Úver BIZNIS ODMENA a BIZNIS ODMENA+

Pre živnostníkov a podnikateľov od PROFI CREDITu

Pôžička BIZNIS ODMENA a BIZNIS ODMENA + je vhodným riešením pre živnostníkov a podnikateľov s minimálne ročnou (2 roky pre úver BIZNIS ODMENA +) podnikateľskou minulosťou, hrubým ročným príjmom viac ako 5 000 € (viac ako 18 000 € pre úver BIZNIS ODMENA +), ktorí potrebujú finančné prostriedky pre svoje podnikanie. Úvery sú určené na financovanie ako nového podnikateľského zámeru tak aj na preklenutie nepredvídateľných výdavkov. Nepredkladáte podnikateľský zámer ani neplatíte žiadne poplatky za poskytnutie úveru. Navyše pôžička od PROFI CREDIT-u je naozaj rýchla. Peniaze sú doručené po schválení už do 24 hodín. Vyplňte online formulár a získajte pôžičku od 1 000 € do 6 000 € (do 4 000 € pre úver BIZNIS ODMENA).

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov.Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Charakteristika produktov

ProduktBiznis OdmenaBiznis Odmena +
Výška úveru1 000 – 4 000 €1 000 – 6 000 €
Splatnosť úveru12 – 48 mesiacov12 – 48 mesiacov
Minimálny ročný obrat5 000 €18 000 €
Minimálna história na trhu1 rok2 roky

Časté otázky

Ako dlho potrvá kým dostanem peniaze?

Do 24 hodín od schválenia žiadosti o úver.

Čo všetko musím doložiť?

OP žiadateľa, OP konateľov podľa výpisu z OR SR, oprávnenie na podnikanie, kompletné daňové priznanie za posledný rok, výpisy z bankového účtu žiadateľa za 1 mesiac

Aký je úrok pri poskytnutí pôžičky?

Všetky potrebné informácie o výške úrokov Vám poskytne obchodný zástupca, ktorý Vás bude kontaktovať po vyplnení formulára.

Môžem svoj úver splatiť predčasne?

Áno, svoj úver môžete predčasne splatiť.

Ako získam naspäť 5% z úveru?

Môžete získať 5 % naspäť z Vášho úveru ako odmenu za riadne splácanie Vášho úveru.

O spoločnosti PROFI CREDIT a.s.

PROFI CREDIT a.s.

Spoločnosť patrí medzi popredných poskytovateľov úverových finančných služieb na Slovensku. Dynamická spoločnosť so stabilným a výkonným tímom preferuje osobný prístup. Ten zabezpečí viac ako 300 poradcov po celom Slovensku, ktorí Vám pomôžu vybrať ten najvhodnejší produkt s najlepšími podmienkami. 

Viac informácií