Výhody pôžičky od PROFI CREDIT

  • Rýchlosť a transparentnosť
  • Pôžičku je možné využiť na čokoľvek
  • Zvýhodnenie vracajúcich sa klientov
  • Individuálny prístup k žiadateľovi o pôžičku

PROFI CREDIT pôžičky

Rýchle nebankové pôžičky

S PROFI CREDIT si môžete na základe Vašich individuálnych požiadaviek a potrieb vybrať z viacerých produktov. Online pôžičku od PROFI CREDIT si vybavíte veľmi jednoducho. Podľa sumy, ktorú si požičiavate a typu pôžičkového produktu, Vám budú nastavené mesačné splátky, doba splácania a celková suma k úhrade. Všetko potrebné s Vami vybaví priradený poradca spoločnosti. S osobným prístupom môžete rátať zakaždým, keď žiadate o pôžičku od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia.

TIP

S PROFI CREDIT Slovakia ušetríte na poplatkoch za telefonické služby! Zavolajte zadarmo alebo vyplňte online žiadosť a PROFI CREDIT sa vám v krátkej dobe ozve.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 900 € 1 200 € 1 500 €
Počet splátok 36 42 42
Mesačná splátka 32,96 € 39,30 € 49,12 €
Ročný úrok 18,93 % 18,94 % 18,94 %
Poplatok za vybavenie 0 € 0 € 0 €
RPMN 20,67 % 20,68 % 20,67 %
Celková čiastka na zaplatenie 1 186,56 € 1 650,60 € 2 063,04 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Reprezentatívny príklad

Výška pôžičky: 1 000 €, doba splatnosti: 42 mesiacov, poplatok za poskytnutie: 0 €, mesačná splátka: 32,75 €, ročná úroková sadzba: 18,94 %, RPMN max.: 20,68 %, spolu uhradíte: 1 375,50 €.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Na čo môžem použiť peniaze z pôžičky?

Účel, na ktorý peniaze použijete, je len na Vás. Pôžičky od spoločnosti PROFI CREDIT nie sú účelovo viazané, takže ich môžete použiť naozaj na všetko, len na základe vlastného uváženia.

Ako dlho trvá schválenie pôžičky?

V prípade, ak poskytnete všetky potrebné informácie a doklady, pôžička bude schválená už do 24 hodín!

Momentálne nemám peniaze na splatenie pôžičky. Čo mám robiť?

Nemusíte sa obávať. V prípade, že momentálne nemôžete splátku uhradiť, skontaktujte sa so spoločnosťou PROFI CREDIT Slovakia a spoločne určite prídete na riešenie výhodné pre obe strany.

Ako postupovať v prípade zmeny bydliska?

V prípade zmeny trvalého bydliska, korešpondenčnej adresy, prípadne ďalších údajov prosím kontaktujte spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia. Predídete tak možným problémom alebo nedorozumeniam.

Referencia

"Ako to už býva zvykom, auto sa nám pokazilo práve v čase, keď sme to najmenej potrebovali. Všetky úspory sme už minuli na rekonštrukciu nášho rodinného domu, tak sme sa začali rozhliadať po nejakej dostupnej pôžičke. Nakoniec sme sa rozhodli pre Profikredit. Okrem iného nás presvedčila výhodná doba splácania a výška úrokov."

Jozef, 33 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o.

PROFI CREDIT a.s.

PROFI CREDIT Slovakia, s. r. o. je stabilná spoločnosť, ktorá dlhoročne poskytuje pôžičky a je významným poskytovateľom finančných služieb na Slovensku. Je zameraná nielen na zamestnancov a podnikateľskú sféru, ale predovšetkým na ľudí, ktorí uprednostňujú osobný prístup.