Bankové pôžičky

Bankové pôžičky sprostredkúvajú overené bankové inštitúcie, ktoré už na trhu pôsobia dlhodobo a majú za sebou tisíce spokojných klientov. Kedysi bolo vybavenie pôžičky cez banku zdĺhavé, dnes však banky ponúkajú aj rýchle pôžičky online a bez zbytočného papierovania. 

Základné znaky bankovej pôžičky

  • Profesionálny prístup

Finanční poradcovia sú vyškolení odborníci, ktorí vám vedia poradiť, aká pôžička je pre vás najvhodnejšia.

  • Rýchle vybavenie

Aj bankové inštitúcie sa prispôsobili rýchlej dobe a poskytujú vybavenie pôžičky cez internet. Peniaze môžete získať online už do 24 hodín a navyše bez ručiteľa.

  • Viac peňazí

Bankové spoločnosti zvyčajne požičiavajú väčšiu sumu peňazí ako nebankové inštitúcie. Ak potrebujete pôžičku na rekonštrukciu alebo pôžičku na bývanie, je pre vás banková pôžička vhodnou voľbou.

 

Rozdiely bankovej a nebankovej pôžičky

Bankové pôžičky poskytujú banky, ktoré na trhu pôsobia už mnoho rokov, sú zárukou profesionality a férového prístupu, pomohli už tisíckam spokojných klientov. Bankové pôžičky na rozdiel od nebankových poskytujú väčšie sumy peňazí, ktoré si klient môže požičať. Tvrdenie, že cez internet môžete získať len nebankovú pôžičku, už dávno neplatí. Aj bankové inštitúcie už ponúkajú rýchle online pôžičky s vybavením do 24 hodín. 

Výhody bankovej pôžičky

  • Rýchle vybavenie

S bankovou pôžičkou môžete získať peniaze naozaj rýchlo. Stačí Vám len pripojenie na internet a peniaze môžete mať na účte ešte v deň, keď ste o pôžičku požiadali.

  • Z pohodlia domova

Na vybavenie pôžičky potrebujete len notebook, mobil alebo tablet a pripojenie na internet. Vybavenie bankovej pôžičky ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Nemusíte chodiť osobne do banky a absolvovať dlhý a zložitý proces vybavovania.

  • Férový prístup

Bankové spoločnosti si zakladajú na profesionálnom a férovom prístupe. Zmluva k bankovej pôžičke je férová, prehľadná a jasná. Neobsahuje žiadne skryté a dodatočné poplatky. 

Podmienky získania bankovej pôžičky

  • Správne zadané údaje

Podmienkou získania pôžičky sú správne zadané informácie a kontaktné údaje. Len tak prebehne proces vybavenia naozaj rýchlo a bez problémov.

  • Vek 18 rokov a viac

Bankovú pôžičku môže získať len osoba, ktorá už dosiahla vek 18 rokov a viac. Osobám pod 18 rokov nie je možné bankovú pôžičku poskytnúť.

  • Stály príjem

Bankové pôžičky sú určené pre klientov, ktorí majú stály a stabilný príjem. Viac o tom, čo považujú banky za takýto príjem sa dočítate v našom blogovom článku.

Časté otázky

K čomu sa zaväzujem vyplnením online formulára?

Online formulár Vás k ničomu nezaväzuje. Na základe neho Vás kontaktuje pracovník banky, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie o bankovej pôžičke.

Môže si požiadať o pôžičku aj dôchodca?

Áno, pôžička je určená aj pre dôchodcov. Využiť ju môže každý, kto dosiahol vek 18 rokov a má stály príjem.

Čo ak nebudem môcť zaplatiť mesačnú splátku?

V prípade oneskorenia platby budete upozornení emailom alebo telefonicky. Ak však viete, že pôžičku nebudete môcť splatiť v dobe splatnosti, kontaktujte poskytovateľa pôžičky, ktorý Vašu situáciu zohľadní a urobí všetko preto, aby bolo riešenie vhodné pre obe strany.

Kedy budem mať peniaze na účte?

Výhodou online bankovej pôžičky je jej rýchle vybavenie. Peniaze sa pripíšu na Váš bankový účet už do 24 hodín od schválenia bankovej pôžičky.

Je možné získať aj bankovú pôžičku s 0% úrokom?

Áno, je to možné. Viac sme sa tejto téme venovali v našom blogovom článku.