Podnikateľský úver môžete získať aj cez nebankovku

Publikované 17.04.2019 Rada| Pôžičky

Podnikateľský úver môžete získať aj cez nebankovku

Hoci úvery pre podnikateľov ponúkajú mnohé banky, nie vždy sa podarí splniť podmienky na to, aby ste pôžičku získali. Ak ste presvedčení, že váš podnikateľský nápad bude úspešný, obráťte sa so žiadosťou o podnikateľský úver na nebankové spoločnosti. Ich pravidlá sú menej prísne, preto je máte väčšie šance na úspech.

Biznis úver od spoločnosti Profi Credit

Spoločnosť Profi Credit ponúka podnikateľom viacero typov úverov. Začínajúci živnostníci a podnikatelia, ktorí na trhu pôsobia minimálne 12 mesiacov, môžu požiadať o úver Biznis Odmena. Ten je vo výške od 1000 do 4000 eur s dobou splácania až do 48 mesiacov.

Pre financovanie podnikateľského zámeru môžete žiadať aj o pôžičku Biznis Domov. Spoločnosť váš obchodný plán posúdi a ak ho schváli, získate pôžičku vo výške 10 000 – 33 000 eur so splatnosťou 24 – 60 mesiacov. Úver je určený živnostníkom a spoločnostiam s ručením obmedzeným (s. r. o.).

Pôžička od Silverside

Rozumná pôžička od spoločnosti Silverside je bezúčelovým úverom, ktorý je možné použiť na čokoľvek, teda aj na rozvoj podnikania. Je vo výške od 500 až do 6500 eur a doba splatnosti je maximálne 60 mesiacov.

Súkromný investor z Finzo

Ak sa rozhodnete pre žiadosť o pôžičku v spoločnosti Finzo, získate financie od súkromných investorov. Finzo poskytuje takzvané P2P pôžičky, teda priamo od ľudí, ktorí chcú investovať. Môžete požiadať o sumu do 2000 eur a splatnosť maximálne do 24 mesiacov. Systém priradí vašej žiadosti o pôžičku investora a je len na vás, či ponuku prijmete, alebo sa rozhodnete počkať si na inú, ktorá môže, ale nemusí mať lepšie podmienky pôžičky. Celý systém prebieha on-line, pre vybavenie pôžičky tak nemusíte nikam chodiť.

Pred tým, ako si vezmete podnikateľský úver, si dobre zvážte, či je váš obchodný zámer životaschopný a má šancu uspieť v silnej konkurencii, ktorá na trhu je. Ak ste presvedčení, že uspejete, oslovte niektorú zo zmienených spoločností a skúste šťastie s vlastným podnikom.