Výhody

  • Bez poplatku za spracovanie, poskytnutie a správu úveru
  • Predbežné posúdenie okamžite
  • Bez ručiteľa, ručenia nehnuteľnosťou a iného ručenia
  • Rýchle vybavenie
  • Až 2 000 EUR na čokoľvek
  • Poistenie pre prípad nepredvídateľných životných udalostí

Expresná pôžička

Expresná pôžičku od Cetelem vybavíte naozaj rýchlo a jednoducho prostredníctvom online kalkulačky. Okrem silného kapitálového zázemia Cetelem - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky ponúka spotrebiteľský úver so stopercentnou flexibilitou a bez akýchkoľvek poplatkov alebo zbytočných prekážok. Nepotrebujete si zakladať nový účet a k dispozícii je aj možnosť rôzneho poistenia pre prípad neschopnosti splácania pôžičky. Požičať si môžete od  500 € až do 2 000 €.

Časté otázky

Aké podmienky musím splniť pre získanie pôžičky?

Stačí ak ste občan s trvalým bydliskom na území SR vo veku od 18 do 65 rokov. Tiež potrebujete stály príjem zdaňovaný na území SR.

Aké doklady potrebujem?

Budete potrebovať kópiu občianskeho preukazu a doklady o príjme podľa toho, či ste zamestnanec, dôchodca, podnikateľ alebo SZČO.

Aká je doba splatnosti?

Tá sa pohybuje v závislosti od pôžičky v rozsahu 6 až 48 mesiacov.

Môžem získať pôžičku Cetelem, ak pracujem v zahraničí?

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky akceptuje  žiadateľov o Pôžičku Cetelem s príjmom zo zahraničia, pokiaľ ide o príjem zo závislej činnosti. V súčasnosti neakceptuje príjem z podnikania v zahraničí. 

Ako dlho trvá celý proces po poukázanie finančných prostriedkov na účet?

Samotné vybavenie online žiadosti trvá zhruba päť minút. Po jej schválení a okamžitom odoslaní potrebných dokumentov – podpísanej zmluvy a dokladov, peniaze získate na účet do 3 pracovných dní.

O spoločnosti Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá súčasne pôsobí v 80 krajinách celého sveta a zamestnáva 200 000 ľudí. Cetelem na našom trhu pôsobí už od roku 2000 a zatiaľ poskytla viac ako 1,2 milióna spotrebiteľských úverov. Ako popredná finančná spoločnosť prináša inovácie vo svojej oblasti a vďaka jedinečnej technológii umožňuje získať pôžičku cez internet. Jej jedinečnou výhodou je automatický systém spracovania, ktorý žiadateľovi poskytne okamžité posúdenie.