Investovanie

Ako začať podnikať a kde nájsť peniaze na rozbeh podnikania? Pozrite si naše tipy

29.03.2023

Investovanie

Hľadáte cestu ako začať podnikať? V našom článku vám poradíme na čo myslieť pri samom začiatku a kde nájsť peniaze na rozbeh

Zložený úrok - všetko, čo by ste o ňom mali vedieť

01.03.2023

Investovanie

Zložený úrok je pre mnohých neznámy pojem. Čo to vôbec je a ako vám vie pomôcť zhodnotiť vaše financie? Povieme si v nasledujúcom článku

Čo vieme o investovaní do dlhopisov?

16.08.2022

Investovanie

Dlhopisy s akciami patria medzi najdôležitejšie investičné nástroje. Rozmýšľate nad dlhopismi aj vy? V našom článku sa dozviete všetky potrebné informácie.

Čo sú to ESG fondy? Oplatí sa do nich investovať?

15.08.2022

Investovanie

Zelené investovanie v podobe ESG fondov sa stáva čoraz obľúbenejšie a láka čoraz viac investorov. Lákajú aj vás ESG fondy? V článku sa dočítate, ako na to.

Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou?

18.03.2022

Investovanie

Výška inflácie aktuálne láme všetky rekordy. Naštastie existujú spôsoby ako svoje peniaze pred ňou chrániť. Čítajte v článku ako na to.

Porovnanie brokerov

18.03.2022

Investovanie

Výber správneho brokera ovplyvní konečnú výšku vašej investície. Preto sme pre Vás pripravili porovnanie tých najpoužívanejších a ako si vybrať.

Podielové fondy vs. ETF fondy

20.01.2021

Investovanie

Investovanie do pasívnych indexových ETF fondov je globálny trend. Investorov zaujala efektivita, flexibilita a ďalšie pozitíva tohto spôsobu investovania.