Porovnanie cien PZP za minútu: stačí vám k tomu len ŠPZ vášho auta!

Publikované 11.04.2017 Novinka | Poistenie

Porovnanie cien PZP za minútu: stačí vám k tomu len ŠPZ vášho auta!

Porovnať PZP nebolo nikdy jednoduchšie. Už nemusíte strácať čas prehľadávaním údajov vo svojom technickom preukaze. Stačí jednoducho zadať ŠPZ.

Stačí vám už len ŠPZ

Online porovnanie povinného zmluvného poistenia prináša novinku, ktorú budete u konkurencie hľadať len veľmi ťažko. Už žiadne vypĺňanie niekoľkých desiatok údajov a prehrabávanie sa vo svojom technickom či vodičskom preukaze. Teraz vám stačí zadať už len evidenčné číslo vozidla, čiže ŠPZ a ponuky na PZP získate behom minúty! 

Vďaka tomu, že porovnávač má prístup k údajom už o poistených vozidlách, vie predvyplniť celý porovnávací formulár namiesto vás. Vy po zadaní ŠPZ už len skontrolujete, či sú všetky údaje aktuálne a doplníte účel použitia vozidla. To znamená, či používate svoje auto na bežné účely, alebo či sa využíva napríklad ako taxík alebo na iné špecifické účely.

Údaje o držiteľovi

/data/common/multimedia/images/cardriver.jpg

Po kontrole údajov o vozidle skontrolujete údaje o držiteľovi. Tu vyplníte už len vaše osobné údaje typu dátum narodenia a bydlisko. Pre úplne presné porovnanie treba ešte doplniť údaje týkajúce sa aktuálnej poistnej zmluvy aj poistnej histórie.

To znamená dobu bezškodového priebehu, či ste už mali poistnú udalosť vyplácanú z PZP a akú máte aktuálne poisťovňu. Ak máte záujem o využitie špecifických zliav, ktoré ponúkajú niektoré poisťovne na trhu, stačí v porovnávači označiť, či máte vozidlo dlhšie ako rok, či vlastníte preukaz ZŤP, či máte dieťa do 15 rokov a či máte už uzatvorené nejaké iné poistenie. To je všetko.

Kalkulačka PZP

Porovnajte si ponuky a poistite si auto najvýhodnejšie cez internet. 

Porovnať PZP

Porovnanie poistiek na jednom mieste

Teraz už len stačí kliknúť na tlačítko Prepočítať ponuky a za pár sekúnd sa vám zobrazí tabuľka s porovnaním povinného zmluvného poistenia. Porovnávač zvyčajne ponúkne na porovnanie viac ako 20 poistných produktov až z 8 poisťovní.

V prehľadnom porovnaní tak uvidíte rôzne úrovne poistenia aj od tej istej poisťovne a môžete si porovnať, či chcete aj doplnkové služby, alebo pôjdete čisto len po najnižšej cene. Pri každom produkte PZP vidíte nielen ročnú, ale aj polročnú alebo štvrťročnú cenu PZP a aj rozsah poistného krytia pomocou intuitívnych piktogramov.

Na čo ešte čakáte?

Nikdy nebolo rýchlejšie získať kompletné porovnanie PZP a nikdy nebolo jednoduchšie uzavrieť poistenie. Stačí si vybrať to poistenie, ktoré vám najviac vyhovuje a požiadať o jeho uzavretie online. Je to rýchle, jednoduché, pohodlné a výhodne - všetko, čo očakávate od PZP!

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.