Rýchla pôžička ihneď na účet 

V živote sa často stáva, že nás niektoré udalosti zastihnú nepripravených a my potrebujeme okamžité peniaze. Tie však nie sú vždy po ruke a preto pristupujeme k čo najrýchlejšej pôžičke. Netreba sa ale ihneď obracať na prvú ponuku, ktorá sa nám naskytne. Peniaze priamo na bankový účet sa dajú získať ihneď, a to aj za výhodných podmienok a od spoľahlivej spoločnosti.

Ako to funguje?

Je viacero typov rýchlych pôžičiek. Ako rýchlo financie dostanete závisí od toho, koľko si potrebujete požičať, akú máte za sebou históriu ako dlžník a či máte k dispozícii všetky potrebné podklady.

Ak máte v banke vedený bežný účet, banka vám môže povoliť jeho prečerpanie a poskytne vám tak kontokorentný úver. Inými slovami, môžete ísť do mínusu. Kým na účte míňate vlastné peniaze, nikomu nič nedlžíte, ak však účet prečerpáte, budete čerpať z banky kontokorentný úver, ktorý neskôr budete musieť splatiť.

Vlastník kreditnej karty môže čerpať revolvingový úver. Peniaze má k dispozícii ihneď, a v prípade, že ich vráti v stanovenom termíne, jeho pôžička bude bezúročná. Financie je možné využiť na čokoľvek.

Ďalšou možnosťou je predschválený spotrebný úver, o ktorý je často možné banku požiadať aj cez internet banking. Schvaľovanie však nejaký čas trvá a v prípade, že ste banke neposkytli všetky potrebné dokumenty, ešte sa o niečo natiahne. Nevýhodou je, že zvyčajne si nie je možné požičať nízku sumu.

Ak ste v banke nepochodili, obráťte sa na nebankové spoločnosti, ktorých pravidlá sú menej prísne. V prípade krátkodobých rýchlych pôžičiek, je predpoklad, že peniaze potrebujete na prekonanie súčasnej nepriaznivej situácie a váš dlh budete schopní rýchlo vyrovnať. Preto je suma, ktorú vám finančné domy ponúknu nižšia, ako napríklad pri spotrebných úveroch. Rovnako je však nízka aj doba splácania. O takúto rýchlu pôžičku si môžete zažiadať formou SMS či vyplnením on-line formulára. 

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody pôžičky ihneď na účet

  • Vybavenie pôžičky je naozaj rýchle a jednoduché
  • O pôžičku ihneď môžete požiadať online kdekoľvek a kedykoľvek
  • Nie sú potrebné žiadne papierovačky či dokladovania
  • Pôžička ihneď na účet je pre každého plnoletého občana SR.

Čo vás pri pôžičke ihneď na účet najviac zaujíma?

Čo všetko potrebujem pre vybavenie okamžitej pôžičky?

V prípade rýchlych pôžičiek nepotrebujete zbytočné množstvo dokumentov, práve kvôli šetreniu času. Ak spĺňate štandardné podmienky, ako vek minimálne 18 rokov a trvalé alebo prechodné bydlisko na území SR, často postačí iba občiansky preukaz a prípadne aj ďalší doklad totožnosti.

Ako mám požiadať o pôžičku, ktorú potrebujem ihneď?

Vyplňte jednoducho nezáväzný online formulár, na základe ktorého budete v čo najkratšom čase kontaktovaný zástupcom spoločnosti. Peniaze získavate ihneď po potvrdení pôžičky.

Koľko si môžem požičať?

To záleží najmä od konkrétnej spoločnosti a jej ponuky, spravidla však nejde o príliš vysoké sumy vo výške niekoľko tisíc eur.

Ako dlho môžem pôžičku splácať?

Dĺžka doby splácania úveru závisí od typu pôžičky. Pri krátkodobých rýchlych pôžičkách je to spravidla len niekoľko týždňov, pri iných typoch úverov to môžu byť mesiace až roky.

Kedy dostanem peniaze na účet?

To závisí od typu pôžičky a ako rýchlo dodáte všetky požadované podklady. Peniaze vám na účet prídu ihneď po schválení pôžičky.

Je to bezpečný spôsob?

Spolupracujeme iba so spoľahlivými a overenými partnermi s ktorými už máme dlhoročné skúsenosti, nemusíte sa teda ničoho báť.