Pôžička 800 €

Pokazila sa vám práčka, musíte zaplatiť depozit vo výške dvoch nájmov, alebo si len jednoducho chcete užiť dovolenku pri mori ? Bezúčelová pôžička 800  vám je k dispozícií. Nemusíte dokladovať účel použitia financií, môžete si požičať kedykoľvek a na čokoľvek bez ďalších skrytých poplatkov. Už žiadne chodenie po bankách a nekonečné porovnávanie jednotlivých podmienok. Náš porovnávač to všetko vybaví za vás!

 

Všetko prebehne rýchlo a jednoducho

Pôžička 800 patrí do kategórie tzv. rýchlych pôžičiek ihneď na účet. Podobne ako pôžičky 600 a 700 ju vybavíte online  z pohodlia domova. Stačí vám iba občiansky preukazpotvrdenie o príjme. Po odoslaní nezáväznej žiadosti vám na základe vašej finančnej situácie poskytovateľ navrhne splátkový kalendár. Následne, až jeho potvrdením sa vaša žiadosť stáva záväznou a peniaze budete mať do pár hodín na účte. U niektorých nebankových spoločností dokonca do niekoľkých minút.

 

Nemusíte ručiť druhou osobou

Jednou z najväčších výhod nebankových pôžičiek je fakt, že na požičanie uvedenej finančnej čiastky nepotrebujete žiadneho ručiteľa. Za dodržanie splátkového kalendára v stanovenej lehote teda zodpovedáte iba vy, nikto iný. V prípade, že by vaša zložitá finančná situácia pretrvávala, stačí to oznámiť poskytovateľovi pôžičky, ktorý vám splátkový kalendár upraví na základe vašich možností. Nemusíte sa báť vysokých sankcií a pokút.

 

Charakteristické znaky pôžičky 800

 • Podmienkou k získaniu pôžičky je vek min.18 rokov, občiansky preukaz a pravidelný príjem
 • Patrí do skupiny rýchlych, hotovostných pôžičiek, pôžičiek pred výplatou, ktoré vybavíte online, alebo telefonicky
 • Nepotrebujete ručiteľa ani trvalé zamestnanie ( vhodná aj pre dôchodcov, mamičky na MD, SZČO)
 • Bezúčelová pôžička bez ďalších skrytých poplatkov
 • Celý proces vybavovania, od odoslania žiadosti, až po pripísanie peňazí na účet trvá niekoľko hodín

Výhody

 • Rýchla pomoc v krízovej situácií
 • Možnosť predĺžiť dobu splácania
 • Vypracovanie individuálne splátkového kalendára
 • Vyplnenie žiadosti je nezáväzné

Nevýhody:

 • Nutnosť mať pravidelný príjem
 • V prípade niektorých spoločností trvalý pobyt na území SR

Časté otázky

Môžem peniaze použiť na čokoľvek?

Áno. Pôžička 800 patrí do kategórie bezúčelových pôžičiek. Či už peniaze miniete na zariaďovanie bytu, opravu auta, alebo medové týždne je len na vás.

Dá sa pôžička 800 splatiť aj skôr? Kedy?

Doba splatnosti sa pri nebankových pôžičkách pohybuje v rozmedzí 7 dní až  96 mesiacov, v závislosti od konkrétnej spoločnosti. U väčšiny nebankových spoločností, vrátane Hyperpôžičky môžete požičanú sumu vrátiť už po 7 dňoch od podania žiadosti.

Aký je rozdiel medzi pôžičkami od bánk a nebankových spoločností?

Predovšetkým v podmienkach, ktoré musíte splniť pre poskytnutie pôžičky. Kým u nebankových spoločností dostanete pôžičku aj bez stáleho príjmu, či so záznamom v registri dlžníkov, bankové spoločnosti majú  prísnejšie podmienky. Z tohto dôvodu vybavenie pôžičky trvá aj niekoľko dní. Nebankové spoločnosti vám poskytnú pôžičku do niekoľkých hodín.