Zriaďovateľ pobočky zahraničnej banky, BNP Paribas Personal Finance SA, ktorá na Slovensku pôsobí pod značkou Cetelem, sa rozhodol ukončiť svoje aktivity na Slovensku. K tomuto kroku sa spoločnosť rozhodla po vyhodnotení všetkých ekonomických ukazovateľov a situácie na trhu.

Ukončenie poskytovania bankových služieb v Slovenskej republike, pod obchodnou značkou Cetelem, bude postupné. V prvej fáze bude pozastavené poskytovanie nových úverov, pričom existujúce úvery klientov budú naďalej spravované. V tejto súvislosti BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE, pobočka zahraničnej banky, prestáva od 3.4.2023 na Slovensku poskytovať nové osobné pôžičky a nové kreditné karty.

Klientský servis a správa existujúcixh úverov bude pokračovať ako doteraz.

O možnosti nákupu na splátky cez Cetelem sa informujte priamo v predajni, kde ste si tovar vybrali. V najbližších mesiacoch bude poskytovanie nových nákupov na splátky pozastavené.


O spoločnosti

Cetelem Slovensko sa na slovenský trh dostala v roku 2000. Ide o finančnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie úverov. Jedinečnou výhodou Cetelem je online posúdenie úveru. Vďaka nemu získate už do pár minút od vyplnenia žiadosti predbežný výsledok. Nemusíte tak na nič čakať. Pobočky Cetelem na Slovensku už nenájdete. Ku koncu roka 2019 ich spoločnosť zrušila.

História

Spoločnosť Cetelem Slovensko vznikla v roku 2000. V tomto čase patrila k francúzskej spoločnosti BNP Paribas pôsobiacej vo viac ako 80 krajinách na svete. Neskôr, v roku 2016, došlo k zlúčeniu firiem Cetelem Slovensko a BNP Paribas. Cetelem Slovensko si však pre svoju činnosť na našom trhu zachovala svoje meno