Výhody a nevýhody

Cena

  • Sprostredkovateľský poplatok
  • Navyše úrok

  Flexibilita

  • Rýchle vybavenie
  • Elektronická žiadosť
  • Bez dokladovania príjmov a iných dokumentov
  • Vybavovanie žiadostí iba v pracovné dni

  Transparentnosť

  • Pevne dané poplatky
  • Na webstránke sú dostupné pdpovede na najčastejšie otázky

   Zákaznícka podpora

   • Rýchla odozva
   • Iba v pracovných dňoch

   PORT System pôžička - recenzia

   PORT System pôžička je mikro pôžička pre ľudí, ktorí si potrebujú na rýchlo požičať menší obnos peňazí. Touto cestou je možné získať sumu od 50€ do 500€ so splatnosťou 15 až 30 dní

   Tento typ pôžičky funguje na princípe P2P úveru. Peniaze tak neposkytuje banka, ale ľudia medzi sebou navzájom cez aukčný systém. Preto sa v rámci žiadosti o pôžičku platí aj tzv. aukčný poplatok. Ten sa automaticky strháva zo žiadanej sumy, takže na účet prichádzajú peniaze ponížené o daný poplatok. Súčasťou úveru je aj úrok vo výške 2%

   O pôžičku je možné žiadať iba elektronicky po zaslaní žiadosti cez webovú stránku spoločnosti. Podmienkou pre získanie pôžičky je vek minimálne 18 rokov a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Spoločnosť nevyžaduje potvrdenie o príjme ani žiadne iné dokumenty.

   Overenie zmluvy prebieha cez užívateľský profil, ktorý spoločnosť vytvára na svojej webstránke úspešným žiadateľom o úver. Peniaze sú posielané bankovým prevodom. Pokiaľ má klient účet v Slovenskej sporiteľni, VÚB banke alebo 365.bank, dostane peniaze obratom. Pri iných bankách je to na ďalší deň. Spoločnosť ponúka možnosť vyplatiť peniaze aj poštovou poukážkou.

   Samotný úver je možné bezplatne predčasne splatiť. Pre vracajúcich sa klientov je možnosť získať až 20% zľavu z ponúkaných služieb

   PORT System pôžička v skratke

   Bez poplatku za zriadenie X
   Bonus za zriadenie online X
   Bezplatná správa úveru
   Možnosť poistenia schopnosti splácať X
   Bonus za riadne splácanie
   Možnosť výberu výšky splátok X
   Bez dokladovania trvalého príjmu od zamestnávateľa
   Bezplatné predčasné splatenie
   Bezplatný odklad splátok alebo zmena splátkového kalendára X
   Zvýšenie pôžičky počas trvania úveru X
   Vyplatenie pôžičky aj počas víkendu X

    

   Podmienky získania pôžičky a potrebné doklady

   • Plnoletá osoba vo veku od 18 bez obmedzenia spôsobilosti na právne úkony
   • Trvalý pobyt na území SR

    

   Proces poskytnutia pôžičky

   Proces vybavenia pôžičky je založený na dvoch krokoch. V prvom si stanovíte výšku pôžičky, dobu splatnosti a vyplníte osobné informácie. Následne, po odoslaní žiadosti sa vám v najbližšom možnom čase ozve zástupca spoločnosť PORT System.

   Po dohodnutí všetkých podmienok a schválení žiadosti vám spoločnosť vytvorí profil na ich webstránke. Cez tento profil následne potvrdíte zmluvnú dokumentáciu. Po potvrdení zmluvy budú peniaze prevedené na zvolený účet.

   Časté otázky

   Akú sumu si môžem požičať?

   Minimálna suma je 50€, maximálna 500€

   Je nutné doložiť potvrdenie o príjme?

   Nie, nie je to potrebné

   Koľko sa platí za vybavenie úveru?

   Vybavenie úveru je bezplatné

   Reprezentatívny príklad

   Pôžička vo výške 500 € so splatnosťou 30 dní. Celkový aukčný poplatok je 154€ a je odpočítaný z požičanej sumy. Navyše sa platí 2% úrok, ktorý v tomto prípade vychádza 10€. Celková suma na zaplatenie po 30 dňoch je 510 €. S pôžičkou sa nespájajú žiadne iné poplatky.


   *Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

   O spoločnosti PORT System

   Spoločnosť PORT System spája fyzické osoby formou crowdfundingu. Konkrétne prevádzkuje systém kolektívnych pôžičiek od ľudí pre ľudí formou aukcií. Klasický model poskytovania pôžičiek na základe dlhoročných skúsenosti rozšírila o výhodné benefity pre  svojich verných klientov, prehľadné a jednoduché rozhranie užívateľa a kvalitnú komunikáciu zo strany zákazníckeho servisu. Technológie spoločnosti sú plne prispôsobené, optimalizované a plne funkčné na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita a prvotriedny servis spoločnosti je prioritou v online podnikaní.