Výhody

  • Vysoké výnosy vďaka inovatívnemu systému kolektívneho požičiavania
  • Možnosť garancie vrátenia istiny aj v prípade zlej investície
  • Kompletná správa investícií bez poplatkov
  • Jednoduché online investovanie peňazí aj bez predchádzajúcich skúseností
  • Nízke riziko straty výnosu vďaka rozloženiu investície
  • Online prístup do prehľadného webového rozhrania

Investovanie do pôžičiek formou aukcie

V dnešnom svete, kedy bežné vklady v bankách neprinášajú klientom takmer žiadne zhodnotenie, treba hľadať alternatívy. Investovanie online je pre väčšinu ľudí atraktívnou, ale zároveň aj ťažko zrozumiteľnou možnosťou. Práve preto je investovanie prostredníctvom aukcie do rýchlych pôžičiek cez PORT System ideálnou príležitosťou pre každého.

Peniaze, ktoré investor vloží do systému, sú využité na poskytnutie pôžičky pre žiadateľa o úver. Po splatení pôžičky získa investor naspäť svoju investíciu a úrok ako zisk, čo predstavuje jeho výnos z investovania.

Časté otázky

Kto môže investovať do pôžičky?

Investovať prostredníctvom aukcie pôžičiek môže každá fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 18 rokov, je spôsobilá na právne úkony a uzavrela s PORT System zmluvu o spolupráci.

Akú minimálnu a maximálnu čiastku môžem investovať?

Ako investor môžete do jednej aukcie o pôžičku investovať ľubovoľnú čiastku podľa vášho vlastného uváženia. Táto suma ale musí byť v limite od 12,50 € do 375 €.

Môžem si vybrať výšku výnosu?

Áno a to výberom investičného programu. Pri Garantovanom výnose ide o model bez rizika, ale s nižším výnosom. Otvorený výnos je už model s väčším rizikom, ale aj s bonusom za riziko a tým pádom aj s vyšším výnosom.

Referencia

"Prvotný vklad 200 EUR som investoval veľmi rýchlo vďaka zapnutému autobidingu, ktorý som si nastavil podľa vlastných kritérií. Jednoduché investovanie, prehľad o investovaných financiách a vysoký výnos sú pre mňa veľmi dôležité. Spoločnosť PORT System ich všetky spĺňa. Som veľmi spokojný so službami a korektnosťou, a preto investujem pravidelne."

Michal, 49 rokov

Hodnotenie: 5/5

O spoločnosti PORT System

Spoločnosť PORT System sa venuje združovaniu poskytovateľov a žiadateľov pôžičiek formou kolektívneho požičiavania formou aukcií. Klasický model poskytovania pôžičiek je na základe dlhoročných skúsenosti rozšírený o výhodné benefity, diverzifikáciu rizika, garantovaný výnos, či scoringový model. Technológie sú plne prispôsobené užívateľom, optimalizované a plne funkčné na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita a prvotriedny servis spoločnsoti je prioritou v podnikaní online.