Pôžička 1500 €

V súčasnosti mnohé spoločnosti ponúkajú výhodné pôžičky tak pre mladých študentov, ako aj pre starších ľudí. Jednou z nich je aj rýchla pôžička do 1500 €, ktorá pokryje nečakané výdavky. Na účte ju môžete mať do niekoľkých hodín od zaslania vašej žiadosti. Vrátane promptného vybavenia netreba zabúdať ani na pomerne dlhú dobu splatnosti, ktorá sa pri niektorých  spoločnostiach pohybuje v rozmedzí 3 až 96 mesiacov. Nemusíte sa teda báť, že ju nestihnete splatiť.

 

Jasné, vopred stanovené podmienky

Vyplnením žiadosti sa k ničomu nezaväzujete. Online formulár slúži výhradne ako cenný zdroj informácií pre poskytovateľa pôžičky, na základe ktorých vám vypracuje konkrétny návrh. Budete teda hneď  informovaní o splátkovom kalendári a aktuálnej úrokovej sadzbe. Žiadosť o bezhotovostnú pôžičku sa však stáva záväznou až po vašom odsúhlasení a splnení všetkých podmienok poskytovateľa. Nezdržujete sa teda chodením po bankách, získavaním informácií a skúmaním zmlúv, všetko vybavíte z domu  v priebehu jedného dňa. Dokonca aj cez víkend.

 

Financie môžete použiť na čokoľvek čo  potrebujete

Potrebujete ísť nutne do zahraničia, alebo si chcete kúpiť auto, či zaplatiť podlžnosti na nájomnom? Pôžička 1500 je na takéto situácie ako stvorená. Navyše nikomu nedokladujete účel použitia financií. Jedinou vašou povinnosťou je dodržať stanovený splátkový kalendár, ktorý sa však vo výnimočných prípadoch dá predĺžiť. Stačí o tom vopred informovať poskytovateľa pôžičky a poprosiť ho o zmenu splátkovej lehoty, prípadne zníženie jednotlivých splátok. Väčšina spoločností v takýchto prípadoch žiadateľovi vyhovie.


Pôžička 1500€ bez registra dlžníkov

Každý poskytovateľ pôžičky má povinnosť nahliadnuť do centrálneho registra dlžníkov. U bankových spoločností je tento krok samozrejmosťou a vzhľadom na to  proces vybavenia pôžičky trvá podstatne dlhšie. Ak sa však rozhodnete o pôžičku požiadať nebankovku a máte záznam v registri dlžníkov, stále je šanca, že pôžičku dostanete. Vo výnimočných prípadoch a pri preukázaní dostatočnej platobnej spôsobilosti vám nebankova žiadosť o pôžičku do 1500 € schváli. Túto možnosť však odporúčame iba v prípade, že ste naozaj schopní požičanú sumu splatiť.

 

Charakteristika pôžičky 1500

 • Pôžička vhodná aj pre podnikateľov, mamičky na MD, študentov, či dôchodcov. Podmienkou je mať trvalý príjem a vek min.18 rokov.
 • Hotovostná pôžička bez nutnosti bankové účtu a dokladovania účelu.
 • U nebankových spoločností máte peniaze do niekoľkých hodín na účte.
 • Rýchla pôžička s možnosťou vybavenia online - šetrí váš čas aj peniaze na cestovanie.
 • Dostatočne dlhý splátkový kalendár, v prípade nečakaných výdavkov možnosť upravenia výšky splátok a predĺženia doby splatnosti.

Výhody:

 • Pomerne dlhá doba splatnosti, až 96 mesiacov
 • Peniaze máte rýchlo do pár hodín na účte
 • Bez registra dlžníkov
 • Bez ručiteľa a ďalších skrytých poplatkov

Nevýhody:

 • Vyššia úroková sadzba
 • Podmienka trvalého príjmu a u niektorých spoločností aj trvalý pobyt na SR

Časté otázky

Môžem pôžičku 1500 splatiť predčasne?

Áno, samozrejme. V prípade, že máte potrebnú sumu peňazí, môžete ju previesť na účet poskytovateľa, prípadne odniesť osobne už po niekoľkých týždňoch. Nielenže ušetríte financie na úrokoch, ale sa aj zbavíte finančnej záťaže.

Akou formou prebieha podanie žiadosti o pôžičku?

Žiadosť o pôžičku môžete podať troma i rôznymi spôsobmi. Najpohodlnejšie je vyplniť online formulár, ktorý je nezáväzný. V prípade, že nemáte k dispozícií pripojenie na internet, požiadať o pôžičku môžete telefonicky, prípadne cez SMS.

Potrebujem na získanie pôžičky 1500 ručiteľa?

Nie, pôžička 1500 patrí do kategórie rýchlych pôžičiek bez ručiteľa. Za splatenie požičanej sumy zodpovedáte len vy, nepotrebujete ručenie druhej osoby.