Vyberte si najlepšiu pôžičku do 300 €

Ak máte záujem o úver do 300 €, máte na výber pomerne širokú ponuku pôžičiek tak od nebankových spoločností, ako aj zo súkromných zdrojov v rámci kolektívnych pôžičiek. Takáto suma už môže slúžiť nielen na nečakané malé výdavky, ale napríklad aj na nákup napríklad čiastočného vybavenia domácnosti alebo na dovolenku.

Do 30 dní aj na niekoľko rokov

Výhodou je, že tieto pôžičky je možné získať vo forme krátkodobých úverov aj vo forme riadnych splátkových úverov. Pri krátkodobých býva splatnosť najčastejšie do 30 dní (u niektorých poskytovateľov aj s možnosťou predĺženia), pri splátkových úveroch je možné dohodnúť si lehotu splácania aj na niekoľko rokov, vďaka čomu sa zníži výška mesačnej splátky.

Rozmanitosť použitia pôžičky do 300 €:

  • Môžete si zakúpiť vybavenie do kuchyne
  • Môžete si kúpiť lacné ojazdené auto či motocykel
  • Môžete splatiť malé SMS pôžičky z minulosti
  • Môžete si požičať na menšiu rodinnú oslavu
  • Môžete vyplatiť dlh u exekútora

Časté otázky

Sú tieto pôžičky dostupné len ako krátkodobé úvery?

Pôžičky do 300 € nie sú dostupné len ako krátkodobé úvery, ale aj ako riadne splátkové úvery s mesačnými splátkami na niekoľko rokov. V prevažnej miere sú však najmä krátkodobými pôžičkami.

Je potrebné mať na vybavenie pôžičky ručiteľa?

Nie, nie je to potrebné, pokiaľ nemáte problémy s preukázaním vlastnej bonity. Niektoré nebankovky môžu vyžadovať ručiteľa, ale ide o výnimky.

Ako to je s predčasným splatením?

Vo väčšie prípadov je možné splatiť celý úver aj pred konečným termínom splatnosti, avšak niekedy to môže byť spojené s poplatkom navyše.

Aké doklady na vybavenie úveru potrebujem?

Väčšine žiadateľov o úver bude postačovať občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti. Niektoré skupiny, napríklad mamičky na MD, budú musieť možno doložiť aj výšku mesačného príjmu.

Referencia

"Presťahovala som sa do nového podnájmu a potrebovala som peniaze na nejaké zariadenie domácnosti. Stačilo mi okolo 300 € a vedela som, že do jedného mesiaca budem vedieť peniaze vrátiť. Malá HyperPôžička bola najvýhodnejšia a tak so neváhala a vybavila si ju ihneď."

Katarína M., 30 rokov, Trnava

Hodnotenie: 5/5