Produkty spoločnosti

Cetelem pôžička logo

Cetelem pôžička

Cetelem pôžička logo

Cetelem pôžička

Pôžička na auto od Cetelem logo

Pôžička na auto od Cetelem

O spoločnosti

Cetelem Slovensko sa na slovenský trh dostala v roku 2000. Ide o finančnú spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie úverov. Jedinečnou výhodou Cetelem je online posúdenie úveru. Vďaka nemu získate už do pár minút od vyplnenia žiadosti predbežný výsledok. Nemusíte tak na nič čakať. Pobočky Cetelem na Slovensku už nenájdete. Ku koncu roka 2019 ich spoločnosť zrušila. Dnes preto všetko vybavujete pohodlne telefonicky alebo online. 

História

Spoločnosť Cetelem Slovensko vznikla v roku 2000. V tomto čase patrila k francúzskej spoločnosti BNP Paribas pôsobiacej vo viac ako 80 krajinách na svete. Neskôr, v roku 2016, došlo k zlúčeniu firiem Cetelem Slovensko a BNP Paribas. Cetelem Slovensko si však pre svoju činnosť na našom trhu zachovala svoje meno

Viac informácií o Cetelem Slovensko

  • Cetelem Slovensko poskytuje okrem úverov aj kreditné karty. Tie majú viaceré výhody. Radí sa medzi ne 0 % úrok na nákupy do 55 dní, medzinárodné použitie či kartu bez mesačných poplatkov.
  • V ponuke Cetelem Slovensko nájdete krátkodobé alebo celoročné cestovné poistenie
  • Prostredníctvom Cetelem môžete vo vybraných predajniach ako napríklad Alza.sk, iStores.sk či Mall.sk nakupovať na splátky.