Výhody pôžičky od PORT System

  • Pôžičky formou aukcie priamo od ľudí
  • Online alebo cez SMS
  • Bez preverovania registra dlžníkov
  • Bez dokladovania príjmu
  • Získajte od 50 € do 500 € na 15 až 30 dní

Pôžička od PORT System

Rýchlo, jednoducho a diskrétne

Pôžička od PORT System funguje na spôsob aukcie. Vy požiadate o pôžičku, my vám nájdeme ľudí, ktorí budú ochotní vám požičať. Výhodou je možnosť požičať si nízku sumu – už 50 € bez toho, aby ste museli brať oveľa vyšší úver v banke. Maximálna výška pôžičky je 500 €. Vďaka krátkej dobe splatenia – 15 až 30 dní (s možnosťou predĺženia), je tento typ pôžičky vhodný najmä pre nečakané výdavky pred výplatou. Žiadosť o úver môžete podať ak ste zamestnanec, živnostník alebo dôchodca, a to buď online, alebo cez SMS. Nemusíte dokladovať príjmy ani výdavky a peniaze môžete použiť na čokoľvek.

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

TIP

Časté otázky

Aká je to pôžička prostredníctvom aukcie?

Je to pôžička pre ľudí od ľudí. Na váš úver sa zložia investori, teda ľudia, ktorí chcú pomáhať iným.

Kto si o pôžičku môže požiadať?

Každý, kto dosiahol vek 18 rokov, má na Slovensku trvalý pobyt a je občanom Slovenskej republiky. Aby bola žiadosť o pôžičku akceptovaná, žiadateľ musí byť zamestnanec (trvalý pracovný pomer, dohoda alebo brigáda), živnostník alebo dôchodca (bez ohľadu na typ dôchodku).

Koľko si môžem požičať?

Od 50 € do 500 €.

Do kedy je potrebné pôžičku splatiť?

Doba splatnosti je 15 až 30 dní s možnosťou predĺženia o 15 až 30 dní. Pôžičku je možné splatiť aj predčasne v ktorýkoľvek deň pred dátumom splatnosti, a to bez poplatku.

Referencia

"Som rád, že spoločnosť požičiava aj dôchodcom. Som na invalidnom dôchodku a pri neplánovaných výdavkoch je pre mňa problém nájsť hoci aj 50 € nazvyš. Vďaka PORT System sa už nemusím obávať náhleho výpadku peňazí."

Anton, 56 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti PORT System, s.r.o.

Spoločnosť PORT System prevádzkuje systém kolektívnych pôžičiek od ľudí pre ľudí formou aukcií. Klasický model poskytovania pôžičiek je na základe dlhoročných skúsenosti rozšírený o výhodné benefity, diverzifikáciu rizika, garantovaný výnos, či scoringový model. Technológie sú plne prispôsobené užívateľom, optimalizované a plne funkčné na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita a prvotriedny servis spoločnosti je prioritou v podnikaní online.