Cetelem pôžička

Online pôžička na čokoľvek

Pôžičku na čokoľvek od Cetelem vybavíte naozaj rýchlo a jednoducho prostredníctvom online kalkulačky. Okrem silného kapitálového zázemia Cetelem - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky ponúka spotrebiteľský úver so stopercentnou flexibilitou a bez akýchkoľvek poplatkov alebo zbytočných prekážok. Nepotrebujete si zakladať nový účet a k dispozícii je aj možnosť rôzneho poistenia pre prípad neschopnosti splácania pôžičky. Požičať si môžete od  500 € až do 50 000 €.

Výhody

  • Bez poplatku za spracovanie, poskytnutie a správu úveru
  • Bez poplatku za predčasné splatenie úveru či mimoriadnu splátku
  • Bez ručiteľa, ručenia nehnuteľnosťou a iného ručenia
  • Pôžičku môžete splácať zo súčasného bankového účtu
  • Nemusíte dokladovať účel pôžičky
  • Poistenie pre prípad nepredvídateľných životných udalostí

Časté otázky

Aké podmienky musím splniť pre získanie pôžičky?

Stačí ak ste občan s trvalým bydliskom na území SR vo veku od 18 do 65 rokov. Tiež potrebujete stály príjem zdaňovaný na území SR.

Aké doklady potrebujem?

Budete potrebovať kópiu občianskeho preukazu a doklady o príjme podľa toho, či ste zamestnanec, dôchodca, podnikateľ alebo SZČO.

Aká je doba splatnosti?

Tá sa pohybuje v závislosti od pôžičky v rozsahu 6 až 96 mesiacov.

Môžem získať pôžičku Cetelem, ak pracujem v zahraničí?

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky akceptuje  žiadateľov o Pôžičku Cetelem s príjmom zo zahraničia, pokiaľ ide o príjem zo závislej činnosti. V súčasnosti neakceptujeme príjem z podnikania v zahraničí. 

Ako dlho trvá celý proces po poukázanie finančných prostriedkov na účet?

Samotné vybavenie online žiadosti trvá zhruba päť minút. Po jej schválení a okamžitom odoslaní potrebných dokumentov – podpísanej zmluvy a dokladov, peniaze získate na účet do 3 pracovných dní.

Reprezentatívny príklad

Pri úvere vo výške 6 000 €, s úrokovou sadzbou 4,90 % ročne, s počtom mesačných splátok 48 vo výške 147,54 €, s dobou splatnosti 48 mesiacov je celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí 7 081,92 € vrátane poistenia. Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. RPMN je vo výške 5,01 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia pôžičky. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem Slovensko, a. s.

Spoločnosť Cetelem Slovensko sa na náš trh dostala v roku 2000 ako súčasť francúzskej spoločnosti BNP Paribas. Táto spoločnosť je vo svete veľmi známa a pôsobí vo viac ako 80 krajinách

Cetelem je povestný najmä vďaka svojim rýchlym službám. Online posúdenie úveru získate už do pár minút. K ďalším službám sa radí platobná karta či výhodné cestovné poistenie. Cetelem neprevádzkuje žiadne kamenné predajne. Všetko vybavujete z pohodlia domova prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu.

Viac informácií

TIP

Splácate už iné úvery? Splaťte ich pôžičkou od spoločnosti Cetelem a ušetrite až 30 % na splátkach! Navyše budete splácať iba jednu splátku mesačne.

Referencia

"S manželkou sme sa rozhodli užiť si náš svadobný deň a nachystať obrovskú a zábavnú svadbu pre celú rodinu a blízkych. Bolo to však viac, než som čakal. Navyše krátko po svadbe sme plánovali prvé dieťa a tak sme sa rozhodli pre úver Cetelem. Peniaze sme dostali ihneď o dva dni za veľmi výhodný úrok a dobu splácania, ktorú sme si sami nastavili."

Karol, 35 rokov

Hodnotenie: 5/5

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.