Účty

Aktuálna ponuka podnikateľských účtov na Slovensku

27.04.2023

Účty

Zistite, ktorý podnikateľský účet je pre váš biznis ten najlepší! Porovnajte poplatky, podmienky a služby a vyberte si z bohatej ponuky účtov na Slovensku - vrátane platených a bezplatných možností.

Porovnanie bankových účtov zdarma

01.03.2023

Účty

Platiť za vedenie bežného účtu je prežitok. Na Slovensku pôsobí viacero bánk, ktoré vám ponúkajú bezplatný bankový účet. Tu je ich zoznam

Ako funguje kreditná karta? A potrebujem ju vôbec k životu?

22.02.2023

Účty

Kreditná karta je pre mnohých veľkou neznámou. V našom článku sa preto dozviete, čo je kreditná karta, ako funguje a na čo si dať pri jej používaní pozor

Porovnanie študentských účtov – ktorý sa najviac oplatí?

29.06.2021

Účty

Založeniu prvého účtu v banke by ste sa mali venovať rovnako dôkladne, ako kúpe nového spotrebiča. Ktorý študentský účet sa najviac oplatí?

Prehľad informácií o legislatívnych účtoch

07.10.2020

Účty

Každý, kto má nízky príjem má doslova zo zákona právo mať bankový účet zadarmo. Prečítajte si, ktoré banky ho musia ponúkať a kto má naň nárok.

Čo by mal spĺňať bankový účet pre dôchodcov?

05.08.2020

Účty

Niektoré banky na Slovensku majú v ponuke účty pre poberateľov dôchodkov. Majú nízky mesačný poplatok, ale aj limitované a obmedzené služby. Dá sa vybrať?

Prečo by dieťa malo mať v banke detský účet?

22.08.2018

Účty

Z každého dieťaťa by mal vyrásť gramotný mladý dospelý. Ako v oblasti čítania, písania a počtov, tak aj financií. Aj s pomocou detského účtu sa naučí byť dobrým hospodárom.