Hotovostné pôžičky - rýchle peniaze ihneď

Počet ponúk : 25

Výška pôžičky: 50 - 7 000 €

Splatnosť: 7 dní - 42 mesiacov

Výška pôžičky: 25 - 500 €

Splatnosť: 1 - 30 dní

Aktuálne informácie zo sveta financií


Bezúčelová pôžička - kedy sa vám oplatí a kde je najvýhodnejšia?

Bezúčelová pôžička je každá pôžička, kde nie je potrebné dokladovať použitie finančných prostriedkov z nej. Takéto pôžičky majú vo svojej ponuke banky aj nebankové spoločnosti, pričom môže isť o malé pôžičky, ale aj väčšie spotrebiteľské a spotrebné úvery. Tie menšie je možné získať aj bez dokladovania príjmu, no najnižší úrok získate spravidla len pri riadnom overení bonity.

Prejsť na článok 30.11.2017

Žiť na dlh sa nedá naveky. Myslite na týchto 6 vecí a nebudete mať so splácaním pôžičky problém

Určite ste už zachytili, že banky na jar pristúpili k sprísneniu posudzovania žiadateľov o hypotekárny úver. Niečo podobné sa chystá aj v oblasti spotrebných a spotrebiteľských úverov. Zmyslom všetkých takýchto opatrení je ochrana tých dlžníkov, ktorí by sa mohli veľmi ľahko ocitnúť v tzv. dlhovej pasci.

Prejsť na článok 17.11.2017

Schovávate si doma peniaze pod vankúš? Existuje 11 oveľa lepších miest, kde si môžete peniaze schovať

Keď sa o niekom povie, že si schováva peniaze doma pod vankúšom, nemyslí sa tým dnes už iba vankúš. Prečo? Pretože existujú aj oveľa lepšie skrýše. Nie každý človek dnes dôveruje uloženiu peňazí doma. Väčšina ľudí ich drží v bankách, pričom hitom sú najmä termínované účty, vkladné knižky a sporenie. Ak by ste sa ale rozhodli, že najlepším miestom pre vaše úspory je vaša domácnosť, máte pred sebou jeden veľký problém - ako ich ukryť, aby boli v bezpečí? Tu je našich 11 najlepších tipov:

Prejsť na článok 17.11.2017