Výhody pôžičky od PROFI CREDIT

  • Rýchlosť a transparentnosť
  • Pôžičku je možné využiť na čokoľvek
  • Zvýhodnenie vracajúcich sa klientov
  • Individuálny prístup k žiadateľovi o pôžičku

PROFI CREDIT pôžička

S PROFI CREDIT si môžete na základe Vašich individuálnych požiadaviek a potrieb vybrať z viacerých produktov. Online pôžičku od PROFI CREDIT si vybavíte veľmi jednoducho. Podľa sumy, ktorú si požičiavate a typu pôžičkového produktu, Vám budú nastavené mesačné splátky, doba splácania a celková suma k úhrade. Všetko potrebné s Vami vybaví priradený poradca spoločnosti. S osobným prístupom môžete rátať zakaždým, keď žiadate o pôžičku od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia.

Reprezentatívny príklad

Výška pôžičky: 3 000 €, doba splatnosti: 12 mesiacov, poplatok za poskytnutie: 0 €, mesačná splátka: 269,43 €, ročná úroková sadzba 14,10 %, RPMN max. 14,99 %. Celková čiastka, ktorú musí spotrebiteľ zaplatiť 3 233,16 €.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti PROFI CREDIT a.s.

PROFI CREDIT a.s.

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2000, vtedy ešte pod pôvodným názvom PROFIREAL Slovakia. Už po prvom roku činnosti mala 10.000 klientov a v roku 2010 už celkový objem poskytnutých úverov prekročil sumu 38 miliónov €. Od roku 2015 je spoločnosť držiteľom licencie od Národnej Banky Slovenska. Spoločnosť je známa svojim osobným a individuálnym prístupom ku klientom, pričom úvery ponúka nielen pre verejnosť, ale aj pre podnikateľov a živnostníkov.

Viac informácií