Presto úver - výhody

  • Bezúčelový úver na čokoľvek
  • Fixne stanovené mesačné splátky
  • Možnosť poistenia pre prípad neschopnosti splácania
  • Možnosť spojenia ostatných úverov do jedného
  • Ročný úrok už od 5,90 %

Bezúčelový PRESTO úver

Pôžička od UniCredit Bank

Bezúčelový spotrebný úver od UniCredit Bank je pôžička na čokoľvek s možnosťou splácania od 12 do 96 mesiacov. Na svoje sny alebo bežné životné výdavky si môžete požičať sumu už od 650 € do 40 000 €. Vybavíte ju prostredníctvom krátkeho online formulára po ktorom budete priamo kontaktovaní telefonicky alebo emailom samotnou bankou.

Reprezentatívny príklad

Reprezentatívny príklad: chcem si požičať 8 000 €. Celková výška úveru vrátane poplatku 1 613 € za poistenie schopnosti splácať úver na celú dobu jeho splácania je 9 613 €, s dobou splácania 7 rokov a fixnou úrokovou sadzbou 7,90% p.a.* Výška mesačnej splátky s poistením úveru je 149,35€, počet mesačných splátok je 84, z toho bude posledná splátka vo výške 145,83 €. Mesačný poplatok za poskytnutie úveru je 0,59€. Ročná percentuálna miera nákladov (RPMN) je 14,93%. Celková suma, ktorú splatíte je 12 591,44 €. Po započítaní odmeny za riadne splácanie 2 040 € celková zaplatená suma klesne na 10 551,44 €, čo zodpovedá úrokovej sadzbe 2,55 % p. a. a RPMN 10,59 %.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Aké podmienky musím splniť pre získanie PRESTO úveru?

Stačí ak ste občan SR alebo cudzinec s prechodným alebo trvalým bydliskom na území SR vo veku od 18 rokov a minimálnym čistým príjmom aspoň 280 €.

Čo všetko potrebujem pre vybavenie úveru?

Budete potrebovať dva doklady totožnosti, potvrdenie o príjme a výpis z účtu, na ktorý je pripisovaná výplata za posledné tri mesiace.

Môžem pôžičku splatiť skôr?

Áno, ale za istý poplatok podľa aktuálnych sadzieb a výšky pôžičky.

Môžem do UniCredit Bank preniesť svoje staršie úvery?

Áno a to za veľmi výhodných podmienok, ktoré si môžete jednoducho vyrátať v online kalkulačke.

O spoločnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. vznikla fúziou dvoch bánk so 17 ročnými skúsenosťami a stala sa tak poprednou finančnou inštitúciou na oboch trhoch. Svoje služby ponúka individuálnej a súkromnej klientele, podnikateľom a firmám. Zastáva dominantné postavenie na trhoch strednej a východnej Európy a zaručuje vysoký štandard služieb v rámci celej UniCredit Bank.

Viac informácií