Výhody

  • Jednoduché vybavenie cez internet
  • Bez poplatkov za schválenie pôžičky vopred
  • Možnosť získania úveru aj pre SZČO
  • Použitie peňazí je možné na čokoľvek
  • Možnosť získať akciové zľavy na úroky alebo splátky
  • Vybavenie žiadosti trvá obvykle len pár minút

Čínska pôžička

Čínska pôžička je ideálnym typom nebankového úveru pre všetkých, ktorí majú pravidelný príjem. Požičať sa dajú menšie sumy, už od 50 €, ale napríklad kto potrebuje viac peňazí, môže získať pôžičku až do 6 000 €. Nie je treba platiť žiadne poplatky vopred, použitie pôžičky je možné na čokoľvek, keďže je bezúčelová a požiadať o ňu môžete cez internet.

Reprezentatívny príklad

Požadovaná čiastka: 100 eur, doba splatnosti: 31 dní, úroková sadzba: 0%, poplatok za vybavenie úveru: 2,20 eur, celková čiastka, ktorá má byť uhradená: 102,20 eur, RPMN: 29,4%. (Stav ku dňu 4.1.2019)


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Akým spôsobom sa dá požiadať o pôžičku?

O pôžičku sa žiada veľmi jednoducho cez online formulár na webstránke, kde stačí zadať svoje osobné údaje a výšku pôžičky, akú potrebujete. Celé vybavenie pôžičky je možné bez toho, aby ste museli niekam chodiť.

Ako a do kedy získam po schválení pôžičky peniaze?

Vybavenie žiadosti a jej posúdenie trvá len niekoľko minút a spravidla je žiadosť posúdená ešte v ten istý deň, ako bola odoslaná. Peniaze môžete mať už do 24 hodín a vyplácajú sa na bankový účet.

Na aké účely sa dá pôžička použiť?

Pôžička je bezúčelová, čo znamená, že nie je potrebné dokladovať, ako finančné prostriedky z pôžičky miniete. To, na čo ich použijete, tak závisí len od Vás.

Dá sa pôžička získať aj pre dôchodcov alebo živnostníkov?

Áno, požičať si môžu nielen zamestnanci na trvalý pracovný pomer, ale aj dôchodcovia a živnostníci. Pôžička je dostupná pre každého, kto má trvalý príjem v dostatočnej výške na splácanie pôžičky.