Rýchla pôžička pred výplatou

Takmer každý už zažil pocit netrpezlivého čakania na výplatu. Žijeme v hektickej dobe a nečakané výdavky, ktoré nás zaskočia pár dní pred tým, ako nám na účet prídu peniaze, nie sú ničím výnimočným. Práve na riešenie takýchto prípadov existujú korektné krátkodobé pôžičky - rýchla SMS pôžička či rýchla pôžička prostredníctvom on-line formulára. Takáto krátkodobá pôžička predstavuje rýchlu finančnú výpomoc pri uhrádzaní nečakaných výdavkov. Veľkým plusom je, že o ňu môžu požiadať aj ženy na materskej dovolenke či dôchodcovia.

Ako to funguje

Už z názvu je zrejmé, že krátkodobé pôžičky sú určené na krátke obdobie. Sú to pôžičky, ktoré sa poskytujú v priemere na 30 až 60 dní, toto obdobie však môže byť kratšie, alebo, naopak, dlhšie v závislosti od konkrétneho produktu. Pri mnohých z nich nie je potrebné dokladovať príjem a poskytovatelia žiadateľa často ani nepreverujú v registroch dlžníkov. Takéto úvery sú väčšinou bezúčelové, teda nie je potrebné dokladovať, na čo ste peniaze použili. V prípade SMS pôžičiek je možné všetko vybaviť cez telefón. Prvým krokom je zvyčajne registrácia prostredníctvom SMS správy, prípadne priamo cez internetovú stránku. Následne žiadateľ pošle SMS na číslo uvádzané poskytovateľom a do správy uvedie všetky potrebné údaje, ktoré poskytovateľ požaduje na schválenie úveru. O schválení pôžičky je žiadateľ o úver informovaný prostredníctvom SMS. Druhou možnosťou je požiadanie o úver cez web stránku poskytovateľa. 

 

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody pôžičky pred výplatou:

  • Požičanie nízkej sumy na krátke obdobie
  • Peniaze máte k dispozícii veľmi rýchlo
  • Jednoduché vybavenie prostredníctvom SMS, alebo on-line a bez zbytočných papierovačiek
  • Vhodné aj pre dôchodcov a matky na materskej dovolenke

Nevýhody:

  • Pôžičku treba veľmi rýchlo splatiť
  • Nie je možné požičať si vyššiu sumu peňazí

Časté otázky

Potrebujem si požičať na obdobie 1 týždňa, kým mi nabehne výplata. Je to možné?

Áno, pôžičku pred výplatou si je možné zaobstarať aj na takéto krátke obdobie

Mám záujem o rýchlu pôžičku pred výplatou. Je nutné osobné stretnutie? Aké papiere si mám so sebou priniesť?

Na vybavenie krátkodobej pôžičky pred výplatou nie je potrebné osobné stretnutie. Všetko vybavíte rýchlo a online z pohodlia domova. Pri žiadaní o krátkodobú pôžičku nemusíte dokladovať žiadne zbytočné papiere.

Môžem získať peniaze pred výplatou, aj keď som živnostník/malý podnikateľ?

Samozrejme, poskytovatelia pôžičiek bežne poskytujú pôžičky aj živnostníkom a malým podnikateľom.

Môžem peniaze použiť na čokoľvek? Aj na nákup nového spotrebiča?

Áno, peniaze z krátkodobej pôžičky pred výplatou môžete použiť na čokoľvek bez dokladovania, ako ste ich použili. Teda aj na nákup nového spotrebiča.

Ako postupovať pri vyplnení online žiadosti o pôžičku pre výplatou?

V žiadosti o pôžičku prosím vyplňte všetky potrebné údaje. Nezabudnite na kontaktné údaje, na základe ktorých sa s Vami skontaktuje obchodný zástupca poskytovateľa.