Výhody pôžičky od PORT System

  • Rýchle spracovanie žiadosti
  • Bez osobného stretnutia
  • Príjemný zákaznícky servis
  • Vernostný program pre klientov
  • Možné predĺženie splatnosti
  • Prehľadný osobný profil klienta

Pôžička od PORT System

Rýchla pôžička od spoločnosti PORT System je postavená na transparentnej a jednoduchej platforme, ktorá spája fyzické osoby formou crowdfundingu.

Výhodou rýchlej pôžičky je možnosť požičať si sumu od 50 € až do 500 € bez zbytočného „papierovania“ a nutnosti dokladovania príjmu. Nakoľko sa jedná o krátkodobú pôžičku na 15 až 30 dní, je tento typ pôžičky vhodný najmä na nečakané výdavky pred výplatou.

Časté otázky

Kto môže požiadať o pôžičku?

O pôžičku môže požiadať výhradne fyzická osoba spôsobilá na právne úkony v plnom rozsahu, staršia ako 18 rokov (vrátane), so slovenským občianstvom a trvalým pobytom na území Slovenskej republiky.

Kedy dostanem peniaze?

Bankovým prevodom, peniaze obdržíte v závislosti od typu banky v priebehu niekoľkých minút, najneskôr nasledujúci pracovný deň, od podpísania Zmluvy o pôžičke. Poštovým poukazom peniaze obdržíte do troch pracovných dní.

Môžem pôžičku uhradiť predčasne?

Pôžičku môžete uhradiť kedykoľvek v priebehu jej trvania splatnosti, najneskôr však v deň splatnosti. Predčasné splatenie pôžičky je bez poplatku.

O spoločnosti PORT System

Spoločnosť PORT System spája fyzické osoby formou crowdfundingu. Konkrétne prevádzkuje systém kolektívnych pôžičiek od ľudí pre ľudí formou aukcií. Klasický model poskytovania pôžičiek na základe dlhoročných skúsenosti rozšírila o výhodné benefity pre  svojich verných klientov, prehľadné a jednoduché rozhranie užívateľa a kvalitnú komunikáciu zo strany zákazníckeho servisu. Technológie spoločnosti sú plne prispôsobené, optimalizované a plne funkčné na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita a prvotriedny servis spoločnosti je prioritou v online podnikaní.