Pôžičky na 350 € pre každého

Úvery do 350 € poskytujú najčastejšie nebankové spoločnosti orientované na online pôžičky s dobou splatnosti do 1 mesiaca. Takúto sumu ale majú vo svojej ponuke aj väčšie nebankovky a dokonca aj banky, ktoré ponúkajú nižší úrok a dlhšiu dobu splácania, čo je prijateľnejšie pre bežný rodinný rozpočet.

 

Použitie a výhody pôžičiek

Využitie týchto pôžičiek je naozaj veľmi rozmanité a flexibilné. Kým krátkodobé úvery sa najčastejšie používajú ako rýchla finančná injekcia pre rodinný rozpočet, dlhodobejšie pôžičky môžu slúžiť aj na zaplatenie napríklad dlhov z menších úverov z minulosti. Dôležité je, že úvery sú bezúčelové.

 

Časté otázky

Je potrebné mať trvalý príjem na získanie úveru?

Áno, aby ste mohli získať pôžičku, musíte mať nejakú formu trvalého príjmu. Nie všetci poskytovatelia ale vyžadujú jeho dokladovanie.

Ako rýchlo budem mať peniaze na účte po schválení pôžičky?

Najčastejšie je žiadosť o pôžičku posúdená do 24 hodín od odoslania, môže to byť ale aj oveľa skôr. Po schválení úveru máte peniaze na účte do 1 dňa.

Platia sa nejaké poplatky v súvislosti s pôžičkou?

Žiaden poskytovateľ z ponúkaného výberu pôžičiek do 350 € nebude po vás vyžadovať poplatok vopred. Niektorí ale môžu spoplatniť napríklad predĺženie splatnosti úveru.

Ako to je s ručením pri pôžičke?

Vo väčšine prípadov nepotrebujete žiadneho ručiteľa ani inú formu ručenia za úver. Pokiaľ máte ale nízku bonitu alebo nízky príjem, s takouto požiadavkou sa môžete stretnúť.