Pôžička do 600 €

Život vie pripraviť niekedy poriadne prekvapenia. Nečakané zdravotné komplikácie, nutnosť zaplatiť depozit za nový byt, či strata blízkej osoby dajú zabrať nielen vašej psychike, ale aj peňaženke. Práve v takýchto situáciách vám môže pomôcť pôžička 600, resp. pôžička pred výplatou, ktorú vybavíte online kedykoľvek z pohodlia domova.

 

Nemusíte si robiť starosti s ručiteľom a ďalšími papiermi

Keďže pôžička do 600 € patrí do kategórie rýchlych bezúčelových pôžičiek, získate ju aj bez nutnosti ručenia druhou osobou či nehnuteľnosťou. Nezdržiavate sa teda zháňaním ručiteľa, stačí vám iba občiansky preukaz a potvrdenie o príjme.  Následne si vyplníte žiadosť, zašlete ju príslušnému poskytovateľovi pôžičky a do niekoľkých hodín máte peniaze na účte. Dokonca aj cez víkend.

 

Hotovostná pôžička  na čokoľvek

Častými žiadateľmi o pôžičku sú práve rizikové skupiny ľudí, mamičky na MD, dôchodcovia, či SZČO, ktorých finančný rozpočet je značne obmedzený. U väčšiny bankových spoločností je však podmienkou mať trvalý príjem.  Veľkým benefitom pôžičky 600 je jej bezúčelovosť, môžete ju teda využiť napríklad na začiatok podnikania, osamostatnenie od rodičov, alebo opravu auta.

 

Pôžičku 600 môžete pokojne splatiť aj skôr

Keďže ide o pôžičku nižšej sumy, doba splatnosti je zvyčajne 2-3 mesiace.  V prípade, že budete disponovať dostatočnou finančnou hotovosťou už skôr, môžete ju splatiť aj o mesiac bez ďalších poplatkov. Naopak, ak  nestihnete pôžičku splatiť do stanoveného termínu, väčšina nebankových spoločností je v takýchto situáciách veľmi ústretová a poskytne vám možnosť predĺženia splátkového kalendára.

 

Charakteristické znaky pôžičky 600 €

 • Rýchla pomoc  pre všetky vekové kategórie, od mladých ľudí až po starších dôchodcov
 • Ideálny rozbeh pre páry, ktoré si zariaďujú bývanie
 • Podmienkou je vek min. 18 rokov a trvalý príjem
 • Nemusíte dokladovať  účel použitia financií, môžete si za ne kúpiť čo budete potrebovať
 • Možnosť vybaviť online aj cez víkend, či sviatok. Peniaze vám prídu na účet už do niekoľkých hodín, prípadne poštovou poukážkou do dvoch pracovných dní
 • U nebankových spoločností dostanete pôžičku bez ručiteľa s platnosťou niekoľkých mesiacov

Výhody pôžičky do 600 €

 • Online, rýchle vybavenie z domu, alebo cez SMS aj cez sviatky
 • Bez ručiteľa a ďalších poplatkov
 • Pomôže pri nepredvídateľných výdavkoch a pokutách
 • Nemusíte mať bankový účet
 • Nedokladujete účel použitia

Nevýhody

 • Vyššia úroková sadzba
 • Nutnosť mať trvalý príjem

Časté otázky

Môžem požiadať o pôžičku aj iným spôsobom ako cez internet?

Áno, samozrejme, vyplnenie online formulára nie je jediná možnosť. Pôžička 600 je poskytovaná aj na základe telefonickej žiadosti. V prípade, že ste už niekedy o takýto typ krátkodobej pôžičky žiadali a úspešne ste ju splatili, stačí zaslať SMS príslušnému poskytovateľovi s vašimi údajmi a ten všetko vybaví za vás.

Musím mať na pôžičku 600 ručiteľa?

Nie, pôžička 600 si nevyžaduje ručenie ďalšou osobou, keďže nejde o vysokú sumu peňazí. Taktiež je bezúčelová, peniaze teda môžete použiť na čokoľvek.

Zahŕňa žiadosť o pôžičku aj ďalšie poplatky?

Vrátane vopred stanovenej úrokovej sadzby neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Celkové vybavenie vašej žiadosti prebehne rýchlo, online bez pridaných administratívnych poplatkov.