Výhody

  • Vysoké výnosy vďaka inovatívnemu systému kolektívneho požičiavania
  • Garancia odkupu pohľadávky v prípade „zlej investície“
  • Jednoduché investovanie peňazí online aj bez predchádzajúcich skúseností
  • Kompletná správa investícií bez poplatkov v prehľadnom webovom rozhraní

Investovanie do pôžičiek formou aukcie

Investovanie do pôžičiek prostredníctvom aukcie do rýchlych pôžičiek s využitím platformy PORT Invest je ideálnou príležitosťou pre skúsených aj začínajúcich investorov. Súčasná nepriaznivá situácia na finančných trhoch, kedy bežné vklady v bankách prinášajú klientom minimálne výnosy, volá po hľadaní výhodnejších spôsobov zhodnocovania vašich voľných finančných zdrojov. Online platforma spoločnosti PORT System tento nový spôsob poskytuje.

Peniaze, ktoré investor vloží prostredníctvom platformy PORT Invest, sú alokované na poskytnutie pôžičiek pre žiadateľov o pôžičku. Po splatení pôžičky získa investor naspäť svoju investíciu a úrok ako zisk, čo predstavuje jeho výnos z investovania.

Časté otázky

Kto môže investovať v PORT Invest?

Investovať prostredníctvom aukcie pôžičiek môže každá fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov, je spôsobilá na právne úkony a uzavrela zmluvu o spolupráci.

Akú sumu môžem investovať?

Na spustenie investovania je potrebné vložiť prvotný vklad v minimálnej výške 500€.

Kedy mi budú vyplatené investované peniaze?

Finančné prostriedky sú vyplatené ihneď po spracovaní žiadosti, najneskôr nasledujúci pracovný deň na základe toho v akej banke máte vedený váš bežný bankový účet.

O spoločnosti PORT System

Spoločnosť PORT System spája fyzické osoby formou crowdfundingu. Konkrétne prevádzkuje systém kolektívnych pôžičiek od ľudí pre ľudí formou aukcií. Klasický model poskytovania pôžičiek na základe dlhoročných skúsenosti rozšírila o výhodné benefity pre  svojich verných klientov, prehľadné a jednoduché rozhranie užívateľa a kvalitnú komunikáciu zo strany zákazníckeho servisu. Technológie spoločnosti sú plne prispôsobené, optimalizované a plne funkčné na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita a prvotriedny servis spoločnosti je prioritou v online podnikaní.