Pôžička bez dokladovania príjmu

Potrebujete pôžičku ihneď na účet bez dokladovania príjmu? Riešení je hneď niekoľko!

Ak máte v banke otvorený bežný účet, na ktorý vám chodí, alebo aspoň donedávna chodil stabilný príjem, máte možnosť ju požiadať buď o kontokorentný, alebo spotrebný úver.

Kontokorentný úver väčšina z nás pozná skôr pod názvom povolené prečerpanie účtu. Ak ste v banke stabilným zákazníkom, tá pravdepodobne má prehľad o vašich pohyboch na účte a na základe toho vie odhadnúť, koľko peňazí vám môže požičať tak, aby ste jej ich boli schopní splácať. Následne vám umožní prečerpať váš účet do určitej výšky – teda v momente, ako na účte nemáte žiadne vlastné prostriedky, ale čerpáte z neho financie naďalej, čerpáte od banky kontokorentný úver. A to bez akéhokoľvek dokladovania príjmu. Podobne vám finančný dom môže vopred schváliť aj spotrebný úver, v určite výške a za presne stanovených podmienok. Opäť je to na základe vašej bonity a opäť bez dokladovania príjmov. Ak ste v banke nepochodili, skúste to v nebankovej spoločnosti. Tie síce úvery ponúkajú za vyšší úrok, ale v porovnaní s bankami sú ich podmienky menej prísne. Bez dokladovania príjmu môžete požiadať o krátkodobé rýchle pôžičky, alebo o hotovostné pôžičky, ktoré zvyknú byť vyplácané na ruku. V oboch prípadoch je však suma úveru výrazne nižšia, keďže majú slúžiť na preklenutie krátkodobej nepriaznivej životnej situácie.

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Výhody pôžičky bez potvrdenia o príjme

  • Pôžičku vybavíte naozaj rýchlo a jednoducho
  • Kvôli vybaveniu pôžičky nemusíte nikam chodiť
  • Pôžička je určená naozaj všetkým
  • Pre schválenie pôžičky nepotrebujete zbytočné dokumenty

Najčastejšie otázky ohľadne pôžičky bez dokladovania príjmu

Potrebujem pre získanie tejto pôžičky ďalšie doklady a dokumenty?

Pre získanie pôžičky bez potvrdenia o príjme nepotrebujete už žiadne ďalšie dokumenty, vrátane výpisu z registra a účelu pôžičky. Stačí iba občiansky preukaz.

Ako dlho trvá vybavenie pôžičky?

Celkový proces vybavenia tejto pôžičky je naozaj rýchly, vyplnenie krátkeho online formuláru zaberie iba niekoľko minút. Následne môžete získať peniaze už do 24 hodín.

Akú sumu a na ako dlho si môžem požičať?

Bez potvrdenia o príjme si môžete požičať až 1 000 € s dobou splatnosti až do 30 dní.

Pre koho je pôžička určená?

Táto pôžička je vo svojich podmienkach naozaj zhovievavá a je určená skutočne všetkým, bez ohľadu na ich pracovné a finančné zázemie.