoločností a poisťovní. Stačí si ujasniť svoje požiadavky a vďaka prehľadu produktov na jednom mieste si z nich môžete ľahko vybrať
 • ušetríte čas a peniaze: vyhnete sa zdĺhavému prehľadávaniu webových stránok, vypisovaniu zložitých podmienok, ktoré sú často skryté v dokumentácii rôznych poskytovateľov. S nami získate všetko prehľadne a s istotou najlepšieho pomeru ceny a podmienok pre váš úver, účet, poistenie alebo hypotéku. 
 • pohodlné online vyjednávanie: zmluvu s vybranou spoločnosťou uzavriete jednoducho z pohodlia domova za pár minút. Spojíme vás priamo s nimi. Všetko, čo potrebujete, je aktívny e-mail a mobilný telefón
 • odborné znalosti a skúsenosti: naši špecialisti sledujú vývoj na trhu a vyjednávajú pre klientov najvýhodnejšie podmienky vrátane neverejných ponúk, zliav a bonusov. Podrobne vám popíšu finančné produkty, ale tak, aby ste im rozumeli, aj keď sa vo financiách veľmi nevyznáte. Približujú svet úverov, účtov a poistenia "bežným smrteľníkom".
 • nezávislosť a objektivita: sme nezávislí od všetkých poskytovateľov úverov, poistenia a iných finančných služieb. Spolupracujeme s finančnými domami na celom trhu. Naším cieľom je ponúknuť vám objektívne porovnanie produktov a uľahčiť tak ich výber podľa vašich individuálnych potrieb.

Ponúkame široký sortiment výrobkov. Porovnávať môžete pohodlne a z jedného miesta na Hyperfinancie.sk:

 • bankové a licencované nebankové úvery
 • podnikateľské úvery
 • bežné a sporiace účty
 • podnikateľské účty
 • osobné poistenie (životné, úrazové a cestovné)
 • poistenie vozidla (povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie vozidla a motocykla)
 • hypotéky (nové a refinančné).

Zmluvu podpíšete priamo s vybraným poskytovateľom. Teda s poisťovňou v prípade poistenia alebo s bankou v prípade účtov alebo hypoték. V prípade úveru to môže byť banka alebo nebanková spoločnosť s licenciou. Našou úlohou je sprostredkovať: pomôcť vám ľahko nájsť najlepšiu ponuku a ľahko ju uzavrieť.

Rovnakým spôsobom budete kontaktovať poskytovateľa pri akýchkoľvek zmenách zmluvy, priebehu a ďalších parametrov finančného produktu, ktorý ste s ním prostredníctvom nás uzavreli.

Vďaka veľkému objemu zmlúv, ktoré mesačne sprostredkujeme, vám môžeme ponúknuť nižšie ceny. Pre banky, nebankové spoločnosti a poisťovne sme veľkým klientom so značným objemom zákaziek. To nám umožňuje vyjednať pre vás hromadné zľavy. Také, ktoré sa nikdy nedajú dosiahnuť z individuálnej pozície. 

Poskytovatelia súhlasia s hromadnými zľavami nielen preto, aby neprišli o klientov, ale aj preto, že im ušetríme značné administratívne náklady. Finančné spoločnosti sú tak motivované aj k tomu, aby nám ponúkali exkluzívne ponuky s mimoriadnymi zľavami a výhodami, ktoré inde nenájdete.

Celý projekt Hyperfinancie.sk je založený na systéme win-win, kde všetky tri strany získavajú a žiadna nestráca. Posúďte sami:

 • Klienti: získajú prístup k širokej ponuke produktov za výhodnejšie ceny, jednoducho a prehľadne
 • Poskytovatelia: ušetria na administratívnych nákladoch a získajú nových klientov
 • Hyperfinancie.sk: získavame provízie z uzatvorených zmlúv a neustále sa učíme a zlepšujeme.

Na uzavretie zmluvy online potrebujete len niekoľko vecí:

 • elektronické kópie vašich osobných dokladov, aby ste sa mohli pred poskytovateľom identifikovať. Zvyčajne je to občiansky preukaz s fotografiou a niekedy aj druhý doklad totožnosti.
 • aktívne telefónne číslo a mobilný telefón
 • aktívna e-mailová adresa.

Ďalšie požiadavky sa líšia v závislosti od typu finančného produktu, ktorý si budete vybavovať. Nič viac na zriadenie účtu nebudete potrebovať. Okrem toho si budete musieť pripraviť najmä doklad o pravidelnom príjme a/alebo výpisy z bankového účtu v prípade úverov a doklady od vozidla v prípade poistenia vozidla. V prípade hypotéky to budú všetky dokumenty týkajúce sa nehnuteľnosti, projektu, katastra nehnuteľností, zmlúv a, samozrejme, príjmov a výdavkov.

Áno, je bezpečné porovnávať finančné produkty a ich sprostredkovanie prostredníctvom Hyperfinancie.sk. Na ochranu vašich osobných údajov používame pokročilé šifrovanie a plne rešpektujeme nariadenie GDPR. 

Nebankové spoločnosti preverujeme, či majú licenciu na poskytovanie spotrebiteľských úverov. A informujeme vás o možnosti využiť pomoc finančného arbitra, či už sa dostanete do sporu s bankou, poisťovňou alebo nebankovou spoločnosťou. 

V našom blogu sa včas dozviete o dôležitých zmenách, ktoré sa týkajú úverov, hypoték, poistenia a účtov. Okrem toho vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa správne rozhodli a jednotlivé finančné produkty, najmä úvery, využívali bezpečne a zmysluplne.