Výhody

  • Bez poplatku za spracovanie, poskytnutie a správu úveru
  • Predbežné posúdenie okamžite
  • Bez ručiteľa, ručenia nehnuteľnosťou a iného ručenia
  • Rýchle vybavenie
  • Až 2 000 EUR na čokoľvek
  • Poistenie pre prípad nepredvídateľných životných udalostí

Expresná pôžička

Expresná pôžičku od Cetelem vybavíte naozaj rýchlo a jednoducho prostredníctvom online kalkulačky. Okrem silného kapitálového zázemia Cetelem - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky ponúka spotrebiteľský úver so stopercentnou flexibilitou a bez akýchkoľvek poplatkov alebo zbytočných prekážok. Nepotrebujete si zakladať nový účet a k dispozícii je aj možnosť rôzneho poistenia pre prípad neschopnosti splácania pôžičky. Požičať si môžete od  500 € až do 2 000 €.

Časté otázky

Aké podmienky musím splniť pre získanie pôžičky?

Stačí ak ste občan s trvalým bydliskom na území SR vo veku od 18 do 65 rokov. Tiež potrebujete stály príjem zdaňovaný na území SR.

Aké doklady potrebujem?

Budete potrebovať kópiu občianskeho preukazu a doklady o príjme podľa toho, či ste zamestnanec, dôchodca, podnikateľ alebo SZČO.

Aká je doba splatnosti?

Tá sa pohybuje v závislosti od pôžičky v rozsahu 6 až 48 mesiacov.

Môžem získať pôžičku Cetelem, ak pracujem v zahraničí?

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky akceptuje  žiadateľov o Pôžičku Cetelem s príjmom zo zahraničia, pokiaľ ide o príjem zo závislej činnosti. V súčasnosti neakceptuje príjem z podnikania v zahraničí. 

Ako dlho trvá celý proces po poukázanie finančných prostriedkov na účet?

Samotné vybavenie online žiadosti trvá zhruba päť minút. Po jej schválení a okamžitom odoslaní potrebných dokumentov – podpísanej zmluvy a dokladov, peniaze získate na účet do 3 pracovných dní.

O spoločnosti Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem Slovensko, a. s.

Spoločnosť Cetelem Slovensko sa na náš trh dostala v roku 2000 ako súčasť francúzskej spoločnosti BNP Paribas. Táto spoločnosť je vo svete veľmi známa a pôsobí vo viac ako 80 krajinách

Cetelem je povestný najmä vďaka svojim rýchlym službám. Online posúdenie úveru získate už do pár minút. K ďalším službám sa radí platobná karta či výhodné cestovné poistenie. Cetelem neprevádzkuje žiadne kamenné predajne. Všetko vybavujete z pohodlia domova prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

Viac informácií