Quatro pôžička

Rýchla Pôžička so zľavami na nákupy

Quatro pôžička patrí medzi najvyužívanejšie peňažné produkty na slovenskom nebankovom trhu. Všetkým ľuďom s preukázateľným mesačným príjmom bez ohľadu na jeho výšku (teda aj starobným a invalidným dôchodcom či mamičkám na materskej dovolenke) poskytuje výhodnú možnosť na získanie bezúčelovej pôžičky vhodnej na nákup čohokoľvek od A do Z. Jej využitím budú finančné zdroje na účte žiadateľa už do 24 hodín od podania žiadosti. Quatro pôžička na nákupy je dostupná do výšky 10 000 EUR s maximálnou splatnosťou 96 mesiacov. Navyše, na nákupy kryté financiami z pôžičky získajú klienti dodatočnú 5 % zľavu. Požiadať o pôžičku je možné jednoducho – vyplnením online formuláru.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky600 €2 000 €5 000 €
Počet splátok122460
Mesačná splátka54,80 €99,60 €127,08 €
Ročný úrok od19,88 %19,89 %19,90 %
RPMN19,88 %19,89 %19,90 %
5% zľava30 €100 €250 €
Celková čiastka na zaplatenie657,60 €2 390,40 €7 624,80 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Časté otázky

Čo všetko môžem nakúpiť za financie z Quatro pôžičky?

Quatro svojich zákazníkov nijako neobmedzuje, a preto je len na nich, na aký účel financie využijú. Je teda úplne jedno, či peniaze použijete na nákup elektroniky, nábytku alebo na dovolenku. Pôžička je bezúčelová.

Čo a ako musím pred získaním pôžičky doložiť?

Ak ste doteraz služby Quatra nevyužili, po vyplnení online formuláru Vás bude kontaktovať jej pracovník a odošle Vám prístupové informácie do klientskeho konta v sekcii „Moja zóna“. Tam vyplníte ďalšie potrebné údaje a nahráte akékoľvek potvrdenie o pravidelnom príjme, ktoré ako jediné musíte pred poskytnutím pôžičky doručiť.

Ako získam späť 5 % z nákupu?

Peniaze z Quatro pôžičky využijete na nákup tovaru v akomkoľvek obchode, kde si prevezmete pokladničný doklad. Ten nemusíte posielať ani skenovať. Stačí, ak zadáte údaje z dokladu cez online formulár v sekcii „Moja zóna“, prípadne ich nadiktujete operátorovi po zavolaní na telefónne číslo 0850 311 411. Na Váš bankový účet Vám bude automatiky zaslaná suma 5 % z daného nákupu, a to vždy na začiatku nasledujúceho mesiaca.

O spoločnosti Quatro

Quatro

Značka Quatro sa môže hrdiť dlhou históriou siahajúcou do roku 1999, počas ktorej dokázala presvedčiť množstvo ľudí o jej kvalitách. V súčasnosti predstavuje trhového lídra v oblasti splátkového predaja, kde pokrýva až 52 % slovenského trhu a stále väčší podiel získava aj na trhu s nebankovými pôžičkami. Quatro je jednou zo značiek spoločnosti Consumer Finance Holding, a.s. patriacej do skupiny VÚB INTENSA SANPAOLO, čo je garanciou maximálnej spoľahlivosti a kvality poskytovaných služieb.