Cetelem pôžička

Pôžičku na čokoľvek od Cetelem vybavíte naozaj rýchlo a jednoducho prostredníctvom online kalkulačky. Okrem silného kapitálového zázemia Cetelem - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky ponúka spotrebiteľský úver so stopercentnou flexibilitou a bez akýchkoľvek poplatkov alebo zbytočných prekážok. Nepotrebujete si zakladať nový účet a k dispozícii je aj možnosť rôzneho poistenia pre prípad neschopnosti splácania pôžičky. Maximálna výška pôžičky je 50 000 €, avšak pri online žiadosti do výšky max. 34 000 €, pri telefonickej žiadosti do výšky 50 000 €.

Výhody

 • Bez poplatku za spracovanie, poskytnutie a správu úveru
 • Bez poplatku za predčasné splatenie úveru či mimoriadnu splátku
 • Bez ručiteľa, ručenia nehnuteľnosťou a iného ručenia
 • Pôžičku môžete splácať zo súčasného bankového účtu
 • Nemusíte dokladovať účel pôžičky
 • Poistenie pre prípad nepredvídateľných životných udalostí

Časté otázky

Aké podmienky musím splniť pre získanie pôžičky?

 • Trvalý pobyt na území SR, v deň podania žiadosti vek 18 až 75 rokov (do veku 75r.+364d. musí byť splatený úver)
 • Trvalý a dokladovateľný príjem zo závislej, podnikateľskej činnosti alebo poberateľ dôchodku:
  • Zamestnanec – trvalý príjem zo závislej činnosti (zo zamestnania),
  • Fyzická osoba - podnikateľ – podnikanie v SR minimálne za obdobie 12 mesiacov,
  • Dôchodca – akceptuje sa starobný, invalidný a výsluhový dôchodok.
 • Nie aktuálne PN, skúšobnej dobe, vo výpovednej dobe, pri dobe určitej uzatvorenej na kratšie ako 10 mesiacov.

Aké doklady potrebujem?

K vybaveniu žiadosti potrebujete:

 • Doklad totožnosti (fotokópia oboch strán občianskeho preukazu)
 • Druhý doklad pre overenie totožnosti (napr. vodičský preukaz, pas, ZŤP potvrdenie a pod ...)
 • Výpis z bankového účtu, kam budú zaslané peňažné prostriedky
 • Doklad o pravidelnom príjme.

Typ závisí podľa toho či je klient zamestnaný, dôchodca, alebo SZČO alebo majiteľ spoločnosti.

(Zamestnaný: výpis bankového účtu, kam chodí pravidelný príjem; Dôchodca: aktuálny výmer o dôchodku, alebo výpis z bankového účtu, kam má poukazovaný dôchodok; SZČO: aktuálne daňové priznanie, potvrdenie o podaní DP, výpis z podnikateľského bankového účtu)

Aká je doba splatnosti?

Tá sa pohybuje v závislosti od pôžičky v rozsahu 6 až 96 mesiacov.

Môžem získať pôžičku Cetelem, ak pracujem v zahraničí?

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky akceptuje  žiadateľov o Pôžičku Cetelem s príjmom zo zahraničia, pokiaľ ide o príjem zo závislej činnosti. V súčasnosti neakceptujeme príjem z podnikania v zahraničí. 

Ako dlho trvá celý proces po poukázanie finančných prostriedkov na účet?

Samotné vybavenie online žiadosti trvá zhruba päť minút. Po jej schválení a okamžitom odoslaní potrebných dokumentov – podpísanej zmluvy a dokladov, peniaze získate na účet do 3 pracovných dní.

Reprezentatívny príklad

Pri úvere vo výške 10 000 €, s úrokovou sadzbou 9,90 % ročne, s počtom mesačných splátok 84 vo výške 165,50 € (resp. 177,07 € vrátane poistenia*), s dobou splatnosti 84 mesiacov je celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí 13 902,00 € (resp. 14 873,88 € vrátane poistenia*). Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. RPMN je vo výške 10,36 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia pôžičky. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia úveru. Výška RPMN platí za predpokladu žiadania úveru 15. deň v mesiaci, s prvou splátkou 15. deň mesiaca nasledujúceho a všetkých ďalších k 15. dňu v v mesiaci.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem Slovensko, a. s.

Obchodná značka Cetelem pôsobí na Slovensku už od roku 2000. V roku 2016 posilnila svoje postavenie zlúčením s jednou z najväčších bánk na svete - BNP Paribas, jednotkou v počte poskytnutých úverov v Európe. Počas 20 rokov existencie na Slovensku, poskytla viac ako 1,85 mil. úverov. Cetelem, ako špecialista na úvery, poskytuje zodpovedné financovanie formou spotrebiteľských úverov nákupu na splátky, osobných pôžičiek a kreditných kariet  s možnosťou  poistenia.  Vďaka jedinečnej technológii umožňuje svojim klientom získať pôžičku online, z pohodlia domova,  bez nutnosti

Viac informácií