Výhody

  • Možnosť požičať si pre žiadateľov vo veku až do 74 rokov
  • Férové podmienky a transparentný úrok
  • Bez poplatku za spracovanie alebo schválenie pôžičky
  • Doba splácania až 60 mesiacov
  • Predčasné splatenie aj zmena zmluvných podmienok bez poplatkov

Pôžička na refinancovanie

Refinančná pôžička od Silverside

Zbaviť sa starej pôžičky sa dá jej predčasným splatením a nahradením novou, ktorá bude výhodnejšia. To isté platí aj v prípade, ak má klient viac dlhov. Vtedy je možné ich spojenie do jedného, ktorý ušetrí peniaze na splátkach a celý stav sprehľadní. Na oba prípady slúži Pôžička na refinancovanie od spoločnosti Silverside.

Vyriešiť existujúce finančné záväzky, splácať nižšiu splátku a získať lepší úrok, to sú tri najväčšie benefity, ktoré táto pôžička ponúka. Požičať sa dá od 500 až do 8 000 €, vďaka čomu je možné refinancovanie aj väčšieho množstva starých pôžičiek. Vybavenie pôžičky je bez poplatkov a iných vstupných nákladov.

Časté otázky

Čo všetko sa dá refinancovať touto pôžičkou?

Vyplatiť ňou môžete splátkové úvery, povolené prečerpanie, kreditnú kartu aj akúkoľvek spotrebiteľskú pôžičku.

Potrebuje klient vedieť, aký je zostatok na starej pôžičke?

Áno, pre refinancovanie je nutné, aby žiadateľ vedel, aký je jeho aktuálny zostatok na tej pôžičke alebo tých pôžičkách, ktoré chce takto refinancovať. Aktuálne vyčíslenie zostatku mu na požiadanie vystaví jeho predošlý veriteľ.

Koľko sa platí za schválenie pôžičky?

Za schválenie refinančnej pôžičky sa neplatí žiaden poplatok vopred alebo po schválení. Po schválení pôžičky a poukázaní peňazí sa ako prvá platí riadna mesačná splátka a to minimálne po 30. dni od dátumu čerpania pôžičky.

Je potrebné ručiť pri refinancovaní nehnuteľnosťou?

Nie, aby spoločnosť Silverside schválila refinančnú pôžičku, nie je potrebné ručenie nehnuteľným alebo hnuteľným majetkom. Podstatné je mať dostatočný príjem a preukázať schopnosť pôžičku riadne splácať.

Môže si žiadateľ požičať aj vtedy, ak je cudzí štátny príslušník?

Áno, pôžička je dostupná aj pre príslušníkov iného štátu. V takomto prípade sa ale musí žiadateľ preukázať platným povolením na trvalý pobyt na území Slovenskej republiky.

Reprezentatívny príklad

Pri výške pôžičky 6 500 EUR, výške mesačnej splátky 169,83 EUR, počte splátok 60, splatnosti prvej splátky 55. deň od dátumu poskytnutia pôžičky, je úrok 19,34 % p.a. , maximálna výška RPMN 21,06 % a celkom zaplatíte 10 190 EUR.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti Silverside, a.s.

 Silverside, a.s.

Poskytovateľom Rozumnej pôžičky je Silverside, a.s.. Cieľom spoločnosti je poskytovať prvotriedne služby, rešpektovať dobré mravy a pravidlá hospodárskej súťaže, konať transparentne, zodpovedne a fér. Silverside spĺňa všetky legislatívne požiadavky. Spoločnosť na predaj svojich produktov využíva sieť finančných sprostredkovateľov spoločnosti Silverside Financial services, s.r.o. Spísanie žiadosti o poskytnutie pôžičky prebieha výlučne na obchodnom mieste spoločnosti Silverside Financial services, s.r.o., ktorá je registrovaná v Národnej banke ako samostatný finančný agent. Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka č. 6261/B, sídlo: Bratislava Business Center 5, Plynárenská 7/B, 821 09 Bratislava, IČO: 50 052 560

Viac informácií