Výhody pôžičky bez registra

icon

Pôžička aj pre dlžníkov (tzv. pôžička bez registra) na mieru, nastavte si ju podľa svojích potrieb.

icon

Vysoká schvalovateľnosť - pôžička bez registra pomohla už mnohým ľuďom a preto o ňu denne požiada viac než 150 ľudí

icon

Okamžité spracovanie žiadosti - Nemusíte na nič čakať. Po odoslaní žiadosti ju systém ihneď spracuje.

icon

Pôžička nerobí medzi klientmi žiadne rozdiely, je pre každého

icon

Nemusíte dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Je len na vás, na čo ich použijete

Pôžička bez registra

Novela zákona ukladá povinnosť každému veriteľovi poskytujúcemu spotrebiteľské úvery nahliadať do spoločného elektronického registra. Viacero klientov si myslí, že tým pádom pôžičky pre nich skončili. Avšak pôžička bez registra je názov pre typ pôžičky, ktorý nazerá do registrov, avšak aj napriek tomu dlžník so záznamom v registri pôžičku dostať samozrejme môže. A teda ak sa nachádzate v registri či v evidencii dlžníkov a potrebujete si požičať peniaze, nezúfajte, spoľahnite sa na túto výhodnú pôžičku, ktorá je rýchla, korektná a výhodná. Zabudnite na zdĺhavé či zbytočné papierovanie ! 

Viac o úverových registroch sa dozviete v našom článku.

Ako získať pôžičku bez registra?

1

Vyplníte nezáväznú online žiadosť o pôžičku.

2

Na základe online žiadosti vás bude v krátkom čase kontaktovať obchodný zástupca spoločnosti, s ktorým preberiete všetky potrebné detaily.

3

Po schválení Vašej žiadosti obdržíte peniaze na účet.

Čo vás pri pôžičke bez registra dlžníkov najviac zaujíma?

Získanie pôžičky ešte nikdy nebolo rýchlejšie a jednoduchšie. Online formulár vyplníte v priebehu pár minút a zakrátko sa vám ozve obchodný zástupca poskytovateľa pôžičky, s ktorým preberiete len tie najnutnejšie detaily.

Pôžička bez nazerania do registra je určená naozaj pre každého. Peňažné prostriedky môžete získať, aj keď nie ste momentálne zamestnaný. Avšak je potrebné brať do úvahy, že každá spoločnosť poskytujúca pôžičky nazerá na vaše príjmy a následne sa to aj odrazí na výške úrokov, keďže ste rizikovejší klient.

Táto pôžička je vo svojich podmienkach naozaj zhovievavá a je určená skutočne všetkým, bez ohľadu na ich pracovné a finančné zázemie.

Čo je to vlastne register dlžníkov?

Register dlžníkov alebo tiež evidencia a zoznam dlžníkov je register fyzických a právnických osôb, ktoré boli alebo ešte stále sú dlžníkmi bankových a nebankových spoločností poskytujúcich pôžičky. Nahliadnutím do tohto zoznamu získa banka alebo iná spoločnosť kompletný prehľad o dlžníkovi, jeho splátkach, predmetoch ručenia a spoluúčastníkoch.  

Ako sa dostanem do registra?

Pre vytvorenie záznamu v tomto registri stačí jediné omeškanie alebo malá komplikácia pri splácaní, ktoré môžu spôsobiť problémy pri žiadaní o ďalšie pôžičky, no napriek tomu závisí najmä od individuálneho posúdenia, a teda či ide o pravidelného ,,neplatiča“ alebo napríklad iba o jednu omeškanú a dodatočne uhradenú splátku. Záznam v registri sa objaví už do 3 pracovných dní a je zvyčajne aktualizovaný raz mesačne. Záznam v registri ostáva počas celej doby splácania a ďalších 5 rokov po ukončení úveru, ak sa táto lehota následkom ďalšej žiadosti o úver nepredĺži o ďalších 5 rokov.

Registre na Slovensku

  • CERD
  • SRBI
  • SOLUS
  • CRIF
  • NRKI
  • RBUZ

CERD (Centrálny register dlžníkov) je najväčším národným a nadnárodným bankovým a nebankovým informačným systémom, ktorý umožňuje vyhľadávať nesplatené záväzky osôb a ekonomických subjektov.

SRBI (Spoločný register bankových informácií) vytvára register do ktorého eviduje aj tie osoby, ktoré nemajú žiaden dlh, no vlastnia napríklad osobný účet s možnosťou prečerpania, kreditnú kartu alebo práve žiadajú o úver.

SOLUS (Záujmové združenie právnických osôb) je nebankový register, ktorý eviduje fyzické osoby za účelom prevencie zadlžovania klientov, zvyšovania vymáhateľnosti neuhradených dlhov a znižovať finančné straty.

CRIF (Univerzálny register) prevádzkuje bankový aj nebankový register a dodáva komplexné riešenia pre oblasť obchodných a spotrebiteľských informácií.

NRKI (Nebankový register klientských informácií) združuje nebankové spoločnosti. Prostredníctvom tohto registra si môže každá leasingová spoločnosť alebo spoločnosť splátkového predaja s pôsobnosťou na Slovensku zistiť detaily o fyzických a právnických osobách.

 RBUZ (Register bankových úverov a záruk) sa sústreďuje výhradne iba na informácie o právnických osobách a podnikateľoch. Je vedený Národnou bankou Slovenska. Údaje o dlžníkoch sem zapisujú banky, pobočky zahraničných bánk a Exportno-importná banka SR.

Články

Čo hrozí pri nesplácaní úveru?

18.03.2024

Pôžičky

Nesplácanie úveru je moment, ktorému sa chce každý vyhnúť. Prečítajte si, ako v takom prípade postupuje banka a kedy môžete prísť o nehnuteľnosť

Neschválili vám pôžičku? Možno ste iba zle vyplnili žiadosť.

26.01.2024

Pôžičky

Myslíte si, že vyplniť správne žiadosť o pôžičku je jednoduché? Čudovali by ste sa, aké chyby robí väčšina ľudí. Právne vyplnená žiadosť o poskytnutie pôžičky je polovicou úspechu.

Pôžička pre dôchodcov. Ako si nájsť tú správnu?

28.07.2023

Pôžičky

Hľadáte pôžičku pre dôchodcov? Poradíme vám, ako si vybrať, na čo si dať pozor a kde získať najlepšie podmienky. Takéto sú vaše možnosti.