Cetelem pôžička

Online pôžička na čokoľvek

Pôžičku na čokoľvek od Cetelem vybavíte naozaj rýchlo a jednoducho prostredníctvom online kalkulačky. Okrem silného kapitálového zázemia Cetelem - BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky ponúka spotrebiteľský úver so stopercentnou flexibilitou a bez akýchkoľvek poplatkov alebo zbytočných prekážok. Nepotrebujete si zakladať nový účet a k dispozícii je aj možnosť rôzneho poistenia pre prípad neschopnosti splácania pôžičky. Požičať si môžete od  500 € až do 50 000 €.

Výhody

  • Bez poplatku za spracovanie, poskytnutie a správu úveru
  • Bez poplatku za predčasné splatenie úveru či mimoriadnu splátku
  • Bez ručiteľa, ručenia nehnuteľnosťou a iného ručenia
  • Pôžičku môžete splácať zo súčasného bankového účtu
  • Nemusíte dokladovať účel pôžičky
  • Poistenie pre prípad nepredvídateľných životných udalostí

Časté otázky

Aké podmienky musím splniť pre získanie pôžičky?

Stačí ak ste občan s trvalým bydliskom na území SR vo veku od 18 do 65 rokov. Tiež potrebujete stály príjem zdaňovaný na území SR.

Aké doklady potrebujem?

Budete potrebovať kópiu občianskeho preukazu a doklady o príjme podľa toho, či ste zamestnanec, dôchodca, podnikateľ alebo SZČO.

Aká je doba splatnosti?

Tá sa pohybuje v závislosti od pôžičky v rozsahu 6 až 96 mesiacov.

Môžem získať pôžičku Cetelem, ak pracujem v zahraničí?

BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky akceptuje  žiadateľov o Pôžičku Cetelem s príjmom zo zahraničia, pokiaľ ide o príjem zo závislej činnosti. V súčasnosti neakceptujeme príjem z podnikania v zahraničí. 

Ako dlho trvá celý proces po poukázanie finančných prostriedkov na účet?

Samotné vybavenie online žiadosti trvá zhruba päť minút. Po jej schválení a okamžitom odoslaní potrebných dokumentov – podpísanej zmluvy a dokladov, peniaze získate na účet do 3 pracovných dní.

Reprezentatívny príklad

Pri úvere vo výške 6 000 €, s úrokovou sadzbou 4,90 % ročne, s počtom mesačných splátok 48 vo výške 147,54 €, s dobou splatnosti 48 mesiacov je celková čiastka, ktorú spotrebiteľ zaplatí 7 081,92 € vrátane poistenia. Poplatok za poskytnutie úveru je 0 €. RPMN je vo výške 5,01 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia pôžičky. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá súčasne pôsobí v 80 krajinách celého sveta a zamestnáva 200 000 ľudí. Cetelem na našom trhu pôsobí už od roku 2000 a zatiaľ poskytla viac ako 1,2 milióna spotrebiteľských úverov. Ako popredná finančná spoločnosť prináša inovácie vo svojej oblasti a vďaka jedinečnej technológii umožňuje získať pôžičku cez internet. Jej jedinečnou výhodou je automatický systém spracovania, ktorý žiadateľovi poskytne okamžité posúdenie.

TIP

Splácate už iné úvery? Splaťte ich pôžičkou od spoločnosti Cetelem a ušetrite až 30 % na splátkach! Navyše budete splácať iba jednu splátku mesačne.

Referencia

"S manželkou sme sa rozhodli užiť si náš svadobný deň a nachystať obrovskú a zábavnú svadbu pre celú rodinu a blízkych. Bolo to však viac, než som čakal. Navyše krátko po svadbe sme plánovali prvé dieťa a tak sme sa rozhodli pre úver Cetelem. Peniaze sme dostali ihneď o dva dni za veľmi výhodný úrok a dobu splácania, ktorú sme si sami nastavili."

Karol, 35 rokov

Hodnotenie: 5/5

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.